Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Якби ти робила, то зробила би просто вишню, ніяку не п'яну, бо ти зовсім не любитель алкоголю :)
Так, але то не суттєво. Там же сенс не в алкоголі. А гірку таку прикольно спробувати виложити. Але для мене то багато мороки.
 
Я теж не їла :-) Здається 🤔
Знаю про нього давно, все збиралася зробити колись, але так і не зібралася.
Якщо збиралися купити, дивилися на щось типу "Київський" :їжа: А самій робити - :ніні: :-)
Колись я для нього вішню консервувала. Потім мариновала в коньяку :пиво:
 
Я поплутала. Мала на увазі Монастирську хату. Там же вишня!
 
А ще я мала намір поекспериментувати. Спекти вафельні трубочки, в них напхати вишні, ну а тоді оформити :)
Але мене в усіх цих тортах зупиняє ще те, що я не люблю жирне.
 
Думаю, що того посуду їм стільки нанесуть, що потім можна здавати. Алюміній зараз дорогий.

Screenshot_20240206-190724.jpg
 
А ще я мала намір поекспериментувати. Спекти вафельні трубочки, в них напхати вишні, ну а тоді оформити :)
Але мене в усіх цих тортах зупиняє ще те, що я не люблю жирне.
Вчора купила собі наполеон. 400 гр. Думала на три дні. Як же :D
 
А я от тепер захотіла консервованої вишні. Взагалі це гарна їжа - не надто солодка, не важка, не шкідлива...
 
А недарма, виявляється, зайшла сьогодні мова про вишню. Другий шматочок торту, який я купила, виявився з вишнею. Чорний ліс називається.
 
Чверть на першу? А я думала, що приблизно дев'ята година :eyecrazy:
 
Доброго ранку! Нам добра :кава:
А вилупки щоб осліпли, щоб їх в клочча розірвало, щоб їх корчило до 14 коліна та чумою било
 
Останнє редагування:
А недарма, виявляється, зайшла сьогодні мова про вишню. Другий шматочок торту, який я купила, виявився з вишнею. Чорний ліс називається.
Я купувала йього на свій день народження минулого року у Вацаку.
Не могла згадати назву. Дякую!
Вишня там не має хімічного присмаку. Це добре.
Якщо і ваш з Вацаку, скуштуйте шматочок Трюфельного.
 
Я купувала йього на свій день народження минулого року у Вацаку.
Не могла згадати назву. Дякую!
Вишня там не має хімічного присмаку. Це добре.
Якщо і ваш з Вацаку, скуштуйте шматочок Трюфельного.
Ні, мій з ринку :-) Здогадуюся, що воно трошки не те. Там і Захер неправильний - з кремом, я там його і не брала.
Але Вацак є недалеко. З чим той Трюфельний?
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу