Обсуждения событий в Украине (БФ) - Part 24

ху из инфернализация?
Демонизация.
приписывание/придание некоторой сущности максимально отрицательных, гадких свойств.
Обычно приводит к тому что в получившийся "продукт" начинают верить сами креаторы

Свежий пример инфернализации (со стороны РФ) - "Правый Сектор"
 
Многие так думают.
Многие говорят: всё равно, под каким флагом, лишь бы не было войны, априори готовы лечь под кого угодно, лишь бы желудки набить.
Так вот о таких случаях должны все телеканалы трубить, все газеты, а не ток-шоу всякие тупые показывать или шо там они крутят, а у нас типа ничего не происходит, вот люди и думают, шо это так, цацки-пецки, ну зайдут русские - ну, будет россия, и будем жить как жили.
Люди должны понимать, что когда сюда придут русские, то никто не будет жить как жили. И вообще жить.
Всё верно. А то каждая дура, ждущая путина, думает что снаряд не в её хату залетит и осколком не её убьёт.
Ага.
 
Останнє редагування:
Gp5_wO6Q3vc.jpg
 
О чем думали эти сотни, которые на территорию России перебегали?
тю, та тож герои.

они отвлекали на себя демонов путина, штобы те не могли успевать сразу варить их заживо и мучать детей и женщин донецка и луганска.
 
Многие так думают.
Многие говорят: всё равно, под каким флагом, лишь бы не было войны, априори готовы лечь под кого угодно, лишь бы желудки набить.
Так вот о таких случаях должны все телеканалы трубить, все газеты, а не ток-шоу всякие тупые показывать или шо там они крутят, а у нас типа ничего не происходит, вот люди и думают, шо это так, цацки-пецки, ну зайдут русские - ну, будет россия, и будем жить как жили.
Люди должны понимать, что когда сюда придут русские, то никто не будет жить как жили. И вообще жить.

Я правосек,фан Димы:любов: Такое счастье не потяну:rolleyes: Мой :прапор: этот. И на звонке гимн стоит:rolleyes:
 
У меня соседи рады когда Девил постит что то хорошее

Мои соседи тоже часто в курсе.

А все тому що я в цьому бандерштадском трамвайчику покатався. Заходить такий дід і каже «а ви москалики вже приїхали». Всі москалики тут же приїхали та на частини розсипалися, як «лєго». А як то кажуть москалі, «укропы» ввібрали енергію Великого Українства. Ось такі трамваї там їздять. Акуратно треба, коротше, інакше сусіди почують.


EPoCJgC.jpg
 
А все тому що я в цьому бандерштадском трамвайчику покатався. Заходить такий дід і каже «а ви москалики вже приїхали». Всі москалики тут же приїхали та на частини розсипалися, як «лєго». А як то кажуть москалі, «укропы» ввібрали енергію Великого Українства. Ось такі трамваї там їздять. Акуратно треба, коротше, інакше сусіди почують.


EPoCJgC.jpg

Та чують завжди:клас:
 
Володя Парасюк в біді — сотнику, що змінив хід історії потрібна допомога

10527450_1463050950613008_3138810103051665814_n107.jpg


«Я — Ірина Голуб, сестра Володі, сьогодні на прохання брата пишу з його сторінки. Володя в Іловайську, вони в оточенні. Обіцяна підмога не надходить. Хлопці просять підмогу, щоб вирватись з оточення.Ось що написав мені Володя:
Іринка, ми в такій задниці. Головне зараз пережити ніч. Вчора по нас цілий день лупили, але ми йшли вперед і відбили половину міста. З запеклими боями ми взяли під контроль 50% Іловайська. В такому пеклі я ще не був. Недалеко від мене розірвалась граната з ворожого АГС, осколок попав в ногу, чудом виявилось, що в кишені був телефон і в нього попало, нога залишилась ціла. Наш батальйон — це велика сім’я, наші хлопці б’ються до кінця і ідуть першими у бій.
П.с. коли зайняли периметр, змогли забрати тіло нашого бійця, якого вбили при перших спробах штурму. Ми своїх не кидаємо. Цілу минулу ніч по нас працювала ворожа артелерія, терористи намагались нас відтиснути, але ми втримали позиції. Прохання до всіх, просто молитися за наших хлопців.
Пізніше прийшло ще одне повідомлення:
Нас оточили. Не знаю, які будуть дії, але ми тримаємось до кінця. Нам потрібна підмога. А то нам тут всім кінець. Таке враження, що нас тут тупо кинули.Володін телефон розбитий. Він не може сам нікуди додзвонитись. Я звертаюсь до усіх, хто може допомогти: Міністр оборони Гелетей, Міністр внутрішніх справ Arsen Avakov, пане Президент Петро Порошенко, надішліть хлопцям допомогу. Вони тримаються, вони не здаються, вони битимуться до кінця. Але ворог переважає кількісно і у хлопців нема важкої зброї, нема бронитехніки. Не кидайте своїх!»
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу