Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Буде тобі, враже, так як відьма скаже...(С)

OIG1098.jpg
 
Дуже гарно. Я б її запостила в себе в фб, але треба попросити Сіра щось з рукою зробити. Всю руку до ладу він навряд чи доведе, але хоча б прибрати отой відросток за нею.
 
Що ви думаєте щодо цього вірша?

у надзвичайності події
не сумнівався тут ніхто
з коня зняли якісь повії
пальто
© колюх

Я спочатку не могла зрозуміти до чого там повії. Тільки коли почала думати хто б там був доречнішим, доперла, що то матюк зашифрований. А вам воно нормально зчитується?
 
Що ви думаєте щодо цього вірша?

у надзвичайності події
не сумнівався тут ніхто
з коня зняли якісь повії
пальто
© колюх

Я спочатку не могла зрозуміти до чого там повії. Тільки коли почала думати хто б там був доречнішим, доперла, що то матюк зашифрований. А вам воно нормально зчитується?
Ти, мабуть, дуже вихована. Нормально зчитується :D
 
Що ж тепер з ДН робити? Сьогодні всю країну обстріляли, а ми завтра святкуватимемо. А з іншого боку - воно таке і далі буде, та й йде вже скільки, так що...
А от щодо хештегу улюблене - так виходить, що в авторів улюбленим є свій вірш :rolleyes: Якби це було "улюблене зі свого", то інша справа.
 
Що ви думаєте щодо цього вірша?

у надзвичайності події
не сумнівався тут ніхто
з коня зняли якісь повії
пальто
© колюх

Я спочатку не могла зрозуміти до чого там повії. Тільки коли почала думати хто б там був доречнішим, доперла, що то матюк зашифрований. А вам воно нормально зчитується?
Мені ні ) Не бачу матюка
 
Намагаюся позбутися захоплень, від яких втомлюються очі, так знаходжу інші такі ж :-) Равлик - то дуже дрібне, важко. Хоча можна малювати лише на великій дільниці, а на менших - просто щось абстрактне та крапочки.
 

Вкладення

  • IMG_20240411_165333.jpg
    IMG_20240411_165333.jpg
    3.9 MБ · Перегляди: 4
  • IMG_20240411_164820~2.jpg
    IMG_20240411_164820~2.jpg
    914.3 КБ · Перегляди: 3
  • IMG_20240411_164659~2.jpg
    IMG_20240411_164659~2.jpg
    1.2 MБ · Перегляди: 3
Як вам хештег #своє_незабуте ?
 
Назад
Зверху Знизу