Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

А ось сама пісня, де я її бачила. Незважаючи на її некрасивість, хімія між ними вражаюча :) (вони і справді на той час були парою).

 
А ось сама пісня, де я її бачила. Незважаючи на її некрасивість, хімія між ними вражаюча :) (вони і справді на той час були парою).
Хімія – точна наука, її всяке мистецтво, типу зовнішності, не цікавить :)
 
Хімія – точна наука, її всяке мистецтво, типу зовнішності, не цікавить :)
:угу:
Якщо дві душі були зобов'язані в цьому житті закохатися - ніщо їм не завадить! :) В найважчих випадках - навіть наявність тієї ж самої статі :-)
 
Доброго ранку! Нехай добро буде навколо :кава:

OIG25443.jpg
 
От думаю: "п'яна вишня" - це неправильно. І логічніше і красивіше було б "п'янка вишня".
 
Зробила плов. Але в процесі виявилося, що суміш спецій закінчилася. Тому вирішила поексприментувати і кинути що є: базилік, чорний перець, кріп, м'яту, смородину, лист грецького горіха, лавровий лист і часник. І мені подобається результат :угу:
 
Ні, забула. Їла. Невістка кілька років тому пригощала. Але враження не справив, тому й не запам'ятала. Ну, в мене свої смаки щодо тортів. Ось сьогодні купила шматочок, там прошарок з грушевого джема. Оце моє! Масляний прошарок теж є, але небагато. Отаке мене влаштовує :-)
 
Назад
Зверху Знизу