Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

27.08.14 вторжение войск РФ

  • Автор теми Автор теми CAXAP
  • Дата створення Дата створення
На проволочек вырастут гирлянды кристалов, а по заданию школы на сколько я помню, требуется монокристал.

Это конкурс в школе, нет ограничений. Я выгнул тризуб из миллиметровой нержавейки-проволоки, и "завесил" его в середине емкости. Посмотрим, что из этого выйдет.
 
На Донеччині у прифронтовому Торецьку прикордонники зі складу Об’єднаних сил затримали бойовика.

Оперативні підрозділи ДПСУ, залучені до операції Об’єднаних сил, активно здійснюють пошук та фіксацію даних про протиправну діяльність окремих осіб та груп з метою притягнення їх до кримінальної відповідальності.
Вчора, 26 лютого, оперативними співробітниками Донецько-Луганського регіонального управління ДПСУ спільно зі співробітниками сектору кримінальної поліції Торецького ВП зі складу Об’єднаних сил в результаті реалізації отриманої інформації затримано громадянина України, який брав безпосередню участь в діяльності НЗФ «Восток».
В ході опитування затриманого правоохоронці з’ясували, що ще у липні 2014 року, після відбування покарання за ************ в одній з колоній на окупованій території, він добровільно пішов на службу до бойовиків. Завдання російських кураторів сумлінно виконував на незаконних блокпостах у Шахтарському районі Донецької області, де неодноразово був свідком злочинів та знущань над цивільними громадянами, включно до розстрілів.
Підтвердити злочинну діяльність бойовика допомогли фото із соцмереж, де він знятий на фоні уламків збитого збройними формуваннями РФ пасажирського літака «Boeing 777». Він здійснював охорону залишків літака та підтвердив інформацію, що ракета, якою він був збитий, була випущена з району окупованого російськими найманцями населеного пункту Грабове Шахтарського району.
Проти затриманого учасника НЗФ порушено кримінальну справу.
Рухаємось далі.
 
Кабинет министров Украины инициировал внесение изменений в правила национального отбора на песенный конкурс Евровидение-2019. Соответствующее решение принято на заседании правительства, передает корреспондент РБК-Украина.

В частности, на заседании Кабмина одобрили правительственное поручение Госкомтелерадио и "Суспільному" усовершенствовать правила отбора представителя Украины для участия в песенном конкурсе "Евровидение" с учетом "обстоятельств, которые вызвали широкий общественный резонанс".

Кроме того, Кабмин обращается к Верховной раде с требованием срочно принять закон об особенностях проведения концертной деятельности артистами, которые выступают в Российской Федерации и на оккупированных территориях.

Напомним, ранее член правления Национальной общественной телерадиокомпании (НОТУ) Александра Кольцова заявила, что после скандала, связанного с ситуацией вокруг MARUV, Украина может отказаться от участия в Евровидении-2019.
 
fhg4af.webp
 
Директор ГП "Харьковское конструкторское бюро по машиностроению имени А. А. Морозова" Бабич А.А. и директор ГП "Изюмский приборостроительный завод" Филоненко С.В. отстранены от своих должностей.
Об этом "Цензор.НЕТ" сообщил генеральный директор Укроборонпрома Павел Букин.


"В связи с общественным резонансом, вызванным обнародованием информации программы "Наші гроші", и для обеспечения надлежащих условий для соответствующего расследования правоохранительными органами отстранить от должности директора ГП "Харьковское конструкторское бюро по машиностроению имени А. А. Морозова" Бабича А.А. и директора ГП "Изюмский приборостроительный завод" Филоненко С.В.", - сообщил Букин. Источник:
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
“Страна – 95”: Малоросія наносить удар у відповідь
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.

"Страна-95" географічно розташована там же, де Україна, тільки от це не Україна. Це не країна, це саме страна. Страна малоросів та ****ів, доброзичливих, жлобкуватих та недалеких.
Щаслива страна, яка не має ні самоусвідомлення, ні ідентичності, ні амбіцій. В цій страні не розуміють, кому і для чого потрібна наша мова – вєдь і так всє понімають. Не розуміють, за що і проти кого ми воюємо – вєдь раньше було ж всьо мирно. Не розуміють, чому красти погано – адже "живеш сам, дай жити іншим", а "у держави скільки не кради, свого не вернеш". В цій страні найкращим та єдиним дійсно народним президентом був і досі лишається Леонід Кучма. Там спокійно, мирно, всі тихо животіють – без історії, без майбутнього, лише сьогоднішнім днем. Животіють на мінімальні, натомість гарантовані зп, до яких ще можна потроху красти в межах дозволеного кожному: начальству побільше, гаїшникам поменше, простим людям по чуть-чуть… І ще там звісно ж люблять розважатись в міру свого рівня розвитку – бухати біленьку, гоцати під Сердючку та щасливо реготати з пласких скетчів улюбленого "Квартала".

