Статус: Офлайн
Реєстрація: 28.03.2013
Повідом.: 14283
Реєстрація: 28.03.2013
Повідом.: 14283
Пока что это - законопроект, а не закон. Станет законом, тогда наступят последствия, им предусмотренные.Подскажите такой вопрос: пенсия по инвалидности 1100 грн (за вычетом алиментов на руки получаю 628). Если исходить из этого -, то я на руки получать ничего не буду, все будут забирать алименты?⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
Даже в этом случае все деньги у Вас не заберут.
Меня по этой же ссылке улыбнуло другое:
"Напомним, 17 мая Рада приняла закон, которым обязала лиц, лишенных родительских прав, выплачивать алименты на ребенка."
Нахрена это делать, если такая обязанность и так существует?Сімейний кодекс України
Стаття 166.
1. Особа, позбавлена батьківських прав:
1) втрачає особисті немайнові права щодо дитини та звільняється від обов'язків щодо її виховання;
2) перестає бути законним представником дитини;
3) втрачає права на пільги та державну допомогу, що надаються сім'ям з дітьми;
4) не може бути усиновлювачем, опікуном та піклувальником;
5) не може одержати в майбутньому тих майнових прав, пов'язаних із батьківством, які вона могла б мати у разі своєї непрацездатності (право на утримання від дитини, право на пенсію та відшкодування шкоди у разі втрати годувальника, право на спадкування);
6) втрачає інші права, засновані на спорідненості з дитиною.
2. Особа, позбавлена батьківських прав, не звільняється від обов'язку щодо утримання дитини.


Он и так должен