Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Re: Зазеркалье

всем привет! :квіточка:
миль-пардон, опоздала на утренний кофе
Привет :пиво:
Нам теперь Капюшон постит шикарный утренний кофе :клас:

Ну шо, доброе утро? :D
tumblr_mmvs8zWBO21ru3ss4o1_500.gif
:любов:
 
Re: Зазеркалье

Пан Коцький. Коти і котячі
Світлана Олександрівна · 1 ч. ·

Шановні котопапи і котомами!
В такі складні часи нашої країни я хочу сказати слова підтримки всім нашим громадянам, особливо тим у кого є пухнастики. Дуже вдячна тим, хто не залишив наших чудернацьких хвостатих та разом з ними переживає такі скрутні часи. Ми з нашою котобандою знаходимось в Києві, не буду писати що ми постійно відчуваємо та що відчувають наші лохмандєї. Мої лохмандєї дві доби не били один одному пики, не робили капості. Всі намагались спати і не чипати нас.
Уявіть мій стан, що я зранку забувала покормити свого самого вереднючого кота Тіму якому 3 місяца, а воно не нявкало та хряцало сухий корм. На другий день він теж не отримав смаколиків. На третій день Тіма заліз до мене на стіл і сказав ти що з глузду з`їхала? А де мої лососі та делікатеси? Я на нього дивлюсь і кажу – б.. Тіма! Ну забула!!
Я бажаю всім мирного та чистого неба, я бажаю щоб у нас все швидко відновилось у країні!!
P.S. На фото - ми залишаємось вдома та годуємо таку маленьку кицюню, звуть Цезарь. Цезарь їсть як маленький бегемотік :кот:

1810d737bc41f4ccf83.jpg
 
Re: Зазеркалье

Живы, сварила 5 литров борща, люблю-целую всех наших, интернет в подвале плохой, до связи
 
Re: Зазеркалье

страшно было слушать полный список преступлений рашки, зачитанный в начсле сессии
а потом блеяние представителя россии, что защищали русских на Донбасе
и все это под обстрелом :рл:
 
Re: Зазеркалье

Olena Donchenko

Коли ми переможемо, треба обов'язково зняти комедію про цю війну.
Так, саме комедію. Повний метр, який побачить увесь світ.
І про бандераавтомобіль, якому позаздрив би Бетмен.
І про гопніків, які захопили голіруч ворожий БТР.
І про циган, які вкрали танк у росіян.
І про бомжів, які збирали пляшки для коктейлів молотова.
І про бабуль, які шукали ворожі мітки і заодно замалювали по мікрорайону всі контакти закладчиків.
І про обісраних російських військових, яких гостинно прийняла добра українська бабця чаєм з пургеном, а тоді спалила одного прямо в уборній.
І про простого українського дядька, який голіруч з цигаркою в зубах переніс міну з дороги в лісопосадку.
І про те, як рашисти злякалися пам'ятника афганцям і обстріляли його.
І про те, як дівчина якомусь любителю слати дікпіки в месенджер дала номер рахунку для допомоги ЗСУ, а той переказав на нього гроші.
Як українські залізничники на Сумщині заманили ворожий бронетранспортер в тупик, і коли москвота "приїхала" - двох "туристів" пов'язали і здали теробороні.
І як голодні кцпскі солдатики крали продукти в супермаркетах.
І як ті дебіли прийшли прямо до відділення української поліції в Харківській області, щоб випросити трохи соляри, бо у них скінчилася.
І як русскій десант по старим картам спустився туди, де мав бути ліс, а опинився в голім полі і був тут же зразу пов'язаний.
І як одноразову десантуру скинули просто недалеко берега в Чорне море, а вода - 0 градусів, тероборона чекала на березі, щоб перестріляти, а непрохані гості самі передали власні м'ясо й кості рибам.
І як ворожий танк збив свій же гелікоптер.
І як у Миколаєві люди зловили і прив'язали мародера без штанів до стовпа, а поліцейський автомобіль, що приїхав на виклик, фарами підсвічував сраку.
І як власниця турагенції з організації сафарі в Занзібарі переказала передплату від російських клієнтів на допомогу українським військовим і скинула їм квитанції.
І про сафарі в Гадячі, коли їхала колона в Полтаву і заблукала, повернули на Гадяч, а там натрапили на наших мисливців, покидали танки й чухнули в ліс. А мужики відстрілювали їх по тому лісу.
Ще є баба Надя, як голос народу.
Якась добра жіночка, котра поміняла їжу на танк расіянській.
Дід Толя, який угнав БМП, причепивши його до свого трактора.
І як під Золотоношею впав ворожий літак, а люди усім селом ловили пілота, поки не спіймали.
І не забудьте про чела з Дніпра, який насрав на мітку.
І про капітана Тараса Остапчука, який утопив яхту віцепрезидента концерну з виробництва зброї “Ростех” – російського олігарха Олександра Міхеєва, щоб помститися за обстріляний у Києві будинок, а іспанський суд його виправдав.
І про кіберугрупування Anonymous, хакери якого поклали державні сайти РФ, запустили в ефір гарну українську музику і в загальний доступ злили базу даних, яка містила телефони, пошту та імена співробітників міноборони росії.
І як грузини відмовилися заправити російський корабель і запропонували використати весла.
І про те, як цілий світ повторював: "Русский военный корабль, ИДИ НАХУЙ!"
Ні, Україна більше не сумна й пригнічена. Ніколи більше. Ніяких страждань. Честь, Гордість, Пам'ять для наших Героїв.
А ворогу - зневага цілого світу. Смішні й бридкі посіпаки хворого карлика.
Слава Україні!
P.S.; А в саундрек пустити лиш одне слово "паляниця", як його вимовляють перелякані свинособаки :-)
 
Re: Зазеркалье

Классно) у меня на восприятие юмора нет сил, я почти на грани паники.
 
Re: Зазеркалье

страшно было слушать полный список преступлений рашки, зачитанный в начсле сессии
а потом блеяние представителя россии, что защищали русских на Донбасе
и все это под обстрелом :рл:

Незабаром у Гаазі цей перелік будут місяц зачітувати!

Цікаво, в них достатньо буде усіх пАлезних Іскапаемих, шоб сплатити нам контибуцію?:збентежений:
 
Re: Зазеркалье

Классно) у меня на восприятие юмора нет сил, я почти на грани паники.

особливо коли накатуе, краще сісти(хоча охота снувати туди-сюди), дихати глубоко, на три чотири рази вдох, невелика затримка, та на 1-2-3-4 видох.
закрити очі, та сконцентруватися на свому тілі.

усе буде гарно!:)
 
Re: Зазеркалье

Незабаром у Гаазі цей перелік будут місяц зачітувати!

Цікаво, в них достатньо буде усіх пАлезних Іскапаемих, шоб сплатити нам контибуцію?:збентежений:
На крайняк рабами расплатятся. Им не привыкать...
 
Re: Зазеркалье

особливо коли накатуе, раще сісти(хоча охота снувати туди-сюди), дихати глубоко, на три чотири рази вдох, невелика затримка, та на 1-2-3-4 видох.
закрити очі, та сконцентруватися на свому тілі.

усе буде гарно!:)
Или поорать:

 
Назад
Зверху Знизу