Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Доброго ранку! Нам добра :кава:
А вилупки щоб осліпли, щоб їх в клочча розірвало, щоб їх корчило до 14 коліна та чумою било
 
Останнє редагування:
OIG2.vJF3yX.jpg
 
А недарма, виявляється, зайшла сьогодні мова про вишню. Другий шматочок торту, який я купила, виявився з вишнею. Чорний ліс називається.
Я купувала йього на свій день народження минулого року у Вацаку.
Не могла згадати назву. Дякую!
Вишня там не має хімічного присмаку. Це добре.
Якщо і ваш з Вацаку, скуштуйте шматочок Трюфельного.
 
Я купувала йього на свій день народження минулого року у Вацаку.
Не могла згадати назву. Дякую!
Вишня там не має хімічного присмаку. Це добре.
Якщо і ваш з Вацаку, скуштуйте шматочок Трюфельного.
Ні, мій з ринку :-) Здогадуюся, що воно трошки не те. Там і Захер неправильний - з кремом, я там його і не брала.
Але Вацак є недалеко. З чим той Трюфельний?
 
Останнє редагування:
А недарма, виявляється, зайшла сьогодні мова про вишню. Другий шматочок торту, який я купила, виявився з вишнею. Чорний ліс називається.
Смачняшка, мабуть :жую: Хотіла тільки тортик залишити у скріні, але ти тільки подивися, який гарний бюстгальтер пропонується! :любов: З блискавкою, не бачила таких ще. І, схоже, дуже зручний :rolleyes:

Чорний ліс.jpg
 
З чим той Трюфельний
Оригінальний смак трюфельного кексу із вкрапленнями чорного шоколаду та легким ромовим ароматом і пухкий шоколадний бісквіт, просочені легким кремом, який поєднує в собі молочно-карамельний та шоколадний смаки. :їжа:

Мммм! Ну ось знову. Доведеться усім бігти за черговою порцією тортика :-)

Truffel-562x429.jpg
 
Ні, мій з ринку :-) Здогадуюся, що воно трошки не те. Там і Захер неправильний - з кремом, я там його і не брала.
Але Вацак є недалеко. З чим той Трюфельний?
Трюфельний темний, трішки схожий на Празький.
Вологий, що добре, не сухий.
 
Оригінальний смак трюфельного кексу із вкрапленнями чорного шоколаду та легким ромовим ароматом і пухкий шоколадний бісквіт, просочені легким кремом, який поєднує в собі молочно-карамельний та шоколадний смаки. :їжа:

Мммм! Ну ось знову. Доведеться усім бігти за черговою порцією тортика :-)
Тільки біжіть у цей Вацак. Я тільки з нього куштувала.
 
Тільки я б додала: "Я не хочу цього робити, але треба". І далі за списком. :)

_nc_ohc=74-ZUTyVRFsAX_pzTLn&_nc_ht=scontent-ams2-1.jpg
 
Смачняшка, мабуть
Так собі. Захер смачніший. Чому я порівняла - бо вони обидва не з кремом, а з джемом. Хоча в тебе на фото інакший вигляд.

Трюфельний темний, трішки схожий на Празький.
Вологий, що добре, не сухий.
Подивлюся, мені головне, щоб не надто жирний.
 
Взагалі у актора Густава Скарсгарда (Флокі) дуже акторська сім'я. Обидва брати теж актори, і батько. Причому батько (хоча б силу віку) знявся більше за усіх :)

Брати Скарсгард. Середній брат грав клоуна в "Оно".

брати Скарсгард.jpg
 
Взагалі у актора Густава Скарсгарда (Флокі) дуже акторська сім'я. Обидва брати теж актори, і батько. Причому батько (хоча б силу віку) знявся більше за усіх :)

Брати Скарсгард. Середній брат грав клоуна в "Оно".

брати Скарсгард.jpg
Праворуч Олександр, теж багато де знявся, навіть був вампіром Еріком Нортманом в Справжній крові

06c3ea9944864d33cfcbf40973d37073.jpg
Це не всі діти татуся Скарсгарда. У нього ще дочка є і два сина

Помілилася. Дітей ще більше :D
у актора Стеллана Скарсгарда вісім дітей — шість від першої дружини Мю Гюнтер (хлопчики Олександр, Густаф, Сем, Білл, Вальтер та єдина дочка Ейя) та двоє від другої дружини Меган Еверетт (Осіан та Колбьорн). Усі чоловіки у сім'ї дебютували у кіно віком до десяти років. Скарсгарди — один із найвідоміших акторських кланів Швеції.
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу