АР Крим или Кримська область?

После войны статус Крыма должен:

  • Остатся прежним - автономная республика

    Голосів: 21 14.6%
  • Стать новым - областью

    Голосів: 123 85.4%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    144
Оккупированная автономная республика Крым - ОАРК
 
Оккупированная автономная республика Крым - ОАРК

сразу сократить до ОРК, которую населяют орки :D

це питання повинні вирішувати кримські татари. вони є єдиним корінним народом криму, тому їм вирішувати. теоретично. а як буде на практиці хз

що? це земля України, і це вирішуватиме Україна! Кримськи татари максимум можуть отримати культурну автономію.
 
що? це земля України, і це вирішуватиме Україна! Кримськи татари максимум можуть отримати культурну автономію.
Татарська нація має право на самовизначення взагалі-то
Але це все можливе лише після зняття російської окупації криму. бажано - з декацапізацією.
 
Татарська нація має право на самовизначення взагалі-то
Але це все можливе лише після зняття російської окупації криму. бажано - з декацапізацією.

Не має! Всі питання териториальної цілосності навіть не розглядаються на референдумі. А териториальний устрій виключно на всеукраїнському референдумі, а не якимось татарами. Вивчайте Конституцію України!
 
Думаю что крымчане теперь не захотят жить отдельно, так что станут областью, татары первыми прибегут.
 
Думаю что крымчане теперь не захотят жить отдельно, так что станут областью, татары первыми прибегут.

Крым ждут депортации, такие же, как были сербов в Хорватии... и ООН не вякнуло, потому как угроза мировой войны из-за каких-то марионеток и ваты, куда опаснее нарушения прав дыбилов. Тогда 200 тысяч сербов съебнули из Хорватии за два дня.

RTR1AMMB.jpg


В крыму и без моста вата вплавь, на надвуных матрасах и камерах с грузовиков буде исходить на нашу, оккупированную Кубань, но через время и Кубань отделается от этих дегенератов.

Поэтому только область, с жестким вертикальным управлением из Киева.
 
Брюннский марш, да....
Только маршировать придётся по воде.
 
що? це земля України, і це вирішуватиме Україна! Кримськи татари максимум можуть отримати культурну автономію.
Не має! Всі питання териториальної цілосності навіть не розглядаються на референдумі. А териториальний устрій виключно на всеукраїнському референдумі, а не якимось татарами. Вивчайте Конституцію України!
ви своє питання взагалі пам,ятаєте? от на нього і була відповідь. при чому тут територіальна цілісність? питання було про автономію чи область але У СКЛАДІ УКРАЇНИ. і відповідь була у цьому контексті. я не розглядаю відокремлення від України будь-якої частини землі. вважаю, якщо людина (сім,я, поселення або ще якесь людське утворення) бажає жити у якійсь (будь-якій) країні, то вони повинні зібрати свої речі і, як цивилізовані люди, зробити все, щоби країна їхніх мрій прийняла їх на пмж. а не жадати і, головне, все для цього робити, щоби омріяна країна забрала їх до себе разом з їхніми диванами, не зрушуючи їх з місця.
 
Крым нужно возвращать, вот Донбасс вообще не жалко:)
 
ви своє питання взагалі пам,ятаєте? от на нього і була відповідь. при чому тут територіальна цілісність? питання було про автономію чи область але У СКЛАДІ УКРАЇНИ. і відповідь була у цьому контексті. я не розглядаю відокремлення від України будь-якої частини землі. вважаю, якщо людина (сім,я, поселення або ще якесь людське утворення) бажає жити у якійсь (будь-якій) країні, то вони повинні зібрати свої речі і, як цивилізовані люди, зробити все, щоби країна їхніх мрій прийняла їх на пмж. а не жадати і, головне, все для цього робити, щоби омріяна країна забрала їх до себе разом з їхніми диванами, не зрушуючи їх з місця.

Я то пам'ятаю, а от Ви навіть не перечитали на що я відповідав.

Крым нужно возвращать, вот Донбасс вообще не жалко:)

Крым нужно деоккупировать! Нельзя вернуть то, что итак твое! И Донбасс освободим и Луганск... все освободили бы еще летом, если бы кацапы из-за границы артилерией и залповым огнем не подавляли. Мы же мирные и в ответку не стреляли, не втягивались...
 
Не має! Всі питання териториальної цілосності навіть не розглядаються на референдумі. А териториальний устрій виключно на всеукраїнському референдумі, а не якимось татарами. Вивчайте Конституцію України!
Одне не виключає іншого, взагалі-то
 
Я то пам'ятаю, а от Ви навіть не перечитали на що я відповідав.
читала. вам не подобається ідея віддати кримським татарам визначати долю криму. верховна рада признала кримських татар корінним народом криму. от вони і повинні визначатись виходить
 
Татарська нація має право на самовизначення взагалі-то.
Нация имеет право на самоопределение. Но в Крыму татар 20%. Они могут самоопределятся культурно, экономически, политически, но только конкретно своей нации, а не всего полуострова.

читала. вам не подобається ідея віддати кримським татарам визначати долю криму. верховна рада признала кримських татар корінним народом криму.
Где сказано, что коренное население решает за весь регион?
Индейцы тоже коренные жители Америки. Они должны решать за все Штаты?
 
Одне не виключає іншого, взагалі-то

Вчить Конституцію і міжнародне право!

читала. вам не подобається ідея віддати кримським татарам визначати долю криму. верховна рада признала кримських татар корінним народом криму. от вони і повинні визначатись виходить

Не пишіть маячні! Вчить Конституцію України і міжнародне право! Лише референдум всієї України, після війни, якщо на то буде воля всього народу, буде визначати статус Криму... але в складі України. А от областю він буде чи автономією, вирішить Верховна Рада!;)


от зеркала отойди, валянок!:D
 
та ніде. я просто висловила свою особисту думку. ТС питав что думаете, я написала, що думаю, ніззя?
Своё личное мнение должно основываться на логике и законах. А не просто "мне так хочется".
Но вы же ещё и про признание ВР крымских татар коренным населением написали, типа это и подтверждает, что должны они.
 
Своё личное мнение должно основываться на логике и законах. А не просто "мне так хочется".
Но вы же ещё и про признание ВР крымских татар коренным населением написали, типа это доказывает вашу думку.
у вас коні і люди перемішались) я нічого не доказувала. я просто висловила свою думку і, як аргумент (!!! а не доказ) привела той факт, що кримські татари признані (не тільки фактично, а і юридично) корінним населенням.

вони не мають права визначати!
ні, але
 
Назад
Зверху Знизу