Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Доброго ранку!
OIG4.UFnWNOOc7Crsz1h.8Xnm-1.jpg

Вітаю з Міжнародним днем русалки!
Гарно бути русалкою, шо там казати :) До речі, Земля взагалі задумувалася як водна планета. Тобто усі розумні істоти - у тому числі люди, були б водними :любов: Що може бути краще? Ніяких проблем з цією гравітацією, ніякого навантаження на хребець :клас: (я так кажу, немовби це і правда можна якось довести :-) )
 
А якщо нема професії, яка приносить задоволення?
Ну тоді хоча б таку, яка не приносить сильного незадоволення :) (Мій улюблений девіз: щастя - це відсутність нещастя)
Наприклад, твоя ж краще для тебе, ніж, наприклад, професія бухгалтера? чи, упаси боже, лікаря? :-)
 
Треба зшити отакого і пхати поміж подушками в дивані :-)

Screenshot_20240328-180626.jpg
Краще завести живого :любовь:

До речі, сирники! :любов: От навіщо нагадала. Плентайся тепер на кухню, смаж! А я ж хотіла обійтися просто творогом зі сметаною :ги: :кава:
 
Додивилася. Сподобався :)
Біженці з України, мати Василева! :рл: Ось вже ці американці. Повна каша у голові щодо України. Нелегали таємно пливуть на кораблі в трюмах. Ну от якого біса комусь з українців так треба було б робити? Якщо українці вже якось опинилися в Європі, навіщо набиватися в трюми і таємно плисти в США, немовби це єдина змога залишитися в живих? :) А в Європі дуже страшно і кийками ганяють, чи шо? :незрозумію:
Мабуть, це для тих американських глядачів, у яких географічний кретинізм, і які думають, що в Україні можна прямо сісти на корабль і плисти до Гамерики, ніякої Європи між Україною і Атлантичним океаном немає :-)
 
І я піду - м'ясо готувати :їжа:
Як саме? :)

Я на вечір планую картоплю з курячим філе в рукаві. Обожнюю це просту страву. Все поклав, зав'язав, 40 хв в духовці - розв'язуй і :їжа:
 
Як саме? :)

Я на вечір планую картоплю з курячим філе в рукаві. Обожнюю це просту страву. Все поклав, зав'язав, 40 хв в духовці - розв'язуй і :їжа:
Буде шматочками на сковорідці з цибулею, часником та базиліком:)
 
Ну тоді хоча б таку, яка не приносить сильного незадоволення :) (Мій улюблений девіз: щастя - це відсутність нещастя)
Наприклад, твоя ж краще для тебе, ніж, наприклад, професія бухгалтера? чи, упаси боже, лікаря? :-)
Я питала теоретично, а не стосовно своєї роботи :)

Краще завести живого
І запхати між подушками? :eyecrazy:
 
Буде шматочками на сковорідці з цибулею, часником та базиліком:)
Свинина, яловичина? У мене лежить в морозилці шматок яловичини. Не знаю, що з ним робити. Дуже давно відійшла від використання яловичини. Не я купила, як ти розумієш :-)
 
Свинина, яловичина? У мене лежить в морозилці шматок яловичини. Не знаю, що з ним робити. Дуже давно відійшла від використання яловичини. Не я купила, як ти розумієш :-)
Зробити відбивні. З часничком.
 
Свинина, яловичина? У мене лежить в морозилці шматок яловичини. Не знаю, що з ним робити. Дуже давно відійшла від використання яловичини. Не я купила, як ти розумієш :-)
Свинина. Добрий шмат. Котам також перепало :кіт: :D
 
Післяобідній дзен

OIG3.jpg
 
Назад
Зверху Знизу