Пасивно-агресивна біомаса Росії пішла у штопор ностальгії за золотим віком імперії – і намріяла собі фюрера. Зліпила його "із того шо било", і так перед світом вигулькнуло Пуйло – як абсолютно закономірне породження колективного підсвідомого російської бидломаси. Породження примітивної злоби та ненависті алкашів та невдах, готових заздрити успішному світові, від заздрості ненавидіти цей світ, та намагатись опустити його під свій рівень, або ж перетворити на "радіоактівний пєпєл" (с).

Пасивно-миролюбна та працелюбна білоруська біомаса намріяла Ідеального Голову Колгоспу, і от Бацька вже третє десятиліття поспіль намагається утримати свій тихий колгосп на узбіччі цивілізації, зробити його заповідником тої самої здохлої радянської імперії, але не її агресивної столиці, а навпаки – її затишної сонної провінції. Це йому навіть поки що вдається – ціною повної залежності від сусідньої Імперії Зла та її фюрера, відсутності майбутнього, відсутності свободи, втечі з країни еліти та молоді, але ж більш-менш відповідно до прагнень усередненої біомаси. Білоруська бидломаса на відміну від російської не зла, не агресивна, натомість любить порядок та дисципліну. "Щасливі хами, ситі в них хлєбала" (с).

Ми, українці, "дістали" нашу пасивну ****яцьку біомасу так сильно, як не снилось поодиноким вільнодумним росіянам та маргіналізованому білоруському національному рухові. Ми спромоглися за роки незалежності щонайменше двічі переламати колгоспно-совкову парадигму і зробити потужний прорив від успадкованої нами Малоросії до омріяної нами України. Спершу помаранчевий карнавал свободи, потім барикадна республіка Майдану вирвали країну з відведеної нам колоніальної колії. Вирвали настільки далеко, що імперії довелось відвойовувати в нас території невеликими шматками, тимчасово змирившись з тим що на решті країни таки потроху, дуже непросто, але невідворотно народжується Україна. Вже 5 років ми ведемо війну проти сусідньої недонаддержави, війну за право бути собою та просто за право бути, і поки в цій війні перемагаємо. Але все це ми, українці. А тим часом поруч з нами весь цей час живуть та не можуть примиритись із створеною нами реальністю вони – малоросійська колоніальна біомаса.

Те, що ми любимо, і за що ми готові вмирати, для цієї маси не становить жодної цінності. Наша війна для них – якесь дивне чуже непорозуміння, на яке ні в чому не винному малоросу раптом може прийти повістка. Коли повістка прийде, від неї треба ховатись, "нехай син Порошенка воює" - адже у світі малороса воюють за "пана", а не за Батьківщину. А щоб повістка не приходила, треба "миритись", за будь-яку ціну – встати на коліна у будь-якому сенсі, зробити агресорові все що він захоче, віддати землю, свободу, мову та культуру, аби тільки "нє било вайни". Якщо буде треба віддати ворогові до Лабутнагу нас, патріотів – малороси зроблять це з легким серцем, адже від нас та наших мови-культури-історії-гідності малоросові ні жарко, ні холодно, а від нас, "бунтівників", йому самі лише прикрості та незручності.

Страна-95 не потребує громадян, активістів, патріотів – там зручно та комфортно лише тим, межею чиїх амбіцій є поріг власної хатинки край села. Яка в біса Європа, який глобальний світ? ЄС – це територія, звідки малоросові можна привезти "євробляху" і куди малоросові зручно мотатись на заробітки збирати ягоду. росія – не страшна імперія, де у ГУЛАГу сидять наші бранці, а так само місце, куди їздять на заробітки ті малороси, які на ринку праці ЄС не дотягують навіть на збирачів ягід. А ще у Росії зручно гастролювати із пласкими ****яцькими хохмами, ********* дуже люблять з цього поржать і за це наливають шкалика. А до ЄС можна виправляти на Євробачення те, що перед тим гастролювало по Росії і там "городські пани нашенького зацінили". От і весь світ, нащо більше?

