Статус: Онлайн
Реєстрація: 04.02.2011
Повідом.: 6142
Реєстрація: 04.02.2011
Повідом.: 6142
Тю, в нас такі моцні швейцари є, що послідовникам кривавого Стефана сюди зась....В Харькове народ и власть едины и не допустят никакой УПА.![]()
