Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Можна не уточнювати який саме пункт прийому
аркадій все збира найкраще
найкраще все і не гребе
Щось мене це гребе полонило :-)
Ага, або так

іду тягну важкий візочок
і два пакети а те бе
я направляюсь а пункт прийому
себе

Ну трохи рядок помінявся, але я ж казала, що не принципово
 
Ага, або так

іду тягну важкий візочок
і два пакети а те бе
я направляюсь а пункт прийому
себе

Ну трохи рядок помінявся, але я ж казала, що не принципово

дітей відправила до школи
в кіно бабусю а тебе
я відправляю в пункт прийому
себе
 
А ось і андроїд з металлолому. Вже п'є каву з дівчиною і схоже, цікавий співбесідник :-) Ох вже ці ШІ..

OIG4.jpg
 
Доброго ранку!
Щоб над вилупками світла не було, щоб все у них клином встало, щоб їх дідько за ребра у пеклі тягав
А нам добра :кава:
OIG1.jpg
 
Останнє редагування:
Так, андроїд перспективний. Тут відкривається подвійний сенс не тільки "прийому", а й прийому андроїдом себе (як метелолом і як особистість)
На цьому зупиняємося чи штурмуємо ще? :-)
Я, до речі, свій вірш про ілюзію вчора повністю переробила :-) на порошок :-)
 
Пропоную не залипати на заданій формі, а просто покрутити подвійний сенс прийому. Не обов'язково саме відкривати пункт прийому. Можна йти до пункуту прийому, заходити в пункт прийому і т. ін.

Ще прийшов в голову такий сценарій: хтось приходить в якийсь пункт прийому, а він закритий і висить оголошеня "приймаю себе". Або навіть це магазин може бути (тільки шоб був зрозумілий подвійний сенс прийому). В цей сценарій може вписатись і андроїд, а може піти окремою дорогою в іншім варіанті.

До речі, "приймаю себе" мабуть навіть краще, ніж "прийом себе" бо слово "приймаю" однаково підходить і як форма слова "прийняття" і як форма слова "прийом", і гра слів буде більш красивою.
 
Пропоную не залипати на заданій формі, а просто покрутити подвійний сенс прийому. Не обов'язково саме відкривати пункт прийому. Можна йти до пункуту прийому, заходити в пункт прийому і т. ін.

Ще прийшов в голову такий сценарій: хтось приходить в якийсь пункт прийому, а він закритий і висить оголошеня "приймаю себе". Або навіть це магазин може бути (тільки шоб був зрозумілий подвійний сенс прийому). В цей сценарій може вписатись і андроїд, а може піти окремою дорогою в іншім варіанті.

До речі, "приймаю себе" мабуть навіть краще, ніж "прийом себе" бо слово "приймаю" однаково підходить і як форма слова "прийняття" і як форма слова "прийом", і гра слів буде більш красивою.
Прийнято :-)
 
Як же я не хочу їхати в той тренажерний зал! Я не виспалася, намерзлася, ще й сьогодні погода впливає на активність. З'їла тортик - не допомогло :(
 
Трагічне

в етері гліб жіття шукає
прийом прийом земля ти де
але він поки що приймає
себе

Комічне :D

з похмілля гліб жіття шукає
прийом прийом земля ти де
але він поки що приймає
себе
 
Трагічне

в етері гліб жіття шукає
прийом прийом земля ти де
але він поки що приймає
себе

Комічне :D

з похмілля гліб жіття шукає
прийом прийом земля ти де
але він поки що приймає
себе
в етері гліб життя шукає
прийом прийом життя ти де
і все приймає і приймає
не те
:)
Де і те - рима ;)
 
Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, або ОСББ.
 
Так. Я трохи поспала і вже навіть готова. Зараз намалюю обличчя і піду підкоряти тренажери :ги:
До речі, це тема для вірша. Так що вам завдання :-)
Складіть будь ласка пиріжок чи порошок, з грою слів, з несподіваним закінченням, з гарною римою (якщо це порошок), щоб усі слова були продумані :язик:
 
Назад
Зверху Знизу