Страна-95 довго терпіла історичні пертурбації, викликані тим, що поруч живемо ми, українці. Її мешканці не спроможні на активний опір чи тим більше на наступ – адже це передбачає ризики, а сутність малороса саме у уникненні ризиків за будь-яку ціну. Але от наблизились вибори. Вибори, які відбудуться тому і лише тому, що тисячі нас, українців, загинули за ці роки за право народу самим обирати собі шлях та владу. На вибори можна сходити, нічим не ризикуючи – і Страна-95 готується нанести нам удар у відповідь. Малоросійська біомаса нарешті спромоглася породити із колективного підсвідомого свою креатуру, подібно до того як біомаси Росії та Білорусі породили Пуйла та Бацьку.
Що ж, принаймні у нашої бидломаси трохи краще з гумором – її креатурою став не стукач з претензією на імператора, і не "правильний колгоспний голова". Страна-95 висунула блазня - КВНщика, примітивного як у своєму гуморі, так само і у світобаченні. Породження малоросійської біомаси з виду не страшне, лиш огидне та жалюгідне. Якщо ми, українці, вчасно мобілізуємось, про нього можна буде забути як про історичний курйоз вже за пару місяців.
Але якщо Страна-95 таки зуміє поставити в Україні свого президента – тоді стане зовсім не смішно. Бо Страна-95 – це не Україна, ніколи нею не була та не буде. І за нашу омріяну Україну знову доведеться воювати. І це буде зовсім не КВН.
 
Konstantin Kukushkin
12 ч. ·
Запомните, Порошенко - человек, на котором путин обломал свои зубы и десны. И второй срок Порошенко положит конец существования России, как государству, и Москве, как городу.
Порошенко - это политический гений, под чутким руководством которого мы прошли 5 суровых лет и вышли в один день победителями, получив из его рук святой то-мос и не менее святой без-виз. Биометрические паспорта для украинцев разрабатывал лично сам Петр Алексеевич, дизайнил - кум.
Порошенко (с кумами) создал обновленную армию, придумал нам мову и построил церковь, чтобы обратить в свою виру.
Эти и другие сказки порохоботов - по всему фейсбучку. Видимо реально много украли.
 
"Укроборонпром" не осуществлял закупку или поставку деталей и запчастей из Российской Федерации (РФ). Об этом сообщил первый заместитель генерального директора "Укроборонпром" Сергей Омельченко, передает корреспондент РБК-Украина.

Он отметил, что "в течение последних лет налажено производство в Украине больше половины из перечня деталей и материалов, которые используются в производстве, ремонте вооружения и техники".

"В то же время еще целый перечень деталей, которые замещены. Они раньше производились на территории России, а сейчас не поставляются. Они замещены западными ****огами", - сообщил Омельченко.

По его словам, со страной-агрессором не может быть официального импорта запчастей для военной техники и вооружения.

"То есть, контрабанда, официальный импорт - это вопрос правоохранительных органов. Официального импорта никаких не может быть со страной-агрессором. Но в то же время, если нам нужно поставлять вооружение и военную технику в ряды наших Вооруженных сил, "Укроборонпром" осуществляет работу по получению соответствующих материалов и деталей по всему миру. Конечно, речь не идет о закупке деталей или любую торговлю с Россией", - добавил он.
 
Сотрудник Закарпатской таможни задержан на взятке 1200 долл. за фабрикацию информации о выезде евробляхи , - прокуратура.
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


Расскажите, кто в этом виноват ? (с) :)
 

В Украине и сегодня достаточно пророссийски настроенных людей, которые молчали сперепугу, а в преддверии выборов, надеясь на реванш, как в 2006 году, высунули рыло из подпола! Вы думаете, история с воровством в оборонпроме - случайность? Нет и еще раз нет! Плешивый фюрер на дискредитацию Пороха не пожалеет никаких средств. Как не пожалел бы их любой на его месте! Сегодня свалить Пороха для *****ки означает и отмену санкций, и впихивание в Раду уёбков из недореспублик на ИХ условиях, и очередной разворот на 180 градусов во внешней политике. А с другой стороны если не свалят Пороха, то ***** *****ке! Или развалится сама или раздергают, но над плешивым поглумятся от души. Вот он и не жалеет ни сил ни средств.
 
