Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Re: Зазеркалье

Звісно матюкався! :D я ж кажу – в мене був вірш про ФБ, причому якраз вдалий, а таке без матюків написати неможливо :D

/QUOTE]

А знайти тепер зможеш? Мені цікаво подивитися. Скоріш всього ти ще щось сказав, укрім вірша, що я так відповіла :)

Посилання на ту сторінку я вже дав, коли писав про конфлікт. Можу ще раз, щоб ти не довго шукала: https://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=1015679&page=220 :) Тільки всі мої дописи зі старого акаунта витерті. Можеш лише побачити відповіді, в яких Вибрам42 мене цитує. Якщо матимеш бажання – можу окремо дати посилання на мій блог, де цей вірш зберігся повністю :D
 
Re: Зазеркалье

таке є враження що Всесвіт
оберігає від бажань
гаразд нехай не буде мрії
та з ней пов'язаних проблем

не буде мрії та натхнення
навіщо я тоді живу
гаразд вішліст я на шматочки
порву :(

все буде добре, і не бійся
не дочекатися, коли
здійсняться всі твої бажання
вони здійсняться, бійся їх
;)
:D.
ти забронюй собі бажання
і з цим замовленнім звернись
до всесвіту і гучно свисни
здійснись
колюху :ги:

ви пилосос не ображайте
годуйте з рук його сміттям
і ювелірка буде вся на
місцях)
ви пилосмокт не ображайте
є менеджер він по сміттю:ідея:
на ювелірку фільтр поставте
щоб зайвого він не поїв


:оплески:
Зюкін у нас на форумі зберігається, тож із ним простіше :) а от вірші вже не збереш, хіба що всю тему перегорнути ))


Публікувати вже нема де, бо флешмоби завершено. Але приходь на вихідні. Ми пропонуємо рядки, а їх треба продовжувати :)


о, якби ви тут нагадування якесь звлишали, а то я до фб не можу дістатися ніяк:D


Давай займемось текстом
24 серпня ·

Не забудьте дерусифікувати кота! Забули про "мяу", бо українські коти кажуть "няв". :-)


Автор:
правильно казати "перенявчанням". :кот:
В нас тут котики кажуть няу няу

Смайлики на форумі також потрібно переробити на укр.мову.
А я думаю, чого ти так швидко пішла спати вчора. :) Ну, тобто не зовсім спати, зрозуміло, що ніякого якісного сну перед подорожжю бути не може.. :rolleyes:
:кава: А що з Інетом? ти з мобільного?
якщо вставати о 4-й ранку, то швидко підеш спати - це є правило. Інакше людина буде повільно рухатися протягом дня :D як равлик
Мені оце сподобалось:

Eugenia Vodolazhskaya
ось так нікого не чіпаєш
аж глядь чіпований весь світ
:D
А Серж вже з нами? :дивитись: :)

(поприбирала коми, щоб подивитись, як воно буде) :rolleyes: непогано, здається :)
 
Re: Зазеркалье

Посилання на ту сторінку я вже дав, коли писав про конфлікт. Можу ще раз, щоб ти не довго шукала: https://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=1015679&page=220 :) Тільки всі мої дописи зі старого акаунта витерті. Можеш лише побачити відповіді, в яких Вибрам42 мене цитує. Якщо матимеш бажання – можу окремо дати посилання на мій блог, де цей вірш зберігся повністю :D

А! Так я і подумала, що розмова про це. То було так - загалом... Не в якості погрози тобі, а відповідь Вібраму, що нема чого боятися рекламувати тему. Але, звісно, якщо б такий вірш запостив тут, то попросила б сховати під спойлер. Посилання не треба давати, я пам'ятаю, що він дуже матюкливий :)
До речі, ось якраз тобі задам питання, яке б хотіла задати ще й іншим людям. А ти хотів би щоб у житті взагалі не було цензури на матюки? Тобто хай це вважається нормою: на вулиці, вдома, в дитячих закладах, так?
 
Останнє редагування:
Re: Зазеркалье

ти забронюй собі бажання
і з цим замовленнім звернись
до всесвіту і гучно свисни
здійснись

Не можу втриматися, зараз таки відповім, але в Рифморубках. Бо той віршик, який одразу склався у відповідь, точно не для Задзеркалля :rolleyes:
 
Re: Зазеркалье

До речі, ось якраз тобі залам питання, яке б хотіла задати ще й іншим людям. А ти хотів би щоб у житті взагалі не було цензури на матюки? Тобто хай це вважається нормою: на вулиці, вдома, в дитячих закладах, так?

