Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Re: Зазеркалье

Народ, мне сейчас Забава написала. Она узнала, что умер Вибрам42. Вот так вот. Как почему - не знаю. Я думала, что он просто ушел с форума. Печаль:(
 
Re: Зазеркалье

:(
 
Re: Зазеркалье

Народ, мне сейчас Забава написала. Она узнала, что умер Вибрам42. Вот так вот. Как почему - не знаю. Я думала, что он просто ушел с форума. Печаль:(

Подорожувати любив дядько. Сподіваюсь відвідав усі місця які хотів.
 
Re: Зазеркалье

Народ, мне сейчас Забава написала. Она узнала, что умер Вибрам42. Вот так вот. Как почему - не знаю. Я думала, что он просто ушел с форума. Печаль
:( Да, и я думала... Получается, они с Забавой вместе тусовались, раз она знает?
 
Re: Зазеркалье

идея вам к НГ :)

b2b0ae65df423efccc1dba.jpg
 
Re: Зазеркалье

Мне тоже было немного не по себе, но я слопала макароны с сыром и помидором и луком и черным перцем и стало немного повеселее. Еще есть конфетки.
И кино надо досмотреть. Начала Вокруг света за 80 дней. 100%-ный стимпанк! :клас:
 
Re: Зазеркалье

к твоей грустной аве подходит :D А что ж так-то?
Ава не сумна, а сонна, шо відповідає ніку :D
А взагалі дуже багато усього з різних боків, всім чогось від мене треба. А ще в мене масштабний ремонт :пиво:

Повертаюсь сьогодні до дому пізно, дитина вже декілька разів телефонувала, де я. Звонить, нямкає та в серцях каже: мамо, ти як зозуля.... тільки навпаки :D
я заклякла
 
Re: Зазеркалье

Ава не сумна, а сонна, шо відповідає ніку
но чашка-то точно грустная :угу:

А ще в мене масштабний ремонт
Оооо... :дуже-дуже сумний смайл:
А вы там не собираетесь под ремонт купить новый большой красивый холодильник и куда-нибудь пристроить прежний? :D

мамо, ти як зозуля.... тільки навпаки
яке цікаве порівняння... :)
 
Re: Зазеркалье

Оооо... :дуже-дуже сумний смайл:
А вы там не собираетесь под ремонт купить новый большой красивый холодильник и куда-нибудь пристроить прежний? :D
колишнього немає, там взагалі нічого немає :D тільки стеля, стіни, підлога... вікна вже є :)
 
Re: Зазеркалье

А как это?:D
но чашка-то точно грустная
Только прочитав это, я наконец посмотрела на саму чашку.. :незрозумію: :) Не замечала в упор, что чашка тоже анимированная и грустно кривит рот :D
 
Re: Зазеркалье

колишнього немає, там взагалі нічого немає тільки стеля, стіни, підлога... вікна вже є
новострой? Это не ремонт, это строительство :)


Не замечала в упор, что чашка тоже анимированная и грустно кривит рот
и шмыгает носом :угу: Чашка :D
 
Re: Зазеркалье

няяя, маааа, плакплак, ыыыыыы, ну колиииииии, а ти скорооооооооо, а ти деееее, а чому таааамммм, а ти цукерки купиииииила, а що ти купиииииила?

Только прочитав это, я наконец посмотрела на саму чашку.. :незрозумію: :) Не замечала в упор, что чашка тоже анимированная и грустно кривит рот :D
з ранку усім сумно

дитино сьгодні неперевершена. я після скаженого понеділка продовжую працювати, дитина заходить:
1
Д. Мамо, мені потрібне щеплення від ковіду, бо інакше у кафе не дозволять зайти
Я. Ок, завтра зателефоную лікарю
з'ясовую що шеплення не треба, треба посвідчення

2
Д. Мамо, нам казали щось принести в військовий госпіталь шкарпетки, для гоління, паперові стаканчики, тощо
Я. Доню, віднеси мене, я там два тиждня буду лежати гарна и мовчки

3. На новий рік прикрашають клас, моя дитина малює персонажів з мультика Красуня та чудовисько. Власне у двох у неділю ми намалювали Красуню, коксворда та канділябр на аркушах ватмана. Сьогодні вона домальовує чудовисько, я потім усе це блистківками прикрашаю
Заносе до мене малюнок чудовиська, шоб я його блистківками та говорить
Д: зроби з нього не потвору
Я: він же чудовисько!
Д: чудовисько, а не потвора, це різні речі
Я: мені його поцілувати?
Д: роби шо бажаєш
Я: хоч виї*ати?
Д: коли я тебе засуджувала ....

Пішла я нести блиск та сяйво в новий рік...
 
Re: Зазеркалье

дитино сьгодні неперевершена. я після скаженого понеділка продовжую працювати, дитина заходить:
1
Д. Мамо, мені потрібне щеплення від ковіду, бо інакше у кафе не дозволять зайти
Я. Ок, завтра зателефоную лікарю
з'ясовую що шеплення не треба, треба посвідчення

2
Д. Мамо, нам казали щось пренести в військовий госпіталь, шкарпетки, для гоління, паперові стаканчики, тощо
Я. Доню, віднеси мене, я там два тиждня буду лежати гарна и мовчки

3. На новий рік прикрашають класс, моя дитина малює персонажів з мультика Красуня та чудовисько. Власне у двох у неділю ми намалювали Красуню, коксворда та канділябр на аркушах ватмана. Сьогодні вона домальовує чудовисько, я потім усе це блистківками прикрашаю
Заносе до мене малюнок чудовиська, шоб я його блистківками та говорить
Д: зроби з нього не потвору
Я: він же чудовисько!
Д: чудовисько, а не потвора, це різні речі
Я: мені його поцілувати?
Д: роби шо бажаєш
Я: хоч виї*ати?
Д: коли я тебе засуджувала ....
:рл::іржач:
Ви з нею i в життi cпiлкуєтеся українською?
 
Назад
Зверху Знизу