Сотрудник Закарпатской таможни задержан на взятке 1200 долл. за фабрикацию информации о выезде евробляхи , - прокуратура.
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


Расскажите, кто в этом виноват ? (с) :)

Сам не знаешь? Порошенко! :іржач::іржач::іржач:
 
Такое вот пишут

Igor Aizenberg
1 ч. ·

Breaking News из США. Рашагейт-Коэнгейт.

В среду утром был опубликован 20-страничный текст заявления, с которого бывший адвокат и решала Трампа Майкл Коэн начнёт через 45 минут своё выступление на слушаниях в надзорном комитете Палаты Представителей.

Из заявления Коэна следует, что

- Трамп знал заранее от Роджера Стоуна о предстоящей публикации WikiLeaks украденных гру-шными хакерами писем и документов демократов. В июле 2016 года Коэн был свидетелем разговора Трампа со Стоуном по спикерфону. Стоун ссылался на свой разговор с Ассанжем, Трамп назвал предстоящую публикацию великой.

- Коэн демонстрирует чек, подписанный Трампом 1 августа 2017 года, - часть компенсации, выплаченной Трампом за платёж, осуществлённый Коэном Сторми Дэниелс, чтобы купить ее молчание об интимной афере, которую имел с ней Трамп (нарушение законодательства о финансировании политических кампаний).

- Коэн демонстрирует документы, которые Трамп представил в Дойче Банк в 2013 году для получения кредита и показывает, что документы содержат информацию, которая была заведомо ложной (банковское мошенничество).

- Коэн был свидетелем того, как сын Трампа информировал его о назначенной встрече с Весельницкой.

- Трамп руководил переговорами о проекте Trump Tower Moscow на протяжении всей предвыборной кампании в 2016 году.

- Коэн демонстрирует письма с угрозами в адрес школы, которую окончил Трамп и управления образования, которые он, Коэн, составил по поручению Трампа с целью не допустить публикацию сведений о низких оценках, полученных Трампом за SAT тест, который сдают ученики выпускных классов для поступления в университеты.
И так далее.

Информация о саммите Трамп-Ким практически полностью вытеснена из американского информационного пространства публикацией этого заявления Коэна.
ФБ
 
Группа KAZKA тоже отказалась ехать на Евровидение

=====
Аласании привет

При чем тут Аласания? Разве шо наоборот.
Эти *****аски и *****асы решили провести демарш, кто бы там это действо не оплачивал (а вдруг как раз Аласания? А ты над моей паранойей смеялся.). Лишить ***** любой господдержки и зачмырить за гастроли в раше. Всех.
Ну ****ец, звездульки *****, имени зеленского.

*****асы от типа искусства всех стран, соединяйтеся!!!
 
При чем тут Аласания? Разве шо наоборот.
Эти *****аски и *****асы решили провести демарш, кто бы там это действо не оплачивал (а вдруг как раз Аласания? А ты над моей паранойей смеялся.). Лишить ***** любой господдержки и зачмырить за гастроли в раше. Всех.
Ну ****ец, звездульки *****, имени зеленского.

*****асы от типа искусства всех стран, соединяйтеся!!!

Как это при чём Аласания ??? Аласания во всём причём !
Это ведь он патрон той организации (Глава НОТУ) , которая занималась Евровидением !
Это ведь они должны были заранее сделать чёткую сетку отбора претендентов на поездку на Евровидение !
И ведь даже простой ведущий (если слово простой применительно к Притуле :) ) этого конкурса заранее , до конкурса ,предлагал жёстче фильтровать участников отбора .
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


А если таких условий заранее не ставили - так нефиг идти на поводу у орущих юзеров инета - того пущать, того не пущать !
Вся вина - на Аласании .Моё мнение.
 
все!Украина в этом году не принимает участие в Евровидении
 
1. В свете последних событий это наиболее верное решение.
2. Теперь победит Лазарев и след. ЕВ будет в РФ?
3. Нужно сделать выводы, поработать над ошибками и принять меры.

Эх. Надо было хоть Джа отправить.
 
Назад
Зверху Знизу