Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

А коли війна закінчиться вона скаже , що було затемнення і зірки змінили положення?
 
А коли війна закінчиться вона скаже , що було затемнення і зірки змінили положення?
Між іншим ця астрологиня якраз війну і побачила в гороскопі, мінімум за пів року, чи навіть раніше.
Я сам дивився особисто цей випуск.
 
То тобі, я бачу, треба писати книжки. Будуть круті історії. В мене якось був... знайомий. Майже таке росповідав а потім я зрозуміла, що то історії з фільмів :D
Вже давно не можу дивмтись фільми
Не можу зосередитись
 
Між іншим ця астрологиня якраз війну і побачила в гороскопі, мінімум за пів року, чи навіть раніше.
Я сам дивився особисто цей випуск.
Не знаю, всі знали і так що війна буде. Не вірили тільки ті хто був за рашку....
 
:rolleyes:
Дякую. Але це мав Айвенго доводити :ги:
В Іронії є. Прочитала в словнику 1745 року.:увага:
Я тобі першим показала СУМ :незнаю:
Поки слова є у цьому словнику, я буду ними користуватися. От коли ти доб'єшся, щоб змінили, тоді і буду користуватися новими. А проводити розслідування заради одного слова - не буду :)
 
:rolleyes:

Дякую. Але це мав Айвенго доводити :ги:

Я тобі першим показала СУМ :незнаю:
Поки слова є у цьому словнику, я буду ними користуватися. От коли ти доб'єшся, щоб змінили, тоді і буду користуватися новими. А проводити розслідування заради одного слова - не буду :)
З чого б то мені щось доводити.
Моя рідна мова мені без словника знайома. Не з 24 лютого минулого року, а завжди. Вчителька в школі хороша була, уроки не прогулював. Більше нічого не треба.
 
Виноград в цьому році гарний.
 
З чого б то мені щось доводити.
Моя рідна мова мені без словника знайома. Не з 24 лютого минулого року, а завжди. Вчителька в школі хороша була, уроки не прогулював. Більше нічого не треба.
В нас була вчителька жесть. Років 90 ... засинала посеред уроку . А так я вчитель рос мови фуууу. Але ніколи її не викладала , слава богу.
 
З чого б то мені щось доводити.
Моя рідна мова мені без словника знайома. Не з 24 лютого минулого року, а завжди. Вчителька в школі хороша була, уроки не прогулював. Більше нічого не треба.
Я б не сказала, що ти аж прямо так дуже гарно знаєш мову. В діда і то словниковий запас більший.
Казати "вот" теж вчителька навчила? Цього слова навіть у зросійщеному словнику нема 😏
Переглянути вкладення 13370290
 
Я б не сказала, що ти аж прямо так дуже гарно знаєш мову. В діда і то словниковий запас більший.
Казати "вот" теж вчителька навчила? Цього слова навіть у зросійщеному словнику нема 😏
Переглянути вкладення 13370290
Шо ти ще сказала б. Нічого нового.
 
Назад
Зверху Знизу