Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Ну це таке, це таке... в таємному місці, під скельце в ямку гарно викладалися фантики, бусинки, як картина. І це закопувалося. Потім приходиш, пальчиком розгрібеш, а під скельцем гарне:) А хулігани все псували! Нам було по 8-10 років. Ви таке не робили?)
Не пам'ятаю такого. Але пам'ятаю, що отам під крильцем я мала намір запити ті скельця, щоб це було як клад. І, здається, це зробила. Але одразу ж викопала, бо раптом хтось би туди заліз і викрав мій клад :-)
 
Ну є, коли в село їздив на канікули.
По моєму розказував.
Ми всі все одно забуваємо що розповідаємо одне одному. Здебільшого. Отже воно цінне короткочасно. Я, наприклад, про скельця і крильце вже колись розповідала :-) Так що можеш повторити. Або розповісти ще щось. Не єдиний же в тебе спогад :)
 
Ми всі все одно забуваємо що розповідаємо одне одному. Здебільшого. Отже воно цінне короткочасно. Я, наприклад, про скельця і крильце вже колись розповідала :-) Так що можеш повторити. Або розповісти ще щось. Не єдиний же в тебе спогад :)
Там було багато всякої городини. Я любив те шо кисле - зелений агрус, порічки, щавель, ревінь.
 
Не пам'ятаю такого. Але пам'ятаю, що отам під крильцем я мала намір запити ті скельця, щоб це було як клад. І, здається, це зробила. Але одразу ж викопала, бо раптом хтось би туди заліз і викрав мій клад :-)
А я у шкільній самодіяльності була піратом. З синцем під оком (намальованим) :D
 
Ти ще якось розважався крім того, що об'їдав бабусин город? :-)
Капець розважався. На велосипеді катався, по яблука ходив у садок, по горох на поле, купався в ставку, лазив по деревах, ходив у бібліотеку в клуб, полов картоплю, крав у сусідів абрикоси, дивився кіно по ламповому ящику, другий на горищі розкручував старий, воював з кропивою, ловив котенят, ганявся за курами, майстрував луки зі стрілами, ходив у баню, скакав по сіну.:перекур:
 
Капець розважався. На велосипеді катався, по яблука ходив у садок, по горох на поле, купався в ставку, лазив по деревах, ходив у бібліотеку в клуб, полов картоплю, крав у сусідів абрикоси, дивився кіно по ламповому ящику, другий на горищі розкручував старий, воював з кропивою, ловив котенят, ганявся за курами, майстрував луки зі стрілами, ходив у баню, скакав по сіну.:перекур:
Повний набір :клас:
 
Та нехай їх кодло переведеться! Щоб не було їм ні гроба, ні відспіву, щоб земля їх не приймала!
 
Дочитала. Справді гарна трилогія. Варта уваги :клас:
 
Яка гарна ідея мені прийшла! Треба зробити вишиванку на ляльку! І зшити, і вишити! Головне не забути про цю ідею, бо то можливо лише коли буду у відпустці у мами. Там же лялька. О! А ще краще зробити їй повне українське вбрання!
Це чудова ідея! Це ж велика лялька, це було б дуже гарно!
 
Назад
Зверху Знизу