Статус: Офлайн
Реєстрація: 15.02.2007
Повідом.: 18623
Реєстрація: 15.02.2007
Повідом.: 18623
Кенон, кенон
)) не нервничайте )))) Хотя Игорь и на Никон снимал не хуже ))) Не в технике дело...
)) не нервничайте )))) Хотя Игорь и на Никон снимал не хуже ))) Не в технике дело...
