Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

дівчина п'є какао і малює архетипи.jpg
 
Наш спільний з Вікулею друг з Києва нагадав про такого художника, як Ешер.

Мауріц Корнеліс Ешер, Нідерланди,1898-1972, Відомий насамперед своїми концептуальними літографіями, гравюрами на дереві та металі, в яких він майстерно досліджував пластичні аспекти понять нескінченності та симетрії, а також особливості психологічного сприйняття складних тривимірних об'єктів, найяскравіший представник імп-арту.

Дуже сподобалася його гравюра "Калюжа", хоча це для нього не характерний стиль.

Опис роботи «Калюжа»
«Безхмарне вечірнє небо відбивається в калюжі, що залишилася на лісовій стежці після недавньої зливи. На глинистій землі надрукувалися сліди двох автомобільних шин, двох велосипедних коліс та взуття двох пішоходів» - так, майже математично, описав цю роботу нідерландський художник Мауріц Корнеліс Ешер.
Що ж, сюжет справді позбавлений ефектної химерності і здається досить простим. Майстер придумав і втілив його у 1952 році – зрілі роки, пік майстерності. Причому ця «Лужа» увібрала в себе і його ранній графічний досвід: за ті 11 років, що митець разом із дружиною Джеттою жив в Італії, він сфотографував чимало традиційних пейзажів: малюнки з натури пізніше переводив у графіку.
Мауріц Ешер прославився своїми графічними роботами у 50-ті, але широке визнання йому принесли так звані «парадоксальні» роботи: орнаменти з об'єктами, що поступово переходять один в одного, а також композиції з "неможливою" геометрією.

Мауріц Корнеліс Ешер. Калюжа.jpg
 
Похабичу очікувано відмовили.

А творчість нашої групи вивчають зі студентами Чернівецького національного універа :ги: Риммі (чомусь. Хоча я можу зрозуміти чому) написала викладачка, попросила зробити флешмоб про Африку, бо їй для чогось треба. Римма її розпитала, і та посилання дала на доповідь про пиріжки, і про нас там є :)
 
Доброго ранку! Всім добра та кота! :кава::кіт:

OIG6780.jpg
 
Я уві сні з кимось сварилася, тож прокинулася з поганим настроєм. Та й їхати завтра, мене оці збори в дорогу вибивають з колії. І чого воно так, взагалі не зрозуміло. Мабуть тому що дуже не люблю як над головою висить якась справа, навіть якщо її виконання займе всього пів години, а думки про це вимотувати можуть місяць.
 
І чого воно так, взагалі не зрозуміло
Ти просто не любиш переміщень. Така ти людина. На мій погляд значно гірше, якщо людину весь час кудись несе. Такі ще й оточуючих прихопити примудряються:)
 
Ти просто не любиш переміщень. Така ти людина. На мій погляд значно гірше, якщо людину весь час кудись несе. Такі ще й оточуючих прихопити примудряються:)
Я не люблю не тільки переміщень, я ще не люблю до них готуватися. Бо саме зараз мене найдужче напружує, що треба складати сумку. І навіть не те, що взяти продукти і положити у неї, а що треба подумати що саме взяти, не забути щось, але й не взяти зайвого, щоб не було надто важко :-)
 
Я не люблю не тільки переміщень, я ще не люблю до них готуватися. Бо саме зараз мене найдужче напружує, що треба складати сумку. І навіть не те, що взяти продукти і положити у неї, а що треба подумати що саме взяти, не забути щось, але й не взяти зайвого, щоб не було надто важко :-)
Ну ось такий у тебе мodus operandi :)
Я б все у сумку покидала, потім щось з сумки викинула та поїхала:) У мене свекровь така - трагедія складання валізи починається за місяц до :)
 
Останнє редагування:
Я б все у сумку покидала, потім щось з сумки викинула та поїхала:) У мене свекровь така - трагедія складання валізи починається за місяц до :)
Я саме так і роблю, як ти. :-) Але все ж таки мізками я більше як Іра і твоя свекров - необхідність це робити неприємно висить. :угу: Але нарешті я все ж просто все кидаю в сумки :іржач:
Мені і сни такі часто сняться - що мені потрібно збирати речі, я їх з ненавистю збираю. Але в кінці сна необхідність кудись їхати відпадає, і це найкраще закінчення :-)

В одній групі зі снами про поїздки/збирання сумок стоять сни про необхідність складати якісь екзамени :рл:

Недощавно мені приснилося, що на додаток до мого диплома необхідно ще якийсь екзамен здати, а то.. (якісь страшні наслідки). Я нехотя якось ворушуся.. Наприкінці до мене, як завжди в таких снах, доходить, що нічим страшним це для мене бути не може, не треба нас маленьких дурити! :мораль: :-)
 
Йшов шостий день нового року..

 
Може краще тебе гаряче поцілувати?))
 
Доброго ранку! Всім добра та тепла! :кава:

OIG8965.jpg
 
Доброго ранку! Всім добра та тепла! :кава:

OIG8965.jpg
Дивовижна вийшла картинка :-) Цікаво, з чого йде пар - з чашки чи фену?
А який опис був? :-) Чого кіт відкрив свою симпатичну вусату пащу? :кіт:
 
Дивовижна вийшла картинка :-) Цікаво, з чого йде пар - з чашки чи фену?
А який опис був? :-) Чого кіт відкрив свою симпатичну вусату пащу? :кіт:
Було "Жіночка в тюрбане з рушника дує феном на кота та п'є каву"
 
Так, Лена завдала настрій пожартувати, тож:

Дівчина п'є каву, кіт їсть сосиску, поруч скелет мамонта і неандертальці

:рл: :іржач:
Неандертальці, як виявилося, а аби які, а з серії "Життя видатних людей". Я вже не кажу про саблезубого кітика.

дівчина і неандертальці.jpg
 
Назад
Зверху Знизу