Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Увага! Всім, хто читає це повідомлення!
Напишіть кілька рядків - чим зараз займаєтеся :)
 
Психотрансформація. Твоя психіка - це божественна іскра + блоки его. Прибери блоки его і ти станеш тим, хто ти є, Богом.

Знання законів. Якщо ти не знаєш законів керування реальністю - ти спиш у сні, який створює для тебе система.

Пізнання унікальності твого Я. Тільки знаючи свої унікальні параметри, ти знаходиш розуміння, як влаштований особисто твій Мерседес, та що там Мерседес, космічний корабель. Кожна дитина геній, а ти колишня дитина, яка забула, що вона геній.

Цілі. Усі знають свої цілі. Але мало хто розуміє, що вони не свої і багато в чому продукт того ж его, внутрішньої галюцинації, розчинивши яку, ти зрозумієш, чого дійсно хочеш. А з цим прийде енергія і натхнення. Так починається Шлях, так відкривається Призначення.

Мета-особистість. Мета-особистість живе у твоїй глибині. Вона не активована. Можна називати її божественною свідомістю, людиною щасливою чи якось іще, у будь-якому разі вона вже є і чекає пробудження. Активувати мета-особистість, активувати макролюдину на рівні стану сприйняття - кінцева і ключова мета всієї моделі.
 
у подушках лежу в халаті
вітріще виє за вікном
але мене це не чипає
буду дивится серіал
:D
Лено, а мені здається чи ти зараз набагато більше дивишся серіалів, ніж раніше?
 
Психотрансформація. Твоя психіка - це божественна іскра + блоки его. Прибери блоки его і ти станеш тим, хто ти є, Богом.

Знання законів. Якщо ти не знаєш законів керування реальністю - ти спиш у сні, який створює для тебе система.

Пізнання унікальності твого Я. Тільки знаючи свої унікальні параметри, ти знаходиш розуміння, як влаштований особисто твій Мерседес, та що там Мерседес, космічний корабель. Кожна дитина геній, а ти колишня дитина, яка забула, що вона геній.

Цілі. Усі знають свої цілі. Але мало хто розуміє, що вони не свої і багато в чому продукт того ж его, внутрішньої галюцинації, розчинивши яку, ти зрозумієш, чого дійсно хочеш. А з цим прийде енергія і натхнення. Так починається Шлях, так відкривається Призначення.

Мета-особистість. Мета-особистість живе у твоїй глибині. Вона не активована. Можна називати її божественною свідомістю, людиною щасливою чи якось іще, у будь-якому разі вона вже є і чекає пробудження. Активувати мета-особистість, активувати макролюдину на рівні стану сприйняття - кінцева і ключова мета всієї моделі.
Цікаво. Я б таке послухала, але якби воно було в такому стислому вигляді, як ти написав. Ну, трохи розгорнутіше.
Не витримую довгі пояснення.
 
Мені треба теж щось нове цікаве. Бо щось нудненько :( Можливо, погода впливає. А може просто дома сидіти нудно. Хоча ті речі, що були цікавими, вони ж нікуди не поділися, але чомусь їх не хочеться...
 
Доброго ранку! Добро з нами :кава:

OIG2.IpWu23xlu5.jpg
 
Вчора ходили з приятелькою до бобрів. Бобри нас проігнорували та не припливли. За ідеєю у них зараз мають бути дитинчата і можливо нам їх покажуть пізніше. Натомість нас зустріла доброзичлива змія, якісь крикливі птахи, кілька собачників, багато котів з приватного сектору та хор жаб. На зворотному шляху супроводжували кажани :D
 
Останнє редагування:
Вчора ходили з приятелькою до бобрів. Бобри нас проігнорували та не припливли. За ідеєю у них зараз мають бути дитинчата і можливо нам їх покажуть пізніше. Натомість нас зустрів доброзичлива змія, якісь крикливі птахи, кілька собачників, багато котів з приватного сектору та хор жаб. На зворотному шляху супроводжували кажани :D
А кому віддали гостинці бобрам?
 
Та щоб їм спокою не було на тому світі. Щоб їхні дити їх мордовали та щастя не знали до 14 коліна
 
Таке не пробував, але звучить цікаво)))
Пишу тут, бо тут ми спілкуємося про пиріжки. Ну і пишемо, звісно :-) Це якщо вам справді цікаво :) Ви є в ФБ? Можу дати посилання на пиріжкову групу.
 
Назад
Зверху Знизу