Депутат облсовета побил 11-летнего мальчика в гимназии

как и градус дыбилов )
 
Конечно БЮТ, как на ПР вообще можно подумать. У них половину консерватории заканчивали.

Стало известно, что прокуратура обвиняет в избиении школьника депутата Владимир Шульгу, заместителя областной организации ВО «Батьківщина».
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
а чего никто не пишет из-за чего он собсно набросился?
 
а чего никто не пишет из-за чего он собсно набросился?
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Shulga-Volodimir-BUT1.jpg
Депутат БЮТ Сумської обласної ради Володимир Шульга, який є заступником обласної організації ВО «Батьківщина» заявив, що не бив 11-річного учня, який, як виявилося, є сином чиновника Сумської обласної адміністрації.

«Я його й пальцем не чіпав. Я хотів відвести його до директора, але хлопчик почав тікати від мене, потім він спіткнувся, впав, щось там собі ударив. А тепер виходить, що нібито я його побив», — заявив Шульга «Комсомольській правді в Україні».

При цьому, депутат не заперечує, що в школу прийшов поспілкуватися з постраждалим учнем.

«Два тижні тому в школі на уроці фізкультури трапилася бійка. Цей хлопчик побив мого сина. Тепер у Діми (син — ред.) зламана рука, накладено гіпс, — пояснює депутат. — Син прийшов додому і розповів, хто саме його побив. Є відео — бійку зняли на мобільний телефон».

За словами депутата, він вже два тижні намагається залагодити конфлікт між дітьми.

«Я не знаю, чому хлопці побилися. Але я намагався розмовляти з батьками, того хулігана, який зламав синові руку. Вони, правда, не почули мене. Тоді я прийшов до школи. Класного керівника не знайшов, тому повів дитину до директора ... Ну а далі він вирвався і впав», — додав Шульга.

Депутат вважає, що інформація про те, що проти нього порушили кримінальну справу — це політична провокація. За його словами вітчим постраждалого хлопчика — чиновник Сумської обласної адміністрації.

Як повідомлялося, прокурор Сумської області порушив кримінальну справу стосовно депутата обласної ради від БЮТ Володимира Шульги через хуліганські дії щодо 11-річного учня «Олександрівської гімназії» в Сумах.
 
Ну как бы самому бить малолетнего обидчика своего ребенка - крайне не геройское занятие.
В идеале - воспитательную беседу должны провести родители над своим ребенком-обидчиком, вообще отлично - когда ребенок публично извиниться, такой позор он больше перенести не захочет, побоями подросток даже может гордиться в разговорах, а признаться, что извинялся при всех - не дай бог.
 
Та ну...Мальчик в десять лет, если в нормальной семье растёт, совсем ещё дитё.



Какой-то депутат ненормальный. Сейчас модно не бить 11-летних пацанов, а насиловать.

унисите меня на*** отсюда, это просто :рл:
 
скорее всего мальчик имбицил, которому как раз не помешало бы пару раз по ушам натоптать. мальчики, зачастую в этом возрасте вообще неуправляемые, так что заранее оправдывать ребенка не стоит..
 
скорее всего мальчик имбицил, которому как раз не помешало бы пару раз по ушам натоптать. мальчики, зачастую в этом возрасте вообще неуправляемые, так что заранее оправдывать ребенка не стоит..

конечно мальчик имбицил, наверняка у него папа член Партии Регионов!! Какие же у членов ПР могут быть дети? только имбецилы!!
 
конечно мальчик имбицил, наверняка у него папа член Партии Регионов!! Какие же у членов ПР могут быть дети? только имбецилы!!

золотые слова!!!

«Два тижні тому в школі на уроці фізкультури трапилася бійка. Цей хлопчик побив мого сина. Тепер у Діми (син — ред.) зламана рука, накладено гіпс, — пояснює депутат. — Син прийшов додому і розповів, хто саме його побив. Є відео — бійку зняли на мобільний телефон».

я б за такое то же самое сделал. ну и?
 
конечно мальчик имбицил, наверняка у него папа член Партии Регионов!! Какие же у членов ПР могут быть дети? только имбецилы!!

ну это уже первопричина :D: в следствии не операбельно :шаман:
 
Останнє редагування:
видимо эта дама фертильна не только биологически но и морально. поднять руку на ребенка? Это в голове не укладывается

поднять руку громко сказано, а воспитывать не помешало бы
иногда дети так себя ведут, что вообще непонятно куда смотрят родители
 
поднять руку громко сказано, а воспитывать не помешало бы
иногда дети так себя ведут, что вообще непонятно куда смотрят родители

по ушам натоптать - это ваши слова! Если бы у вас был ребенок, то вы бы поняли крамольность своих сов! Вы бы на клочья порвали любого мужика, бабу, кто посмел хоть пальцем тронуть вашего ребенка!
Да, за детьми надо следить, возраст такой, но не подымть руку, без насилия! И в гимназии это удел педагогов а не посторонних папаш гневливых!
 
Назад
Зверху Знизу