АГЗС. Газовые заправки Харькова и области

Браво, все хвалебные посты о сети оказывается вот по какой причине?
Так никто по иному и не предполагал. А те, кто писал не хвалебные уже давно лишились скидки и объезжают эту сеть десятой дорогой.
Таких как ты, выполняющих условия скидки (петь дифирамбы), здесь ещё максимум десяток. То есть такой себе "клуб" кто кого перехвалит.
Примитивно всё это и выглядит противно...
Если останусь недоволен наливом , обязательно сообщу .
Заливаю всегда , когда пару литров остаётся , не больше .
 
Если останусь недоволен наливом , обязательно сообщу .
Заливаю всегда , когда пару литров остаётся , не больше .

а как точно определить что пара литров газа осталась?.
У меня вот пару недель назад я тоже думал что пара литров осталась, а в баллон в итоге влезло на 10 литров меньше газа чем я расчитывал.)).
 
а как точно определить что пара литров газа осталась?.
У меня вот пару недель назад я тоже думал что пара литров осталась, а в баллон в итоге влезло на 10 литров меньше газа чем я расчитывал.)).
Да тоже так бывает .Но я сильно сомневаюсь что заправка лишнего нальёт,скорее газ был более калорийный , вот и осталось больше:) .
 
а как точно определить что пара литров газа осталась?.
У меня вот пару недель назад я тоже думал что пара литров осталась, а в баллон в итоге влезло на 10 литров меньше газа чем я расчитывал.)).
Да тоже так бывает .Но я сильно сомневаюсь что заправка лишнего нальёт,скорее газ был более калорийный , вот и осталось больше:) .

А у меня такого ни разу не было, чтоб аж на 10 литров меньше влезло. Было один раз по пути с моря, на ВОГе перед Васильевкой в непустой баллон влезло до полного на 5л меньше, чем ожидал, но в итоге даже не доехал до Харькова, а с полным баллоном должно было ещё остаться на пару дней на работу ездить... х.з., может заправщик раньше выключил, я был на кассе, а не возле машины.
 
На 3-5 л меньше влазить может ,из-за малого пробега суточного . На бензине просто больше едешь , пока не прогреется .Я всегда одометр сбрасываю при заправке .
 
Короче, для мене Б-сеть зникла. Сьогодні вирішив додути, так як у п'ятницю їхати на Полтавщину. Перед цим на БРСМ задувався, як завжди до повного. На б сеть і раніше задувався, все норма було. Кажу до повного, пробіг був 93 км, ну думаю, має бути літрів 12-13, так як З кондиціонером їжджу. Опель Астра Z16XE. Задули 15. Хм. Скидаю пробіг, їду. Через 150 метрів вилітає Джекі чан! Я заглушив, заводжу-він висить. Просканував- 0107. Я повернувся на агзс (Греківська), кажу у мене від вашого газу чек, що робити? заправщик комусь телефонує і каже- ось телефон (на рекламному стенді) дзвонити туди. Номер телефона міський. А мобільний є? -Не. А можна адміністрацією поговорити?- Ні. А чек можна отримати, ви ж не дали тоді? -ні, так як час минув (5-10 хвилин).
Я йду до оператора. Дідусь каже, що такого не може бути, адже черги які. Так у мене раніше все норма було, а ось Задувся і ЧЕК. Такого ніде ніколи не було. А він- ну тиск, жара, машина... ніс ахінею.
Я розвернувся і поїхав. Більше мене там не буде. Поїхав на Окко 10 літрів бензину залив на всяк випадок (тепер пів баку). Треба гівно це викатати(((
Чек скинув, у гаріжі, хто знає шо буде і що це було.
Телефонував гуру з Опель, сказав йому код помилки 0107, він одразу-паливо-газ. Я навіть не встиг пояснити де я задувався.
Я звісно не знаю, як би на тому Окко, брсм, уго себе повели, але ці пофігісти.
Це було десь 14:07-14:20
 
Наверное выше абонент Киевстар, раз с мобилы на городской не может набрать :)
А чего не брсм виновато ????
Накидал до этого говна, а как свежего газа с бсети качнул, пошло все по магистрали :)

Ах да, забыл : кто последний тот и папа :)
 
Наверное выше абонент Киевстар, раз с мобилы на городской не может набрать :)
А чего не брсм виновато ????
Накидал до этого говна, а как свежего газа с бсети качнул, пошло все по магистрали :)

Ах да, забыл : кто последний тот и папа :)
Лише про Київ Стар правда, все решта твоя хфантазія. Фільтри газові недавно замінено.
 
Лише про Київ Стар правда, все решта твоя хфантазія. Фільтри газові недавно замінено.
:)
Хз, может ты и прав, тк исключительно на б сети лью газ и не заливал брсм ооочень давно. [emoji854][emoji3]
 
На газу бсети чек не ловил ни разу, ни на одной из машин, на бензине, врать не буду, было пару раз.
 
