Алина Паш охуенная

Re: Алина Паш охуенная

Тю, ліберал то надовго. А послати що кишка тонка, він не образиться бо ходіння є його хобі.

просто бажання нема спілкуватися з людиною, провокуючою на образи в свою адресу
 
Re: Алина Паш охуенная

ты начинаешь оскорблять в диалоге, у меня нет желания спускаться к подобному, потому удаляюсь из диалога.
а история все расставит на свои места, и Паш свое место в ней тоже займет.

Ну прасци прасци. Но твои умозаключения не оставляют другого выбора. Перечить сидеть пруфам.
 
Re: Алина Паш охуенная

Открываем сайт Лорак и заваливаем ебло - списком концертов в Европе. И это не клубное выступление 40 минут, это шоу с анимацией, танцорами, светом и дохулиард на райдер по звуку.
Читая твой комментарий понимаешь про кого Лодыгин говорил - люди с гор

Ну нахуй після 2014 року воно не вилазило з Мордору, якщо ти важаєш що то краща місцина для культурного розвитку особистості, можу тебе дещо опустити на поверхню. Нічого світлого там немає.
А сама Куєк народилас не у Парижи а у Кіцмані, а там до гір не далеко. Те що вона забула звідки родом, не краще її характеризує.
 
Re: Алина Паш охуенная

отсутствием концертов этой пизды в Украине мы ничего не теряем.

Присутствием концертов таких как она мы теряем в итоге все.

Ну что ж, встречайте в харькове 20 мая)
 
Re: Алина Паш охуенная

Ну нахуй після 2014 року воно не вилазило з Мордору, якщо ти важаєш що то краща місцина для культурного розвитку особистості, можу тебе дещо опустити на поверхню. Нічого світлого там немає.
А сама Куєк народилас не у Парижи а у Кіцмані, а там до гір не далеко. Те що вона забула звідки родом, не краще її характеризує.

Ну, как говорится, она смогла выйти из гор, а кто-то пытается представить Украину именн в этом первобытнообщинном свете, хотя это далеко не так и вот эта вся гуцульщина это во-первых, не вся Украина и во вторых, во-первых
 
Re: Алина Паш охуенная

Ну, как говорится, она смогла выйти из гор, а кто-то пытается представить Украину именн в этом первобытнообщинном свете, хотя это далеко не так и вот эта вся гуцульщина это во-первых, не вся Украина и во вторых, во-первых

Розумію твою малоросткість, то може у вас є якісь культурні надбання, чим ви можете довести свою автентичність?
 
Re: Алина Паш охуенная

Розумієш, там до адекватної людини трішки далеко, ну якось так.

Сейчас бы слушать какого-то солдафона о быте украинского шоу бизнеса. Ты кто таков вообще, чтоб в таких высоких темах участвовать, человек в портках из засранного мухами зеркала
 
Re: Алина Паш охуенная

Ну, как говорится, она смогла выйти из гор, а кто-то пытается представить Украину именн в этом первобытнообщинном свете, хотя это далеко не так и вот эта вся гуцульщина это во-первых, не вся Украина и во вторых, во-первых


ні -ні! Тобі потрібно уявляти тільки москальщину..:D
 
Re: Алина Паш охуенная

Сейчас бы слушать какого-то солдафона о быте украинского шоу бизнеса. Ты кто таков вообще, чтоб в таких высоких темах участвовать, человек в портках из засранного мухами зеркала
Хто я такий, тобі краще не знати, врятуєшся від енурезу.
Ти певен що воно засране, то гівно бурлить у твоїй мерзенному нутрі.
То що буде щось стосовно малороської автентичності, ти можеш щось виверзти як фахівець у шоу темах?
Стосовно солдафона, твоє дрочіння мене не обходить, продовжуй.
 
Re: Алина Паш охуенная

Чому хуйво, та тому що похуй. Уяви собі, Клавдія Шульженко поїхала до рейху з концертами, після поверненя її радо зустрічали. Як ситуація? Тоді перемогли тому що разом хотіли перемогти.
Дійсно сумно, але зовсім не смішно.

Вот когда какая-нибудь "дива" приедет на гастроли в Украину, и получит пустые залы, это будет что-то. А так, когда несколько десятков шавок гавкают на многотысячных фанов некоторых артистов... Это именно СМЕШНО.
 
Re: Алина Паш охуенная

Вот когда какая-нибудь "дива" приедет на гастроли в Украину, и получит пустые залы, это будет что-то. А так, когда несколько десятков шавок гавкают на многотысячных фанов некоторых артистов... Это именно СМЕШНО.

Дійсно шкода що ми маємо стадо і мало тих хто те стадо приводить до тями.
Саме тому і рвуть країну на шматки, бо є такі кому похуй, як прийдуть та вставлять вам держак від лопати у отвір дуповий, можливо свідомість повернеться. Але про що це я, метання бісеру то марна праця, якщо з дитинства вам не втовкмачили в макітру, що себе та свій дім потрібно захищати у тому числі від ворожої пропаганди. Та Лорак ативізувалась у московії саме після 2014 року, наче нічого не салось і росіяни нам брати, а вони при тому радісно вбивали в тому числі і твоїх співвітчизників. Так то нічого бо вона якась діва, та ні, то не діва, а громадянка України з низькою соціальною відповідальністю.
Взагалі мліти від того що якась дівка бігає по сцені у подраних трусах та відкриває рота під "фанеру" то якось тупо, і взагалі не смішно.
 
Re: Алина Паш охуенная

Вот когда какая-нибудь "дива" приедет на гастроли в Украину, и получит пустые залы, это будет что-то.
Уяви собі то не проблема, а проблема коли на виступи якогось басти стадо преться наче там чимось намащено.
Проблема коли заради заробітку якась Паш підробляє документи про перетин кордону під час шастання до окупованої території Криму.
Я до Криму не поїду, маючи там родичів, то окупована територія цим все сказано.
 
Re: Алина Паш охуенная

Хто я такий, тобі краще не знати, врятуєшся від енурезу.
Ти певен що воно засране, то гівно бурлить у твоїй мерзенному нутрі.
То що буде щось стосовно малороської автентичності, ти можеш щось виверзти як фахівець у шоу темах?
Стосовно солдафона, твоє дрочіння мене не обходить, продовжуй.

Ой, глядите, обиделся, аж пропоносило. Все кто чего то стоит на этом форуме, личико за телеыоном не прячут, как девчуля. Ну да хуй с тобой. Что ты на своей подкорке понисаешь под малоросская аутентичность. Тебя сложно понять
 
Назад
Зверху Знизу