А ви приготували олів"є?

А ви приготували олів"є?

  • Так, це мій улюблений салат!

    Голосів: 86 50.0%
  • Так, таким чином згадую совдепію))

    Голосів: 38 22.1%
  • Ні

    Голосів: 47 27.3%
  • Важко відповісти (п"яний вже)

    Голосів: 12 7.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    172
  • Опитування закрито .
Оливье:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Олівйє - то для економних людей. Щоб мясо розбавити дешевшими продуктами.

ПС. я тріскаю зараз саму дорогу частину від отого. Бо готувати лінь, і місяць + три дні як нежонатий.

Пісня:

есть только миг
между прошлой и будущей
именно он
называется жизнь
 
Да приготовили, под водочку - хорошую русскую водочку идёт отлично. Как узнал, что от "оливье" свидомые срут кирпичами - полюбил этот салат ещё больше!
 
Так, а як же?!

y_3194f2bb.jpg
 
Ні, вже декілька років на Новий рік не готую олів’є.
 
За совка, та й зараз полюбляють готувати олів"є. Салатом назвати його важко, але майже символом Нового року став на пострадянському просторі давно.
То як? Приготували? :)
Приготував. Там выше есть вложен рецепт. Единственное - рябчики заменены перепелками.
 
Оливье и шампусь - традиция!

Яку треба викорінювати з голів українців. Що продукти в олів"є, що теперішні шампусики - отрута для організму

Приготував. Там выше есть вложен рецепт. Единственное - рябчики заменены перепелками.

Гониш?:)
 
Оливье - это сила! )))
 
Оливье и холодец, как без этого ?
 
За совка, та й зараз полюбляють готувати олів"є. Салатом назвати його важко, але майже символом Нового року став на пострадянському просторі давно.
То як? Приготували?
Нет. К нему необходимы Советские продукты, а их нет.
 
Ну и в чем сила? В майонезе или колбасе с фасоли сои?
Сделай нормальный салат и не мешай сюда политику. Потом поймешь в чем сила. Впринципе я заметил что бендерва большой любител мешать говно и повидло, особенно на новый год.
 
Сделай нормальный салат и не мешай сюда политику. Потом поймешь в чем сила. Впринципе я заметил что бендерва большой любител мешать говно и повидло, особенно на новый год.

Трюк? тебя чего, неспособного выучить никаких языков, кроме Русскага - сюда занесло???
 
Назад
Зверху Знизу