Алина Паш охуенная

Re: Алина Паш охуенная

Не тіш себе ілюзією, нема у твоєму нікчемному існуванні того, чому можна заздрити.

Твое личное мнение безликого форумчанина с коньюктурным месседжем. Ты посути бот - тебя даже читать скучно, очень грузишь какой то ьхуетой никому неинтересной:)
 
Re: Алина Паш охуенная

140 000 это ниочем) Ты еще скажи они все в рукопашную побегут кишки выпускать:D

Нащо їм бігти, ти сам з "чёрный хлеб-селёдка" назустріч пострибаєш, як інакше, після того як тебе стільки раз опустили на ХФ, на кривдників новим хазяям потрібно наябідничати. Душа митця не може терпіти наруги. Тим більше з хворобливою завищеністю самооцінки.
 
Re: Алина Паш охуенная

Нащо їм бігти, ти сам з "чёрный хлеб-селёдка" назустріч пострибаєш, як інакше після того як тебе стільки раз опустили на ХФ, на кривдників новим хазяям потрібно наябідничати. Душа митця не може терпіти наруги.

Ошибаешься, я настолько к тебе равнодушен, что мне лень будет даже этим заниматься:D Разбирайся с ними сам. А я перееду или в Европу или в Азию. По ситуации
 
Re: Алина Паш охуенная

Твое личное мнение безликого форумчанина с коньюктурным месседжем. Ты посути бот - тебя даже читать скучно, очень грузишь какой то ьхуетой никому неинтересной:)

Тобі опущеному, звичайно знизу видніше, сперичатись не буду.
 
Re: Алина Паш охуенная

Ошибаешься, я настолько к тебе равнодушен, что мне лень будет даже этим заниматься:D

А ти мені цікавий як пацієт (я у студенські роки підробляв фахівцем з фіксації, санітаром у психіатричній лікарні) але медик з мене так собі бо вивчав інше. Інтерес для мене має використання апарату судорожної терапії раніше його виробляли в московському інституті имені Бехтерева. Дива робить. У радянському фільмі Протистояння є сцена використання корисного приладдя. Маю підозру що і тебе можна підстабілізувати таким методом.
 
Re: Алина Паш охуенная

Тобі опущеному, звичайно знизу видніше, сперичатись не буду.

Ты себя на фото видел, карлик в засранном зеркале)

profilepic525153_3.gif
 
Re: Алина Паш охуенная

Ты себя на фото видел, карлик в засранном зеркале)

profilepic525153_3.gif

Засцяність твоєї оптики спотворює сприйняття зображення. Обсохни, може застабілізуш стан. А взагалі я тобі як фахівець пропоную пройти сеанс судорожної терапії, дива робить.
Відносно дзеркала, ти напевно не знаєш про що пишеш, то від розумової убогості.
 
Re: Алина Паш охуенная

Засцяність твоєї оптики спотворює сприйняття зображення. Обсохни, може застабілізуш стан. А взагалі я тобі як фахівець пропоную пройти сеанс судорожної терапії, дива робить.
Відносно дзеркала, ти напевно не знаєш про що пишеш, то від розумової убогості.

Ты хоть сам расшифровывешь какую хуйню постишь душную?) Типичный юмор солдафона:)
 
Re: Алина Паш охуенная

Вот кого надо было отправлять на Евровидение!)
 
Re: Алина Паш охуенная


І Вам не хворіти.
В 2008 году впервые победителем конкурса стал представитель из России — Дима Билан с песней «Believe». Второе место заняла Ани Лорак — «Shady Lady», представительница Украины, третье — Каломира из Греции — «Secret combination», четвёртое — Сирушо из Армении — «Qele Qele». https://ru.wikipedia.org/wiki/Евровидение-2008
«Dancing Lasha Tumbai» — песня Верки Сердючки, занявшая второе место на конкурсе песни «Евровидение-2007» от Украины с 235 баллами. При голосовании пять стран поставили «Dancing» высшую оценку в 12 очков. От российских телезрителей песня получила восемь баллов.
Якось так.
Я взагалі важаю Данилка порядною людиною.
 
Re: Алина Паш охуенная


а вот это весело))))
 
Re: Алина Паш охуенная


а вот это весело))))

Обхохочешься. Кацап спиздил чужой трек, смиксовал со своим чвяканьем-хуяканьем, а розовые хомяки потешаются, считая, что это коллаба. Ну-ну.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Алина Паш охуенная

Обхохочешься. Кацап спиздил чужой трек, смиксовал со своим чвяканьем-хуяканьем, а розовые хомяки потешаются, считая, что это коллаба. Ну-ну.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

А я думаю христина так себя через тик ток продвигает методрм модного антихайпа
 
Re: Алина Паш охуенная

К сожалению, Путин научился создавать пушечное мясо
Ну що непризнаний генію, п'яти змастив, зараз звичайні мирні москалі напряглися перед ривком за нашим майном, твоїм доречі теж. Ти ж не злидень маєш чим їх порадувати?
 
Re: Алина Паш охуенная

Ну що непризнаний генію, п'яти змастив, зараз звичайні мирні москалі напряглися перед ривком за нашим майном, твоїм доречі теж. Ти ж не злидень маєш чим їх порадувати?

Мои мирные также работают и живут в Москве. Ни о каком рывке не помышляют. У тебя опять расстройство в лобной доле мозга?

Не нагнетай, лучше зеркало стекломоем протри, а не пей его
 
Назад
Зверху Знизу