Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

А де ж проникливо, печально чи ще якась емоція? :-)
Ну в мене є варіант, який подобається, але це дійсно вже не зовсім вірш Сіра )

земля немовби зупинилась
на мить здалося наче бог
співа для нас щемливу пісню
і струни квантові бринять
 
О, а може шось типу #з_полички ?
Типу воно лежить на поличці, а ми дістали і знову виставили.

Чи якісь варіації типу #з_кладовки і т.п. Але саме кладовка мені не подобається, бо в кладовці типу воно лежить нікому не потрібне. Ну може хтось придумає ще шось таке.
 
Воно-то все це красиво і цікаво, але повтор - коротко і зрозуміло :іржач:
А вже ж треба обрати, щоб авторів заздалегідь попередити.
А з іншого боку - ну, не зрозуміє хтось, що то повтори - ну і ладно. Постійні читачі знатимуть з часом, а нові - яка різниця, вони ці вірші все одно не бачили.
 
Воно-то все це красиво і цікаво, але повтор - коротко і зрозуміло :іржач:
А вже ж треба обрати, щоб авторів заздалегідь попередити.
А з іншого боку - ну, не зрозуміє хтось, що то повтори - ну і ладно. Постійні читачі знатимуть з часом, а нові - яка різниця, вони ці вірші все одно не бачили.
Я теж думаю, що не так вже й важливо. Ми попередили про повтор, а якщо хтось не зрозумів - ми тут ні до чого
 
коли предстану перед богом
спитаю в нього врешті решт
хто там крізь простір так печально
на струнах квантових бринить
В цьому варіанті той, хто питає, виглядає повним ідіотом :-)

А Бог йому такий:
- Ну, я. А ти думав хто?
 
В цьому варіанті той, хто питає, виглядає повним ідіотом :-)

А Бог йому такий:
- Ну, я. А ти думав хто?
А чому ти думаєш, що це бог робить? Може це спеціально навчена особа. Чи взагалі ніхто. Вітер бринить :) Я думала написати "що", а не "хто" :угу:
Для мене, наприклад, відповідь на це питання не однозначна, отже я повний ідіот :)
 
А чому ти думаєш, що це бог робить? Може це спеціально навчена особа.
Для мене, наприклад, відповідь на це питання не однозначна, отже я повний ідіот :)
Як тільки усвідомлюєш, що нікого і нічого, крім Бога, взагалі нема, питання самі собою щезають :) Ця спеціально навчена особа - це знов-таки ж він сам. Виділив одну з маси своїх "клітин" якусь.
 
Як тільки усвідомлюєш, що нікого і нічого, крім Бога, взагалі нема, питання самі собою щезають :) Ця спеціально навчена особа - це знов-таки ж він сам. Виділив одну з маси своїх "клітин" якусь.
Ти зараз пишеш з точки зору людини, для якої існує лише ця точка зору. Вірш написаний для загалу. Бо якщо дотримуватися твого зауваження, то всі, хто має погляд, інакший від твого, - ідіоти :-)
Також, згідно твого висловлювання, тебе не існує. Я зараз розмовляю не з Ф'ям, а з Богом.
 
Я думала написати "що"
Це теж він. Усе він, і усюди він. :-)

Капець, це ж я дійшла в своїх роздумах до тез, які існують в Біблії :-) :рл: Згадала книгу Альва Бессі "Символ". Маленьку дівчинку вчать, что Бог усюди.

- Невже навіть у цукерниці? :eek:
- Так, навіть там.
- Дивне місце, як для нього...

:-)
 
Ти зараз пишеш з точки зору людини, для якої існує лише ця точка зору. Вірш написаний для загалу. Бо якщо дотримуватися твого зауваження, то всі, хто має погляд, інакший від твого, - ідіоти :-)
Також, згідно твого висловлювання, тебе не існує. Я зараз розмовляю не з Ф'ям, а з Богом.
Давай серйозно :) Не вдаючись в теологію.

Просто уявимо собі цю картину. Хтось вмирає, предстає перед Богом, і питає:
- Та хто/що там у тебе на струнах бринить?!
Мені ця картина уявляється дуже дивною, скажімо так. :ги:
 
Це теж він. Усе він, і усюди він.
То чого ми сваримо пуйло?
Давай серйозно :) Не вдаючись в теологію.

Просто уявимо собі цю картину. Хтось вмирає, предстає перед Богом, і питає:
- Та хто/що там у тебе на струнах бринить?!
Мені ця картина уявляється дуже дивною, скажімо так. :ги:
А мені дуже дивно, що ти з такого боку підходиш до поезії. Від тебе такого не могла очікувати :-)
 
Назад
Зверху Знизу