AliExpress під час війни

Дякую дорогенька, одразу і скористався, заощадив 9 баксів. Встиг:)
продивись по таблиці, коли ще скидки будуть.

Ще повинні бути окремо від продавців, але я не знаю як вони сповіщатимуть тепер, там китайці все змінюють
 
Кстати, на Choice day всякая чепуха по хорошим скидкам + скидка 113грн с 565грн. По-моему неплохое предложение.
 
А де тепер дивитися товари які помітив сердечком? Бо зараз в профілі немає такого меню.
 
у меня три посылки в Латвии застряли
одна 11 дней веси а другая 10 дней въехала но не доехала
На алегро прямо рекомендують - замовляти тільки в продаванів з ЄС. Товари з китайських маркетів доставлені не будуть.
 
ото советчик :D

(хйл)
 
Спасибі за підказку. Тільки то у вас варіант в браузері.
А в додатку теж знайшов, було вгорі сторінки а стало внизу, причому не завжди з першого разу прогортаєш, наче як "заїдає" промотка, тому одразу й не побачив
 
Я ж не можу побачити, у кого яка версія. Було б питання про мобільний даодаток, то сидів би й не патякав. Та ще коли воно російською, якою я не користувався ніколи, бо китайці там наперекладають...
 
Спасибі за підказку. Тільки то у вас варіант в браузері.
А в додатку теж знайшов, було вгорі сторінки а стало внизу, причому не завжди з першого разу прогортаєш, наче як "заїдає" промотка, тому одразу й не побачив
заїдає бо йде оновлення, застосунок готують до розпродажі.
Знижки вже з'явились. Також вже з'явились ігри
 
а что на алегро можно заказывать в Украину или вы пользуетесь хабом новой почты в Польше?
 
Я ж не можу побачити, у кого яка версія. Було б питання про мобільний даодаток, то сидів би й не патякав. Та ще коли воно російською, якою я не користувався ніколи, бо китайці там наперекладають...
Юрасик. В моєму питанні був скріншот, невже на ньому не побачив що це додаток?
Нажаль український переклад Алі набагато гірший за російський був коли я встановлював, може зараз все докорінно змінилося, незнаю не перевіряв .
 
Давно не заказывал посылок, напомните как сейчас.
Что нужно или не нужно поменять в адресе доставки чтобы доехала посылка с али в Харьков ?
 
Давно не заказывал посылок, напомните как сейчас.
Что нужно или не нужно поменять в адресе доставки чтобы доехала посылка с али в Харьков ?
в начале темы закреплен пост с инструкцией
 
Назад
Зверху Знизу