Бандера. Обсуждаем здесь

ким насправді був Степан Бандера?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    92
  • Опитування закрито .
Бандере было все равно на русских, а вот на русских захватчиков Украины ему было не плевать!
 
Бандере было все равно на русских, а вот на русских захватчиков Украины ему было не плевать!

соответственно как он относился к узбекским или грузинским захватчикам?
Теперь вы подтвердили факт, что немецких захватчиков ему было "все равно". Офигительный термин:іржач:

Т
неправда. Армия УПА насчитавала по уточненным данным современного института памяти Украины от 5до 38 миллионов солдат. Около 45 тыс танков и подводных лодок. Да.:D

бля, про аэростаты ты забыл написать и боевых слоненят

пс. Підходь до гілляки! Твоя черга
ты с нее слезь, в начале.Хвост вылечил?
 
соответственно как он относился к узбекским или грузинским захватчикам?
А шо, были такие?
Я знаю что в УПА были узбекские и грузинские подразделения.
Як відзначають більшість дослідників, перші національні відділи з представників інших народів СРСР почали формуватись у середині 1943 року, тобто, 55 років тому. Пропагандистську роботу у цьому напрямі ОУН (б) розпочала ще з початку війни, а до 1942 року ця робота почала давати свої результати: багато військовослужбовців Червоної Армії, німецьких формувань почали переходити до УПА. У 1943 році УПА та провід ОУН (б) випустили серію листівок-відозв до народів СРСР. У червні були розповсюджені відозви "Вірмени й інші народи Кавказу!" та "Узбеки, казахи, туркмени, таджики, башкири, татари, народи Уралу, Волги і Сибіру, народи Азії!"; у вересні побачили світ листівки "Татари Поволжя!", "Грузини!"; у грудні 1943 року була розповсюджена відозва "Білоруський народе!". Як зазначають дослідники, значна частина цих листівок була віддрукована в Одесі. Вже у серпні 1943 року офіційне видання УПА - часопис "До зброї" - опублікував замітку "Ми не самітні", де було сказано про наступне: "Поруч УПА виступають поневолені народи Сходу і Заходу. Грузини, узбеки, черкеси, осетини вже сьогодні борються в рядах УПА, творячи свої окремі національні загони, що в найближчому майбутньому стануть національними революційними арміями"[1]. У цьому ж матеріалі згадано про участь відділу грузинів у бою з червоними партизанами біля Теремна.

Приблизно у цей же час у Млинівському районі Рівненської області відділ повстанців з узбеків, грузинів і росіян у бою з німцями знищив близько 60 ворогів. Восени 1943 року у Чорному Лісі відділ командира "Різуна" прийняв бій з німецьким підрозділом у складі близько 600 чол. Серед повстанців був і підрозділ узбеків, одного з яких було поранено[2].

Як стверджує відомий дослідник В. Косик, протягом 1943 року утворились загони вірменів, грузинів, узбеків, казахів, татарів, литовців. Найбільшими відділами історик називає підрозділи литовців та грузинів (по декілька сотень), трохи менше - узбеків та вірмен. Певну частину іноземців в Українській Повстанській Армії складали колишні військовослужбовці румунських, італійських, угорських, голландських військових частин
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
соответственно как он относился к узбекским или грузинским захватчикам?
Теперь вы подтвердили факт, что немецких захватчиков ему было "все равно". Офигительный термин:іржач:

а с чего ты взял что на немецких захватчиков ему было все равно? Он тоже сражался с немцами, но совок забыл тебе это сказать и ты теперь думаешь что этого не было!
 
а с чего ты взял что на немецких захватчиков ему было все равно?
с того,что он на них работал
Он тоже сражался с немцами
пару примеров, не затруднит?
но совок забыл тебе это сказать и ты теперь думаешь что этого не было!
любезный, я не разговариваю с совками, как и с вениками.постарайся не сообщать мне, о чем я думаю, ок?
И точнее формулируй свои мыслительные потуги:)
зы кого ты имеешь ввиду, под словом Русские захватчики?
 
А шо, были такие?
Я знаю что в УПА были узбекские и грузинские подразделения.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Там еще были загоны марсиан и свидомых с альфа центавра, ты просто не прочитал свободовский бред до конца:)
 
GR_
А шо, были такие?
Я знаю что в УПА были узбекские и грузинские подразделения.
канешна были, некто Джугашвили лично керував одной из мульенов грузинских боёвок упа.Кто руководил узбеками в вышиванках, понимали узбеки мову, чё хотели для Украины...на эти вопросы спецы стыдливо не отвечают.Может Гр сподобится?
 
канешна были, некто Джугашвили лично керував одной из мульенов грузинских боёвок упа.Кто руководил узбеками в вышиванках, понимали узбеки мову, чё хотели для Украины...на эти вопросы спецы стыдливо не отвечают.Может Гр сподобится?
И узбекам человеческое не чуждо.Я имею ввиду нелюбовь к большевикам и к власти имперско-кремлевской.
 
Назад
Зверху Знизу