Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Та що ти все про сідниці :-)
Є чоловікі "сісечники", а є "жопошники" - ненауковий, але факт :-) Полізла в Інет освіжити знання на цю тему, батли між тими та іншими, і раптом:

Шановні гості та учасники форуму "Влада Чорнокнижжя"!
17 липня останній день подання заявок до Школи Чорнокнижжя! Початок занять з 18 липня.
Залишилося одне вільне місце на цю середу на Дзеркальний Приворот і одне місце на сексуальний приворот!
:-)
 
Про всяк випадок пішла у режим енергозбереження :сплю:
Дуже міцно ти там залягла :-) Вже сонце високо, а тебе все ще нема :)
А може, ти знов поринула в прибирання чогось? :)

Нові картинки щось довго створюються, на сайті аншлаг, мабуть; ну тоді візьму одну з тих, з помічниками :кіт::кіт:

OIG4.jpg
 
Нате вам кави.
А в мене чай і оладки зі смородиновим варенням.

OIG4.CGIEKCrbOdImVbi7CHIe.jpg
 
Чудовий порошок :клас: (не бачила раніше, хоча дата 22.03)

пікнік там завжди на узбіччі
горять повсюдно ен пе зе
повзе потроху равлик карми
повзе
© Муля muzz Motsart
 
Останнє редагування:
З батлу між О-О та ОО

Мене б'юст пре дуже. Перший раз одружився можна сказати через цицьки (4 розмір). В результаті через 10 років розлучився. Виявилося, що помилився з вибором. Другу дружину взяв із меншими грудьми 2 розмір. Вже дивився не на груди. Але все одно дивлюся на цицьки великі.
:-)
 
ти запросила на вечерю
і вірю зрозуміла суть
мій жадібний голодний погляд
лиш бутерброда стосувавсь
© Іронія muzz Ісeberg
:іржач:
 
Є чоловікі "сісечники", а є "жопошники" - ненауковий, але факт :-) Полізла в Інет освіжити знання на цю тему, батли між тими та іншими, і раптом:

Шановні гості та учасники форуму "Влада Чорнокнижжя"!
17 липня останній день подання заявок до Школи Чорнокнижжя! Початок занять з 18 липня.
Залишилося одне вільне місце на цю середу на Дзеркальний Приворот і одне місце на сексуальний приворот!
:-)
А на некромантію є?
 
Дражнишся :( Мені вчора не дісталося цукерок зі смородиновим желе.. :-)

Піду поп'ю кави, з творогом і абрикосовим джемом :)
Я смородину не люблю. Просто взяла від мами, не перевіряючи. Виявилося, що крім смородини, ще й друге - агрус. Його теж не люблю.
А от абрикосове люблю більше. Хоча взагалі-то абрикоси люблю свіжі.
 
Назад
Зверху Знизу