Чего в итоге добился Крым? (БФ) - Part 1

Надо пунктик про мост дописать
Да и год поставить побольше, например 2029

Хорошие новости про Крым:

Совет Европейского союза одобрил введение новых санкций против Крыма и Севастополя. Они полностью запрещают любые инвестиции в этот регион. Постановление вступает в действие с 20 декабря 2014 года

Европейским компаниям, а также компаниям, базирующимся на территории ЕС, запрещено покупать недвижимость в Крыму, покупать или финансировать местные компании или оказывать посреднические услуги в этом отношении. Об этом говорится в пресс-релизе, опубликованном на сайте Совета ЕС.

Кроме того, европейским туроператорам запрещается предлагать поездки в Крым и Севастополь. В частности, европейским круизным судам не разрешается заходить в крымские порты за исключением случаев крайней необходимости.

(с)
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Сегодня как раз 20 декабря :)
 
B5SXyMQCAAAaKZg.png

B5SQiAzCcAAbYok.jpg




Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

23a7a3bbdd0bf4baa9d3892efb030e95.png
 
Останнє редагування:
Україні можна збільшити площі вирощування рису з нинішніх 7,5 до 30 тисяч гектарів. Це допоможе не лише відшкодувавши втрати плантацій в анесованому Криму, але і значно збільшивши врожаї. Перехід на крапельне зрошення обіцяє Херсонській області приріст врожаю рису — причому навіть там, де плантацій рису раніше не було, пише «Інфоіндустрія».



Вирощувати рис для аграріїв півдня України зараз досить вигідно. Вартість оптової закупівлі рисової крупи у виробників за останні місяці зросла майже вдвічі, досягнувши 13 грн/кг.

Нинішньої осені перший урожай рису зібрали на 25 га з крапельним зрошенням в Цюрупинському районі, отримавши на різних ділянках 37-75 ц/га. Зараз з використанням технології суцільного затоплення плантацій аграрії Голопристанського, Каланчацького та Скадовського районів краю отримують від 60-100 ц/га.


Тому вже на наступний рік в Інституті рису НААН України (Скадовський район Херсонщини) збираються відводити для крапельного зрошення вже 50 га.

Директор інституту, кандидат сільськогосподарських наук Володимир Дудченко каже, що технологія крапельного зрошення вимагає до 7-10 тис. Куб. м води на га, тоді як зараз використовується до 25 тис. куб. м. Це обіцяє значну економію цінних ресурсів, а на додачу можна збільшити площі вирощування рису з нинішніх 7,5 до 30 тис. га, не тільки відшкодувавши шкоду від втрати плантацій в Криму, але і значно збільшивши врожаї.

Джерело: Agravery.com
 
А вот и сводки с авиашоу (брязганье оружием)
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

комменты радуют:
Да фиг с ним, отключением электричества, когда такая мощь!
Блядь восхищаются предатели...
 
А вот и сводки с авиашоу (брязганье оружием)
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

комменты радуют:

Блядь восхищаются предатели...

Ну да, пофиг что это все оружие еще времен СССР, свое пусть хоть что-то создадут и разработают.
 
Встретила на цензоре, на злобу дня :іржач: в тему "Троянский Крым". На сегодня, ловушка для чпуйла все отчетливей видна, капкан для него, тупого и недальновидного недомерка.
 

Вкладення

  • Троянский Крым.jpg
    Троянский Крым.jpg
    58.2 КБ · Перегляди: 411
Назад
Зверху Знизу