Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Сір! Лена! Ви зрозуміли порошок чи ні? Чого мовчите?
Особисто я вирішив прислухатися до поради Марка Твена: "Краще мовчати і видатися дурнем, ніж заговорити і розвіяти всі сумніви."
 
Особисто я вирішив прислухатися до поради Марка Твена: "Краще мовчати і видатися дурнем, ніж заговорити і розвіяти всі сумніви."
Розумний який :-)

Sir, а ти з дитинства україномовний? Справжній native Ukrainian? :)
 
Особисто я вирішив прислухатися до поради Марка Твена: "Краще мовчати і видатися дурнем, ніж заговорити і розвіяти всі сумніви."
Неправильне рішення. Я ж намагаюся вас "натаскати" на пиріжки :-) Ви з Леною дуже перспективні автори. Якщо підійдете до питання серйозно.
Ну, тепер вже зрозумів порошок, так?
 
Бачу, що Ідея Олександрівна дуже популярна :-) Втім, вона на це заслуговує, гарні ролики.
 
Ідея Олександрівна дуже популярна
Еге ж..
E9i0lYmWUCIA8Nj.jpg
 
А у мене, виходить, суміш слобожанського, середньонаддніпрянського і суржика :-)
 
Тренувальна хвилинка 😁
Скажіть чому це не порошок, а віршик у формі порошка. І як це виправити?

на восьме березня корисних
найліпших йогуртів купив
хотів як краще а отримав
чортів
© Geronimo
Пока не дійшло до майстер класів, порозумничаю сама. Ви мені не захотіли відповідати. Тільки Ф'ям молодець :-)
Так от, у цьому вірші все послідовно. Нема ні гри слів, ні неочікуваного. Просто гумористичний віршик. З третього рядка вже зрозуміло, що сподівався на одне, а отримав інше, причому не найкраще.
Але ж як просто це змінити! Наприклад:

на восьме березня корисних
найліпших йогуртів купив
чекав на секс ну і отримав
чортів

Я зараз не кажу, що це в мене якийсь шедевр, там є над чим працювати, це просто приклад, щоб показати, як зробити неочікуване закінчення.
Але не це головне. З цим віршем можна було б погратися! Отримати чортів може мати подвійний сенс - і прямий, і переносний. Тобто якщо все переграти, зовсім змінити перші рядки і сам зміст вірша, можна отримати чудовий порошок чи пиріжок, саме з грою сенсів!
Чим я вам і пропоную зайнятися :-)
Давайте кожен спробує скласти вірш з отриманням чортів :-) Я теж спробую :) Ви зі мною? Кажіть. Якщо ні, то не морочитиму собі голову.
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу