Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Re: Зазеркалье

Кому війна, а кому...
У мене з газону, біля дому видрали три ялівці і п'ять із шести кущиків самшитіу :плачу::плачу::плачу:

Покидьок(ка) :диявол::диявол::диявол:

Один ялівець був лайм глоу. В нього молода хвоя спочатку яскраво-зелена, влітку - жовта, а взимку набуває бронзовий відтінок.

Дебіли. Чомусь іншого слова не дібрала, хоча це не дуже доречне.
 
Re: Зазеркалье

Дебіли. Чомусь іншого слова не дібрала, хоча це не дуже доречне.

Серце розривається, дивлячись на пусті лунки.

если возле обычной многоэтажки - то какоето быдло себе на дачу спиздило..

тут ссука в ЧС, ходят такие же местно-быдлоногие, залазят в полисадник перед фасадом, букетик роз себе надёргать.. ваще уже ахххуели..

это уже не дЫбилы, а аххуевшие твари.

В тому і справа, що приватний сектор... за стільки років....:плачу:
Вчора проїхалась по відкритих розплідниках, такого сорту нема. Через інет маленький немає сенсу замовляти.
Троянди на черзі...:рл:
 
Re: Зазеркалье

#пирiжки

о двадцять третій плюс розриви
цивільних зводять нанівець
вже кожен харківець спроможний
загризти всіх свинособак
(с) las

дивлюся в небо я з проханням
і вірю міцно в зе ес у
хай пройде феєрверк глобальний
в раіссі на усіх складах
(с)Gorodskaya_Laska
 
Re: Зазеркалье

Фото з Харкова.
d70b6c22cf5c6549007b1.jpg
 
Re: Зазеркалье

Я та людина, яка любить фоткати красиві квітучі кущі) не можу спокійно пройти мимо.

Тут де живу, люди гарно прикрашають свої садочки. Забори символічні, можна любуватись красою.
Дивно розуміти, що в тебе цього вже нема.

IMG-4399.jpg
 
Re: Зазеркалье

Кому війна, а кому...
У мене з газону, біля дому видрали три ялівці і п'ять із шести кущиків самшитіу :плачу::плачу::плачу:

Покидьок(ка) :диявол::диявол::диявол:

Один ялівець був лайм глоу. В нього молода хвоя спочатку яскраво-зелена, влітку - жовта, а взимку набуває бронзовий відтінок.

сочувствую :(
наверное до осени восстановить газон не получится :(:(:(
знаю хороший магазин приусадебных растений на стадионе Динамо, в бывшем помещении открытого бассейна, если он конечно уцелел
кусты самшита я когла-то из срезанных веточек вырастила
шла как-то через парк Горького, а его обрезали и такой запах стоял, что не удержалась и взяла несколько веточек, а дома сунула в землю и поливала
я верю что до осени обстановка в стране стабилизируется и твой газон станет еще красивее :yahoo:
 
Re: Зазеркалье

:плачу::плачу::плачу:
Воно ще голими руками виривало.... вони ж загинуть



Нема совісті в людей.
У нас на днях самоката хтось потягнув. З загального коридора.

Вечір з ароматом липи. Гуляємо, дівчата на прогулянці. :)
 
Re: Зазеркалье

Кому війна, а кому...
У мене з газону, біля дому видрали три ялівці і п'ять із шести кущиків самшитіу :плачу::плачу::плачу:

Покидьок(ка) :диявол::диявол::диявол:

Один ялівець був лайм глоу. В нього молода хвоя спочатку яскраво-зелена, влітку - жовта, а взимку набуває бронзовий відтінок.

Щирі співчуття.
Така ж сама ситуація.
Видірали самшити, туї, ломалт та різали троянди.
Бидло у Харкові ніяка війна невзмозі видалити.
Просто якщо нема охорони та зачиненої території треба саджати ті рослини, які буде не так шкода. Але як не шкода- вони ж як діти .

Але в мене клумби перед багатоповерхівкою .
Ось вже ялинка підросла, взимку треба думати як захистити перед Новим роком.
Були думки щодо відео нагляду але це не панацея.
Шанувальника троянд одного разу вдалося вполювати та прикласти трохи головою об асфальт, але тільки один раз пощастило

Яливець треба садити у квітні , найпізніше у травні . Він дуже гарно приживаються , якщо треба поділюся досвідом.
 
Назад
Зверху Знизу