Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

IMG-17fd7c03653adf3f27b5dbb88f6c6d45-V.jpg

Сьогодні повернув кота хазяям. Приблудився тиждень тому. Сиджу тепер ніби задоволений, але вже трохи сумую за ним.
Може, подзвониш і назад забереш?
Ні. Хіба що знову втече до мене.
🙏 Втечи, котику!
Добрий вечір!
2024-05-21_19-43-49.jpg

прийшоа чужий сіренький котик
спитав у чаті хазяїв
відніс його а він вернувся
тепер напевно буде мій
© Sir & мама
 
Останнє редагування:
Яких подробиць? Мама приходить, а він сидить, на паркані.
 
Цікаво, ще нікому не прийшла ідея випускати "вишивка сорочки по номерах"? Треба запатентувати. Уявіть як це прикольно - сорочка вже готова, треба тільки обрати модель та розмір і вишити хрестиком по намальованих квадратиках.
 
Останнє редагування:
Далеченько прибіг. Невже вони його ображали?
Ну тепер вже точно треба залишати.
Вчора у нашому під'їзному чаті:
- Біля під'їзду собачка, ніхто не загубив? (Фото кобелька невеликої породи) Він і зараз там сидить!
- Ми його знаємо, іноді тікає від господаря. Він закохався в нашу Еллу (дрібна собачка) та чекає коли вийдемо на прогулянку!
- Мда, фото "А Елла вийде?" :D
 
Цікаво, ще нікому не прийшла ідея випускати "вишивка сорочки по номерах"? Треба запатентувати. Уявіть як це прикольно - сорочка вже готова, треба тільки обрати модель та розмір і вишити хрестиком по намальованих квадратиках.
Та є таке. Гугли Сорочки вишиванка заготівка для вишивання. Але шити все одно прийдеться:)
 
Добрий вечір!
2024-05-21_19-43-49.jpg

прийшоа чужий сіренький котик
спитав у чаті хазяїв
відніс його а він вернувся
тепер напевно буде мій
© Sir & мама
Таки повернувся до тебе :любов: :кіт: Подивилася, коли ж був початок цієї історії. 13 березня. І ось, через 2 місяці котик вирішив, що пора остаточно змінити хазяїв :)
 
Подивилася - таки цікаво, але ж воно і не покроєне. Тобто просто тканина з нанесеним малюнком, навіть без ниток.
 
Ні, моя ідея краща - там вже готові сорочки. Це хіба що неправильно те, що спочатку треба вишивати, а потім зшивати, а тут буде навпаки. Може так воно погано? 🤔
 
Дивлюся прибалтійський серіал. Ну дуже поввиллльно :D
Ось придивилася собі серіал :)

"Всі серії серіалу Шугар / Sugar з Коліном Фарреллом вже доступні.
Нуарний детектив, який зовсім не те, що здається.
Якщо ви доглянули до шостої серії, ви починаєте розуміти, що відбувається в серіалі. Кінець просто відмінний, але на початку або в середині серіал може здатися дивним.
Отже, цей сюжетний твіст, який автори приберегли на шосту серію з восьми. По-перше: що? По-друге: що-о-о-о?! Поворот, звичайно, не зовсім шьямаланівський: він цілком логічно випливає з усього побаченого до цього і навіть пояснює, чому серіал саме такий, який є. Проте автори перевертають усе з ніг на голову — добре, що хоч би дають ще дві серії на оговтатися від шоку.
Як це зазвичай буває у схожих випадках, глядачі після шостої серії розділятимуться на два табори: тих, хто плескатиме від захоплення, і тих, хто лаятиметься.
А Шугар залишиться в пам'яті просто як чудово знятий детектив.
Шугар/Sugar
2024, трилер, драма, кримінал, 1 сезон, 8 серій. Рейтинг 7.7"
 
Назад
Зверху Знизу