Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Re: Зазеркалье

Придя домой под утро,
Раскинув руки вширь,
Ты падаешь как будто
Во вспененный зефир.
Диван тебя обнимет,
К своей груди прижмет,
Тихонько замурлычет,
Как старый добрый кот.
Его не предавай ты,
Не покупай кровать,
Она ведь не сумеет
Так нежно обнимать.
:)
перепрошую, але зефір не є таким. :D Я його готувала, зефірна маса густа, але це не піна
Дуже дякую тобі, Кішко, дай Бог тобі ще одне додаткове життя :)
c52009f0b5938d35.jpg
 
Re: Зазеркалье

ну таке. у свiй час я був i скалолазом i альпiнiстом. але зараз менi подобаеться эксперементувати з соусами. i не треба менi заважати. а ви свiй час марнуйте як вам подобаеться )

Більш ніж не згодна.. Їсти - сумне зайняття?? :D чи тільки куховарити? Не згодна-2, бо готувати соуси - чому це має бути приємнішим, ніж готувати будь-що інше? :)

Отож! :угу: :вітаю:


Я вмикаю зелене світло вашому нічному спілкуванню!:оплески::браво:

Має спалахування відбутися якесь
 
Re: Зазеркалье

Більш ніж не згодна.. Їсти - сумне зайняття?? чи тільки куховарити? Не згодна-2, бо готувати соуси - чому це має бути приємнішим, ніж готувати будь-що інше?

Доброго :кава:
Хз, я б залюбки покуховарила, вже півроку нічого не готувала складнішого за макарони і прості перші страви.
Скучила за своїм кухонним начинням.:)
 
Re: Зазеркалье

Доброго :кава:
Хз, я б залюбки покуховарила, вже півроку нічого не готувала складнішого за макарони і прості перші страви.
Скучила за своїм кухонним начинням.:)

Настрою для готування немає, якось це стало другорядним взагалі. Але їсти треба. Бо з усього вивалююсь. (це я зараз себе вмовляю)
 
Re: Зазеркалье

:любов:
Так і не склалося поплавати десь? Бо це ж когнітивний диссонанс якийсь :) Річка є, а плавати нема :rolleyes:
півроку нічого не готувала складнішого за макарони і прості перші страви.
А котлети? :їжа:
 
Re: Зазеркалье

Разочок трохи ноги замочила. Але то було біля Харкова
:клас: Це було обов'язково потрібно зробити - відмітитися в рідних локаціях. :пиво: "рідні місця, ви ще мої, а я ваша".
 
Re: Зазеркалье

Скрізь пишуть про якусь Щекавицю. Довелось піти дізнатися, що ж там таке :) :незрозумію:

#оргія на щекавиці
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Dimoks сказав(ла):
Сообщения написанные в ближайшие 24 часа могут быть потеряны
 
Re: Зазеркалье

перепрошую, але зефір не є таким. :D Я його готувала, зефірна маса густа, але це не піна

252009f0b5938d35.jpg

Звідки ти дістала цей вірш? ))))
Так, зефір - не такий, але якби існував вспінений зефір, то саме таким би він і був - як хмаринка :ги:
 
