Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

А ще кедебе (КГБ) - себе
 
костюм віддавши у хімчистку
обличчя від багна шкребе
вже час відкрити пункт прийому
себе
кривувато, звісно
 
@Іронія, а у собаки як справи
До речі, нема потреби мене виділяти, я все і так бачу Хоча взагалі-то в цій темі повідомлення зникають, а потім з'являються. Ці відома загадка форуму
 
Ага, або так

іду тягну важкий візочок
і два пакети а те бе
я направляюсь а пункт прийому
себе

Ну трохи рядок помінявся, але я ж казала, що не принципово
 

дітей відправила до школи
в кіно бабусю а тебе
я відправляю в пункт прийому
себе
 
А ось і андроїд з металлолому. Вже п'є каву з дівчиною і схоже, цікавий співбесідник Ох вже ці ШІ..

 
Доброго ранку!
Щоб над вилупками світла не було, щоб все у них клином встало, щоб їх дідько за ребра у пеклі тягав
А нам добра
 
Останнє редагування:
На цьому зупиняємося чи штурмуємо ще?
Я, до речі, свій вірш про ілюзію вчора повністю переробила на порошок
 
Пропоную не залипати на заданій формі, а просто покрутити подвійний сенс прийому. Не обов'язково саме відкривати пункт прийому. Можна йти до пункуту прийому, заходити в пункт прийому і т. ін.

Ще прийшов в голову такий сценарій: хтось приходить в якийсь пункт прийому, а він закритий і висить оголошеня "приймаю себе". Або навіть це магазин може бути (тільки шоб був зрозумілий подвійний сенс прийому). В цей сценарій може вписатись і андроїд, а може піти окремою дорогою в іншім варіанті.

До речі, "приймаю себе" мабуть навіть краще, ніж "прийом себе" бо слово "приймаю" однаково підходить і як форма слова "прийняття" і як форма слова "прийом", і гра слів буде більш красивою.
 
Прийнято
 
Як же я не хочу їхати в той тренажерний зал! Я не виспалася, намерзлася, ще й сьогодні погода впливає на активність. З'їла тортик - не допомогло
 
Трагічне

в етері гліб жіття шукає
прийом прийом земля ти де
але він поки що приймає
себе

Комічне

з похмілля гліб жіття шукає
прийом прийом земля ти де
але він поки що приймає
себе