Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Re: Зазеркалье

Привет! Просто перекофф :кава:

Нет белых роз, мой добрый друг,
Я просто руки положу на плечи,
Коснусь волос, во имя скорой встречи,
Когда вернешься ты и когда я вернусь...
:вітаю: Заходи почаще! :кава::кава:

4a60c6c80ea50b4c376ff6d.jpg


d38193937906297895dae6.jpg
Незвично.. Цiкаво! :клас:
 
Re: Зазеркалье

Так може форумовку забацати зазеркальну?:) Зберемо усіх хто залишився,як у добрі часи в Политиці, чай,кофе,капучино ?

Задзеркпльні форумовки у нас були дуже вузьким колом, і я ж вже виїхала з Харкова. Того ж дня.
 
Re: Зазеркалье

От я ж казав, що нік не відмінюється (та й нема його давно), тепер люди казна що думатимуть )))

Це мужик? А що вони там вдвох каву п'ють?
Мужики вдвох п'ють спирт.
 
Re: Зазеркалье

ДобриДень.
Квіти і діти не дають сумувати.

Знов з Харкова виїздять люди, але це непомітно, якщо не знєш новин з інших міст.
 
Re: Зазеркалье

От я ж казав, що нік не відмінюється (та й нема його давно), тепер люди казна що думатимуть )))
Та нехай, кому треба- тот зрозуміє.
Мужики вдвох п'ють спирт.
Це я образно. :ги:
Або самогон. Під шашлик або шурпу/бограч.:)
 
Re: Зазеркалье

Немає можливості, щоб переслали? В мене був план надіслати сусідці ключ, а вона щоб доки. Але таки зганяла сама.

Та тут інше.
У мене комплекс втікача, чи біс його зна, як це назвати. Мені муляє, що в перший ранок війни втекла з квартири і наступні дні, поки була поруч в Харкові, боялась туди ходити, бо йти через відкрите перехрестя, а в сусідні мікрорайони вже насипали градами. А потім виїхала і переїздила все далі від дому.
Відчуття що зрадила свою затишну квартирку.
Так що хочу з'явитись особисто.
В серпні то я 100% планую, якщо не буде гірше ніж зараз.
Поп'ємо кави з подругою, вона біля м.Студентська з мамою всю війну сидить, без вікон вже давно.
Їхати відмовляється через нюанси з мамою.
 
Re: Зазеркалье

Квіти і діти не дають сумувати.

Ага :квіточка: і розкисати не дають.
Вчора в батьківському чаті вчителька опитувала про плани на вересень, половина виявила бажання очно займатись з 1 вересня в школі, залізні люди.
 
Re: Зазеркалье

Вчора в батьківському чаті вчителька опитувала про плани на вересень, половина виявила бажання очно займатись з 1 вересня в школі, залізні люди.
Це вони тому, що не втрачають надiю.. Але ж якщо будуть насипАти.. не пустять свою кровiночку до школи i усе.. :rolleyes:
 
Re: Зазеркалье

нарешті я з компом! Вже й забула як це, прямо дивні відчуття :іржач:
 
Re: Зазеркалье

Кому війна, а кому...
У мене з газону, біля дому видрали три ялівці і п'ять із шести кущиків самшитіу :плачу::плачу::плачу:

Покидьок(ка) :диявол::диявол::диявол:

Один ялівець був лайм глоу. В нього молода хвоя спочатку яскраво-зелена, влітку - жовта, а взимку набуває бронзовий відтінок.
 
Назад
Зверху Знизу