Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

В черговий раз натрапила на інфу, що спати треба лягати не пізніше 23-ї. А я якраз дуже вже хотіла спати. Лягла. Ага... Щоб їм... (тут кожен може побажати від себе, а я просто бажаю, щоб рососія перестала існувати).
Щоб ціх падлюк чорноротих храбаки жівцем з'їли
 
В черговий раз пошкодувала, що немає нормальної ванни. Я б зараз лягла в ній і заснула :-) Спати хочеться капець як. Мабуть знов погода.
 
Доброго ранку! Маленьких радостей та великого добра:кава:

OIG3.jpg
 
Може, вдень поспати вийде?
Так робочий же день у Іри. А! Може, друга зміна?
А я не можу вдень спати. Та я не те щоб зовсім не виспалася, але планувала більше.
Якщо друга, тоді вже легше :ги: Хоча б не одразу бігти заспаною :)
 
Сучасна жінка-дресирувальниця тигрів попала в палеоліт. :) І швиденько там усіх приручила..

OIG3.jpg
 
Може, вдень поспати вийде?
Так ти у нас ясновидяща? :) Ти знала, що Іра в відгулі? :) До речі, ти де. Не онлайн.. В серіалі - яка крута ця дівчина-головна героїня. Дереться краще, ніж Лагерта навіть :-)
 

Так ти у нас ясновидяща? :) Ти знала, що Іра в відгулі? :) До речі, ти де. Не онлайн.. В серіалі - яка крута ця дівчина-головна героїня. Дереться краще, ніж Лагерта навіть :-)
Іра наче писала, що бере відгул. Чи мені це наснилося?:eek:
 
В серіалі - яка крута ця дівчина-головна героїня. Дереться краще, ніж Лагерта навіть :-)
Та не кажи - берсерка задушила. Актриса, до речі, висока, це помітно було коли вона на турнір за звання войовниці вийшла - решта їй по плечі. Ну і коли цілувалася – одного зросту з великим чоловіком. Й нарешті трапився секс де він зверху! :браво:
 
Та не кажи - берсерка задушила
До речі, про берсерків. Вони не інакше чимось закидувалися перед своїми ратними подвигами :)
А оцей, що в фільмі.. ну такий собі, прямо скажемо :ги: Чорта з два справжній берсерк дав би себе задушити дівчині, він же її втричі сильніше. Ну, і болю не відчуває, знов же таки - бо явно десь наривали оте листя, що тоді було у японки :ги:
 
До речі, про берсерків. Вони не інакше чимось закидувалися перед своїми ратними подвигами :)
А оцей, що в фільмі.. ну такий собі, прямо скажемо :ги: Чорта з два справжній берсерк дав би себе задушити дівчині, він же її втричі сильніше. Ну, і болю не відчуває, знов же таки - бо явно десь наривали оте листя, що тоді було у японки :ги:
Та у них і гриби були в асортименті:ги:

До речі, берсерк-християнин це яскравий приклад, що може вийде в результаті злиття ворогуючих культур
 
Та у них і гриби були в асортименті:ги:
:угу: Природа на усіх континентах щось десь та створила :ги:
До речі, берсерк-християнин це яскравий приклад, що може вийде в результаті злиття ворогуючих культур
А злиття ж ніякого і не сталося :) "Мирне" християнство усіх перемогло :) По факту, мирних релігій взагалі не було і нема. Буддизм не релігія, принц Будда-Гаутама був звичайною людиною, без усяких воскресінь - "народився, потерпів та вмер" (с)
 
Назад
Зверху Знизу