Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Щоб вишкребкам пащі гівном запечатало
А я тільки-но задрімала... Вчора не виспалася, тож сьогодні лягла незвично рано, бо вже очі зліпалися. Ну, тепер-то вже не зліпаються, вже виспалася :-)
 
А я тільки-но задрімала... Вчора не виспалася, тож сьогодні лягла незвично рано, бо вже очі зліпалися. Ну, тепер-то вже не зліпаються, вже виспалася :-)
Ну, так зараз чайку поп'ємо, солоденького з'ємо и знову ляжем. Нам сили потрібні, щоб до 14 коліна гадін проклинати
 
Ну, так зараз чайку поп'ємо, солоденького з'ємо и знову ляжем. Нам сили потрібні, щоб до 14 коліна гадін проклинати
Та я й так лежу :-) Просто сон перебила, то вже й не хочеться.
Я от завдання придумала, а доручити нема кому. Треба десь взяти людину.
 
Теж похапцем підписалася на канал Серьогі позавчора.. Ну, по старій добрій пам'яті, не раз в одніх темах писали, і людина він хороша. Але подивилася на контент, подумала.. - і відписалася. А потім прочитала думку про це Торьки: "у нас війна, які можуть бути мандри!". Він їй: "Так треба ж відволікатися". Ну так, оба праві. Так, війна.. так, треба відволікатися. Але твій тг-канал незрівняно кращий: там і відволікатися, і заразом вірши на тему війни.
 
Доброго ранку, шановне панство! Добра, тепла та кота всім нам :кава::кіт:

OIGра.jpg
 
Мені треба було один жарт проілюструвати, заказала ШІ "масло в маслянці, хліб в хлібниці". А каву він сам додав по доброті душевній. :-)

OIG.jpg
 
В п'ятому сезоні з'являється Джонанан Ріс-Майерс! :) (подобається цей актор, дуже талановитий, він вже в 23 роки грав ролі шекспирівського накалу). Здивували.. До речі, "Тюдорів" так і не дивилася поки що, ото як 1 серію почала, так чогось кинула. Може, тепер, після вікінгів, додивлюся :)

Роль в Вікінгах - єпіскоп-воїтель.

711286.jpg
 
В п'ятому сезоні з'являється Джонанан Ріс-Майерс! :) (подобається цей актор, дуже талановитий, він вже в 23 роки грав ролі шекспирівського накалу). Здивували.. До речі, "Тюдорів" так і не дивилася поки що, ото як 1 серію почала, так чогось кинула. Може, тепер, після вікінгів, додивлюся :)

Роль в Вікінгах - єпіскоп-воїтель.

711286.jpg
Не розповідай, у мене Ролло тільки протягнули під дракаром:)
 
Ні, прохала жіночку в піжамі, без уточнень текстілю:)
Ти диви, який кмітливий ШІ! :ги: Здогадався, що раз просила котика, то й котики на халаті будуть позитивно сприйняті :-)
 
Останнє редагування:
Не розповідай, у мене Ролло тільки протягнули під дракаром:)
Та я ж не розповідаю сюжет, боже збав :-) Просто кажу, який актор з'являється. Про Ролло під драккаром вже й не особливо пам'ятаю :-)

До речі, коли ти почала дивитися Вікінгів - яка країна це була, на твою думку? Я з самого початку подумала, що Швеція. А тепер Норвегія, виявляється. Хоча, може, на той час вони усі себе норманами чи норвегами вважали. А ось дани - ті були чітко окремо.
 
Та я ж не розповідаю сюжет, боже збав :-) Просто кажу, який актор з'являється. Про Ролло під драккаром вже й не особливо пам'ятаю :-)
Ну коли він з Бйорном пішов у похід, а вдома залишив свою принцеску та троїх діточок :D
 
:-)

До речі, коли ти почала дивитися Вікінгів - яка країна це була, на твою думку? Я з самого початку подумала, що Швеція. А тепер Норвегія, виявляється. Хоча, може, на той час вони усі себе норманами чи норвегами вважали. А ось дани - ті були чітко окремо.
Я це місце визначила як "сувора скандинавія" :D
 
Назад
Зверху Знизу