Re: Зазеркалье

По-перше, я взагалі проти будь-якої цензури. Довго думав, як це пояснити, але виходить дуже багато літер, тому хай це колись обговоримо в іншій темі.
По-друге, якщо в житті взагалі не буде цензури на матюки, то це не означатиме, що всі і скрізь матюкатимуться. Так само як відміна сухого закону не призвела до зростання алкоголізму. А відміна заборони на вогнепальну зброю (коли нарешті відмінять) не призведе до того, що всі всіх перестріляють. Є особисті симпатії й уподобання, цього досить. Найближчий приклад – ось прямо тут. На ХФ нема цензури на матюки, але у Задзеркаллі ніхто не матюкається, ну чи у зовсім крайньому випадку ховають матюки під кат. Просто тому, що тобі не хочеться бачити тут матюки, твої співрозмовники з поваги чи з симпатії до тебе їх тут не пишуть. Другий приклад хай буде безпосередньо з життя, як ти кажеш. У громадських місцях цензура по факту є: матюкатися там забороняє Адміністративний кодекс. Натомість у приватних місцях (вдома, наприклад) цензури по факту немає. Але все рівно ймовірність почути матюки вища у громадському місці, ніж вдома у людей, у родині яких матюкатися просто не прийнято. Це не цензура, це саме особисті вподобання.
Норма ніколи не буде загальною й тотальною. Люди зі спільними вподобаннями знаходитимуть одне одного й утворюватимуть свої кола і спільноти. І там виникатимуть свої норми.
Тобто цензура – загалом шкідлива річ, а у випадку матюків не шкідлива, але просто зайва. Якось так.
Цікаво буде почути і що скажуть інші люди, коли ти їх запитаєш.

Мені теж не хочеться багато писати, то завважу тільки щодо одного: в цій темі не матюкалися не тільки через повагу до мене, а тому, що я видаляла дописи і люди, які не могли себе нормально поводити, йшли в інші теми. Бо який сенс писати, якщо дописів нема :)
 
Re: Зазеркалье

але ви ж розумiете, що проблема не матюки (як приклад лесь пiде), а несмак. так несмак i без матюкiв шкодить

але.. за несмак не можна цензурити. тобто маемо глухий кут

Де ця проблема?
Я кажу саме про незензурні вислови. Лесь чи не Лесь, не має значення.
 
Re: Зазеркалье

мае.. бо лесь це якiсна, хоч i не звична, форма лiтератури. ти у полонi старовинних стереотипiв, як на мою думку. то не проблема, кожний мае мати свою думку.. але не прессувати нею. якщо ти не модератор, то приймаеться, але для модератора то неприпустимо. бо що таке модератор - упокоювач, якщо по лiтерам перекладати

Я кажу про себе. Для мене має. Тож про що суперечка? Не треба мені розповідати у полоні чого я знаходжуся. Я створювала тему саме таку, якою хотіла її бачити. І нікого тут не тримаю.
 
Re: Зазеркалье

не знаю як жінкам сказати
ходжу на серці з тягарем
відколи закохався в інший
гарем
© Муля

як злодій крадуться тихенько
на цьому знаються таки
і непомітно в мозок влазять
думки
© Іронія

візьму з собою на вечірку
я кума жінку а свою
шкода бо можуть зіпсувати
це ж свінгер паті як не як
© алкаш
 
Re: Зазеркалье

бажаю вислів нецензурний
задіяти у пиріжку
але ж Іронія відкрутить
башку
:D

як взагалі без мата жити
то як без нього обійтись
коли увесь оцей артхаус
на тебе пре з усіх боків
:клас:
А цей треба в групу - бо зрозумілий усім.

мені тринадцятий минало
я пас телята за селом
та якось у катях поцілив
і увірвалась пастораль :-)
 
Re: Зазеркалье

помітила, що в тебе, Мулі та колюха звичайно гарні порошки :)

Дякую! Муля - спец, дуже давно пише. Ми з колюхом давно цікавимося і пробували раніше, але писали мало, от зараз активно опановуємо, стараємося :)
Ще одна моя модераторка гарно пише, але зайнята дуже, тому зараз нема її творів.
 
Re: Зазеркалье

мій варіант трохи хуліганський, да) на кшталт цього:
:угу:

Треба твою дотепну вигадку до рашистів застосувати ;)

минало рашику тридцятий
в атаку біг він за селом
та якось у снаряд поцілив
лицем

(щось на кшталт цього)
:D
 
Re: Зазеркалье

бажаю вислів нецензурний
задіяти у пиріжку
але ж Іронія відкрутить
башку :ги:
а ось є слово нецензурне
в літературу увійшло
на рососії є цей карлик
нам всім знайоме це ім'я


а ЗСУ таки прорвались
відрізав "Легіон" русні
і кожен орк там дико всрався
чи ні
 
Назад
Зверху Знизу