Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Доброго дня, кави та добра:кава:

OIG1.jpg
Равлики наступають! :незрозумію: З-під носа коте каву умикають! :-)
 
Футбольний коментатор Вадим Шевякін у прямому ефірі освідчився журналістці Марині Машкіній.
Це сталося перед початком матчу Україна – Ісландія. (до речі, наші перемогли 2:1)

 
Здоровенькі були.
Привіт :)

Щодо того крокодила, який заснув в акваріумі і пливе по хвилях. :ги: Наша Вчитель пише в одній з книжок, що найкраще за все вести себе як уві сні, коли ми пливемо за сном і не пручаємося. Але ж треба ще зрозуміти, де саме те, чому треба не пручатися, і це найскладніше :) Бо у нас, бачте, своя воля і нам весь час здається, що ми і самі з вусами :-)

949aed4fb732369226d93cf032bb1bf9.jpg
 
Після розмов про косметику склалося :D

у відділі краса та радість
все для обличчя гліб купив
крем для витягування пики
для брів рожеві бігуді
 
Після розмов про косметику склалося :D

у відділі краса та радість
все для обличчя гліб купив
крем для витягування пики
для брів рожеві бігуді
Нажаль, бігуді на бровах ніяк не вдається отримати! ШІ в шоці від такого замовлення і видає звичайне :ги: Хіба що якийсь натяк на маленьку бігудюшку :-)

OIG1.jpg
 
Привіт :)

Щодо того крокодила, який заснув в акваріумі і пливе по хвилях. :ги: Наша Вчитель пише в одній з книжок, що найкраще за все вести себе як уві сні, коли ми пливемо за сном і не пручаємося. Але ж треба ще зрозуміти, де саме те, чому треба не пручатися, і це найскладніше :) Бо у нас, бачте, своя воля і нам весь час здається, що ми і самі з вусами :-)
Думаю не пручатися що тобі завжди подобається, всьому решту помахати ручкою.
 
Лена, ти ще дивишся "Смерть та інші деталі"? Я тільки на 4-й серії (мені книжки заважають дивитися :-)). І тільки зараз нарешті захопилася сюжетом і призвичаїлася до дивної (кліпової) манери зйомки. :ги: Деякі серіали подобаються одразу з 10 хвилин, а деякі тільки з половини серіалу :-)
 
Лена, ти ще дивишся "Смерть та інші деталі"? Я тільки на 4-й серії (мені книжки заважають дивитися :-)). І тільки зараз нарешті захопилася сюжетом і призвичаїлася до дивної (кліпової) манери зйомки. :ги: Деякі серіали подобаються одразу з 10 хвилин, а деякі тільки з половини серіалу :-)
Додивилася. Сподобався :)
Зараз цій
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Треба зшити отакого і пхати поміж подушками в дивані :-)

Screenshot_20240328-180626.jpg
 
💫 Не примушуйте себе:


✅ Не змушуйте себе слідувати цілям, які не відповідають вашим справжнім бажанням.

Не примушуйте себе до професії, яка не приносить вам задоволення.

Не оточуйте себе людьми, які негативно впливають на ваше самопочуття і настрій.

Не читайте книжки, які не викликають у вас інтересу або не приносять вам користі.

Не примушуйте себе жити в ритмі, який не відповідає вашим потребам і вподобанням.

Позитивна Психологія ✨
 
Доброго ранку!
OIG4.UFnWNOOc7Crsz1h.8Xnm-1.jpg

Вітаю з Міжнародним днем русалки!
 
Назад
Зверху Знизу