По-перше, я взагалі проти будь-якої цензури. Довго думав, як це пояснити, але виходить дуже багато літер, тому хай це колись обговоримо в іншій темі.
По-друге, якщо в житті взагалі не буде цензури на матюки, то це не означатиме, що всі і скрізь матюкатимуться. Так само як відміна сухого закону не призвела до зростання алкоголізму. А відміна заборони на вогнепальну зброю (коли нарешті відмінять) не призведе до того, що всі всіх перестріляють. Є особисті симпатії й уподобання, цього досить. Найближчий приклад – ось прямо тут. На ХФ нема цензури на матюки, але у Задзеркаллі ніхто не матюкається, ну чи у зовсім крайньому випадку ховають матюки під кат. Просто тому, що тобі не хочеться бачити тут матюки, твої співрозмовники з поваги чи з симпатії до тебе їх тут не пишуть. Другий приклад хай буде безпосередньо з життя, як ти кажеш. У громадських місцях цензура по факту є: матюкатися там забороняє Адміністративний кодекс. Натомість у приватних місцях (вдома, наприклад) цензури по факту немає. Але все рівно ймовірність почути матюки вища у громадському місці, ніж вдома у людей, у родині яких матюкатися просто не прийнято. Це не цензура, це саме особисті вподобання.
Норма ніколи не буде загальною й тотальною. Люди зі спільними вподобаннями знаходитимуть одне одного й утворюватимуть свої кола і спільноти. І там виникатимуть свої норми.
Тобто цензура – загалом шкідлива річ, а у випадку матюків не шкідлива, але просто зайва. Якось так.
Цікаво буде почути і що скажуть інші люди, коли ти їх запитаєш.
 
Re: Зазеркалье

Не можу втриматися, зараз таки відповім, але в Рифморубках. Бо той віршик, який одразу склався у відповідь, точно не для Задзеркалля :rolleyes:
А ось як *витончено* написала Римма Харченко:

вже ні війні заголосили
ті що кричали вчора да
бо розуміють що їм скоро
кінець
© Муля

:D

До речі, ось якраз тобі залам питання, яке б хотіла задати ще й іншим людям. А ти хотів би щоб у житті взагалі не було цензури на матюки? Тобто хай це вважається нормою: на вулиці, вдома, в дитячих закладах, так?
Для установ, вулиці - тобто, публічних місць це не повинно бути нормою (хоча все одно не заборониш, хіба під страхом страти :незнаю::-) ), а вдома усі вільні робити все, що бажають. Конкретно у нас вдома не матюкаються. Хоча іноді чую від чоловіка, коли він з кимось по робочим моментам розмовляє. :D Але зі мною він такого не каже, і не тому, що знає, що я проти, він теж проти тягнути матюки у хатню атмосферу. :)
 
Re: Зазеркалье

До речі, ось якраз тобі залам питання, яке б хотіла задати ще й іншим людям.

Для вираження сильних емоцій та передачі складного психологічного стану вже давно використовую "kurwa":D
Вдома у мене не матюкаються, не прийнято, чоловік у мене святий, тому навіть по роботі ні-ні:D
 
Re: Зазеркалье

А ось як *витончено* написала Римма Харченко:

вже ні війні заголосили
ті що кричали вчора да
бо розуміють що їм скоро
кінець
© Муля

:підстолом:
Вона замінила слово на синонім до антоніма!!! :браво::оплески: І хто не згоден, що це справді було витончено, хай першим кине в мене камінь!
 
Re: Зазеркалье

Для вираження сильних емоцій та передачі складного психологічного стану вже давно використовую "kurwa"
:клас: :D
***
Лена, ти читала "Серця трьох" Джека Лондона? :)
Пам"ятаєш "Очі Чії"? В якийсь момент доби на горі спалахують 2 вогні. (Це просто слюда освітлюється сонцем). Так ось, я таке щойно бачила хвилин 10. У точці, де нічого не горіло ніколи (бо там дика місцевість), світився якби ліхтар, але ясно, що це сонце від чогось відбивається. Від чого? :незрозумію: :) Інопланетяни? :)
 
Re: Зазеркалье

:клас: :D
***
Лена, ти читала "Серця трьох" Джека Лондона? :)
Пам"ятаєш "Очі Чії"? В якийсь момент доби на горі спалахують 2 вогні. (Це просто слюда освітлюється сонцем). Так ось, я таке щойно бачила хвилин 10. У точці, де нічого не горіло ніколи (бо там дика місцевість), світився якби ліхтар, але ясно, що це сонце від чогось відбивається. Від чого? :незрозумію: :) Інопланетяни? :)

Я таке спостерігала, коли на одному даху прорубали мансардне вікно,інопланетяни можуть бути не винні:)
 