Короче, для мене Б-сеть зникла. Сьогодні вирішив додути, так як у п'ятницю їхати на Полтавщину. Перед цим на БРСМ задувався, як завжди до повного. На б сеть і раніше задувався, все норма було. Кажу до повного, пробіг був 93 км, ну думаю, має бути літрів 12-13, так як З кондиціонером їжджу. Опель Астра Z16XE. Задули 15. Хм. Скидаю пробіг, їду. Через 150 метрів вилітає Джекі чан! Я заглушив, заводжу-він висить. Просканував- 0107. Я повернувся на агзс (Греківська), кажу у мене від вашого газу чек, що робити? заправщик комусь телефонує і каже- ось телефон (на рекламному стенді) дзвонити туди. Номер телефона міський. А мобільний є? -Не. А можна адміністрацією поговорити?- Ні. А чек можна отримати, ви ж не дали тоді? -ні, так як час минув (5-10 хвилин).
Я йду до оператора. Дідусь каже, що такого не може бути, адже черги які. Так у мене раніше все норма було, а ось Задувся і ЧЕК. Такого ніде ніколи не було. А він- ну тиск, жара, машина... ніс ахінею.
Я розвернувся і поїхав. Більше мене там не буде. Поїхав на Окко 10 літрів бензину залив на всяк випадок (тепер пів баку). Треба гівно це викатати(((
Чек скинув, у гаріжі, хто знає шо буде і що це було.
Телефонував гуру з Опель, сказав йому код помилки 0107, він одразу-паливо-газ. Я навіть не встиг пояснити де я задувався.
Я звісно не знаю, як би на тому Окко, брсм, уго себе повели, але ці пофігісти.
Це було десь 14:07-14:20

0107- низкое давление в коллекторе, т.е показания мапсенсора.Поясните пожалуйста связь между мап сенсором автомобиля (не гбошным) и плохим газом. Пропуски зажигания, некорректнные показания лямды часто и понятно, но падение уровня розряжения...
 
0107- низкое давление в коллекторе, т.е показания мапсенсора.Поясните пожалуйста связь между мап сенсором автомобиля (не гбошным) и плохим газом. Пропуски зажигания, некорректнные показания лямды часто и понятно, но падение уровня розряжения...

Ему гуру с Опель, по телефону (ещё и экстрасенс наверное) сказал что и как :)
 
0107- низкое давление в коллекторе, т.е показания мапсенсора.Поясните пожалуйста связь между мап сенсором автомобиля (не гбошным) и плохим газом. Пропуски зажигания, некорректнные показания лямды часто и понятно, но падение уровня розряжения...

P0170 - Generic
Type Powertrain - Fuel and Air Metering - ISO/SAE Controlled
Description
Fuel Trim

Location Bank 1
P0170 - Chrysler
Type Powertrain - Fuel and Air Metering - ISO/SAE Controlled
Description
Fuel Trim Fault Conditions:

Location Bank 1
Cause
Engine running in closed loop, then the test started and the PCM detected that the fuel compensation value exceeded the specified range for 10 seconds.
Переклад
P0170 - GenericTypePowertrain - вимірювання палива і повітря - ISO / SAE ControlledDescription

Підігрів палива

LocationBank 1P0170 - ChryslerTypePowertrain - вимірювання палива та повітря - ISO / SAE ControlledDescription

Умови виникнення пошкодження палива:

LocationBank 1Cause

Двигун працює в замкнутому контурі, після чого тест запущений і РСМ виявив, що величина компенсації палива перевищила заданий діапазон протягом 10 секунд.
 
До заїзду на б-сеть все відмінно було. Хоча раніше у них задувався. Щойно виїхав з заправки і таке.
 
P0170 - Generic
Type Powertrain - Fuel and Air Metering - ISO/SAE Controlled
Description
Fuel Trim

Location Bank 1
P0170 - Chrysler
Type Powertrain - Fuel and Air Metering - ISO/SAE Controlled
Description
Fuel Trim Fault Conditions:

Location Bank 1
Cause
Engine running in closed loop, then the test started and the PCM detected that the fuel compensation value exceeded the specified range for 10 seconds.
Переклад
P0170 - GenericTypePowertrain - вимірювання палива і повітря - ISO / SAE ControlledDescription

Підігрів палива

LocationBank 1P0170 - ChryslerTypePowertrain - вимірювання палива та повітря - ISO / SAE ControlledDescription

Умови виникнення пошкодження палива:

LocationBank 1Cause

Двигун працює в замкнутому контурі, після чого тест запущений і РСМ виявив, що величина компенсації палива перевищила заданий діапазон протягом 10 секунд.
Так 0170 или 0107 определитесь.
170 действительно может быть следствием проблем с ГБО или газом, а 107 никак не должна касаться, кроме пересохших резинок на форсунках.
 
Ось це—0170, я там значить помилився, прошу вибачення.
 
А той Гуру, коли я вирішив самостійно масло і фільтр замінити та повітряний і як після заміни завів і вся приборка засвітилась, обороти плавають... Так він сказав- датчик повітря поправ. При тому що я лише сказав, що ось замінив масло і таке, навіть не сказав про заміну повітряного фільтру. Він сам за описом по телефону поставив діагноз. Я поправив і все ( при заміні повітряного випадково відійшов). Так він справді професіонал. А тут я йому лише код помилки сказав, а він- паливо, газ же стоїть? - так. Газ гівно. Закінчиться і все норма буде.
 
На газу ловил чеки только по богатой смеси, и то кривую пару раз подкорректировал и забыл
 
Назад
Зверху Знизу