Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Я купила декілька книжок, на той час, як буде блекаут. Але поки не починала їх читати. Дякуючи нашим військовим . Бо декілька книг з психології, мабуть то знак, що вони не потрібні.
 
А я не в ладу з квітами кімнатними. Не вмію вирощувати їх і мені від них погано пахне.
Та це в мами. Хоча пересаджувала її я. На літо - на город, щоб сили набиралися, а на осінь у вазон. В неї добре квіти ростуть, сонячна сторона, світла багато.
А в мене в Харкові теж трохи були, але я коли втекла, то вони засохли. Ну, фіалка така в мами є, то й в мене буде, а от табернемонтану мені шкода.
Уявіть, я повернулася мабуть через 3 місяці, то алое були ще живі, щоправда потім попросила сусідку поливати, і вони згнили, мабуть то дуже різка зміна вологості їм була.
А табернешка засохла, а це ж вже було величеньке деревце. Я її з землі витягла, а там манюсенькі корінці, кілька мм, на вигляд як живі, біленькі. Я згадала, що буває дерево засохне, а від нього потім десь пагонець вилізе, то й її забрала із собою і у землю впхнула. Але нічого не пробивається :( та я все одно поливаю - а раптом. Так і стирчить у горщику суха гілляка ))
Таберне пахне гарно як цвіте. А ще є пеларгонія, то в неї гарно пахне листя, як потреш :)
 
Останнє редагування:

Здається, я цю дівчину теж колись постила, цікавенька :)
Але це відео не бачила ❤️
Деякі з говірок - так бабусі у нас розмовляли, молодь вже ближче до правильної вимови, маю на увазі вимову, а не мову. Але суржику мабуть у молоді більше.
а як правильно горіще?
Горище.
 
Останнє редагування:
Пекла шарлотку і цукру забагато поклала :D Вийшло скоріше яблучне суфле. На шарлотку не схоже, хоча смачно. :їжа:
Гаряче сирим не буває солодке несмачним не буває :D
Я оце не можу зрозуміти... Я впевнена, що кілька років тому дивилася наголос "дочка", і він був подвійний. От впевнена на 100 відсотків. А зараз один тільки. Це я у ролику щось засумнівалася, що авторка правильний наголос поставила, ото й полізла шукати.
Будь ласка, якщо хтось буде дивитися ролик про слобожанський діалект, скажіть мені на якій хвилині про ту дочку.
А ще тлумачний пише, що донька - то розмовне :eek:
 
Останнє редагування:
Сусіди сьогодні охерелі . Сидим з дітьми в підвалі... шось не спиться
 
Останнє редагування:
Буду знати. Заманливал ідея. Розвести таксочок. Я правда захотіла тепер Хаскі і бульдожку .
Переплутав - 9 квітня буде 6 років , перевірив у паспорті у Ватсіка.Почав забувати ,старію маБуть.
 
Та це в мами. Хоча пересаджувала її я. На літо - на город, щоб сили набиралися, а на осінь у вазон. В неї добре квіти ростуть, сонячна сторона, світла багато.
А в мене в Харкові теж трохи були, але я коли втекла, то вони засохли. Ну, фіалка така в мами є, то й в мене буде, а от табернемонтану мені шкода.
Уявіть, я повернулася мабуть через 3 місяці, то алое були ще живі, щоправда потім попросила сусідку поливати, і вони згнили, мабуть то дуже різка зміна вологості їм була.
А табернешка засохла, а це ж вже було величеньке деревце. Я її з землі витягла, а там манюсенькі корінці, кілька мм, на вигляд як живі, біленькі. Я згадала, що буває дерево засохне, а від нього потім десь пагонець вилізе, то й її забрала із собою і у землю впхнула. Але нічого не пробивається :( та я все одно поливаю - а раптом. Так і стирчить у горщику суха гілляка ))
Таберне пахне гарно як цвіте. А ще є пеларгонія, то в неї гарно пахне листя, як потреш :)
Мої рослини мене дочекалися. А дві фіалки я втратила вже сама. Стався той самий випадок, коли кохання вбиває :D
 
Я вальнув два еспресо підряд, і мене кинуло в жар, як у сауні.
 
Назад
Зверху Знизу