Re: Зазеркалье

Фото з передмістя Харкова.
e9907ed2cd1d3937c7.jpg
 
Re: Зазеркалье

Щойно прочитала розповідь, ось хочу поділитися :) Я б її назвала "Реальне кохання":)

Katerina Solyanik
·
Вчора поїхали до райцентру купити ТІЛЬКИ олію, хліба і яєць.
Поверталися з 3 мішками картоплі, новою болгаркою (бо згадали, що та, що є пошабашила, а вона потрібна), декількома кущами хризантем (ще садити), десь двома відрами моркви, і... з великою торбою, десь на 6-7 кг солодкого перцю калібру десь трошки завбільшки коробка з сірниками і не по 50-60 гр, як ще тиждень тому, а по 8 віддали! Ви б не взяли?!
А ми ж так сумували, що я мало посадила і на фаршировані перці на зимку не вистачає.

Коротше. Я про цей перець....
Це зветься: не мала баба клопіту - купила порося. :D Перемила я той перець - а його вийшло досить великий тазик. Насмажила цибулі, зварила рису. Рука ліва- робоча, бо я лівша, болить вже не перший місяць.
Ех... Почала чистити серединки у тому перцю. А він дрібний! Це добре, бо добре в каструлю лягає і в морозильці теж меньше місця займає, але чистити його, це ювелірна робота і теж "пєчаль" для моєї руки.
І тут приходить Милий!
Подивився на мене. Очі, як рани - то я в них відображаюся, тому що і сама розумію: цього перцю мені до ранку. А ще моркву начистити, замочити на "корейську", а ще на соте все помити, почистити, нарізати, посмажити, а ще булочок наробити з сиром і ковбасою, а ще..
Коротше, ото пиво, що в холодильнику на вечір було, відкладається...
І відкрив Милий другий фронт!

Я не фотографувала, бо, кажуть, не добре фотографувати сплячого. Не повірите: він СПАВ і набивав. Дійсно спав, но все ж таки набивав. Він його вже не любив, але тихо і мужньо боровся з ним... Пару разів згадав, що на ринку бачив і великий, але знов замовкав, дивлячись на мене...
А по його очах, які іноді відкривалися, щоб взяти нову порцію перцю, я бачила: мене він ще кохає, а от це, мабуть, останній перець, який ми фаршируємо в зимку.
Після чотирьох годин штовхання отого фаршу в мікро-перець, пива вже не хотів ніхто.

****

Ну круто, що тут скажеш (що все ще кохає, в сенсі) :ги: А ось оці танці з бубнами навколо великої кількості їжі - це мені ніколи не зрозуміти :рл::D
 
Re: Зазеркалье

але iсти маемо щоденно.. так от соуси роблять це сумне зайняття приемнiше набагато )
Більш ніж не згодна.. Їсти - сумне зайняття?? :D чи тільки куховарити? Не згодна-2, бо готувати соуси - чому це має бути приємнішим, ніж готувати будь-що інше? :)

Я проти кулінарних подвигів, бо життя коротке:пиво:
Отож! :угу: :вітаю:
 
Re: Зазеркалье

Придя домой под утро,
Раскинув руки вширь,
Ты падаешь как будто
Во вспененный зефир.
Диван тебя обнимет,
К своей груди прижмет,
Тихонько замурлычет,
Как старый добрый кот.
Его не предавай ты,
Не покупай кровать,
Она ведь не сумеет
Так нежно обнимать.
:)
перепрошую, але зефір не є таким. :D Я його готувала, зефірна маса густа, але це не піна
Дуже дякую тобі, Кішко, дай Бог тобі ще одне додаткове життя :)
c52009f0b5938d35.jpg
 
Re: Зазеркалье

ну таке. у свiй час я був i скалолазом i альпiнiстом. але зараз менi подобаеться эксперементувати з соусами. i не треба менi заважати. а ви свiй час марнуйте як вам подобаеться )

Більш ніж не згодна.. Їсти - сумне зайняття?? :D чи тільки куховарити? Не згодна-2, бо готувати соуси - чому це має бути приємнішим, ніж готувати будь-що інше? :)

Отож! :угу: :вітаю:


Я вмикаю зелене світло вашому нічному спілкуванню!:оплески::браво:

Має спалахування відбутися якесь
 
Re: Зазеркалье

Більш ніж не згодна.. Їсти - сумне зайняття?? чи тільки куховарити? Не згодна-2, бо готувати соуси - чому це має бути приємнішим, ніж готувати будь-що інше?

Доброго :кава:
Хз, я б залюбки покуховарила, вже півроку нічого не готувала складнішого за макарони і прості перші страви.
Скучила за своїм кухонним начинням.:)
 
Назад
Зверху Знизу