Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: This feature may not be available in some browsers.
росія почала виводити з Донбасу військову техніку, - МінАТО
5 ВЕРЕСНЯ, 2017, 13:12
росія почала виведення частини військової техніки з окупованого Донбасу
Про це розповів заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак в інтерв'ю "Апострофу".
За його словами, росія поступово виводить з Донбасу своє озброєння, почавши з вивезення особливо цінних зразків зброї.
"Наприклад, комплекси радіоелектронної боротьби. Була у мене інформація, що почали виводити антибатарійні системи. Тобто, те, що нам американці поставляли, а в Росії були аналоги", - розповів Гримчак.
За його словами, в самій російській армії, це досить дефіцитне озброєння і доволі дороге, тому росія розпочала його виведення. Також він зазначив, що росіяни почали вивозити з Донбасу безпілотники.
"Була інформація і про те, що росіяни почали вивозити свої безпілотники ", - зазначив Гримчак.
ДОГОВІР № ___________
КУПІВЛІ - ПРОДАЖУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ
м. Київ ___.__________ 2017 р.
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “УКРПОШТА ”, в особі генерального директора Смілянського Ігоря Юхимовича, що діє на підставі Статуту, наказу Міністерства інфраструктури України від 16.02.2017 № 56 та наказу ПАТ «Укрпошта» від 01.03.2017 № 484/к, надалі – Продавець, з однієї сторони, та ____________________________________, в особі ___________________________________, що діє на підставі Статуту, надалі – Покупець, з другої сторони, надалі Сторони, уклали цей Договір про наступне:
1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
1.1. Продавець зобов’язується передати у власність Покупця, а Покупець - оплатити і прийняти на умовах цього Договору природний газ, надалі – Газ.
1.2. Передача газу за цим Договором здійснюється в місці приєднання Покупця відповідно до актів розмежування ділянок обслуговування (далі – пункти призначення).
Помнится педро с новиснким жарко спорили кто кому должен опалить услуги. Ну это если следовать логике твоего поста"Серёжа,сколько твоя ******а сегодня стоит с учётом инфляции?"