JavaScript вимкнений. Будь ласка, ввімкніть JavaScript у своєму браузері, перш ніж продовжувати.
Ви використовуєте застарілий браузер. Цей та інші сайти можуть відображатися в ньому некоректно. Необхідно оновити браузер або спробувати використовувати https://www.google.com/chrome/
T
Я вішав американський номер та їхав. Всі доки брав з собою. Ніякої страховки не робив.
21 хв. тому
T
Номера Американские это хорошо, но ко мне машина попала без них(
31 хв. тому
T
ремонт -> сертифікація -> реєстрація
56 хв. тому
T
Спасибо за ответ, а если ремонтировать то практически нечего, там чуть косметики тольк (царапины на бамперах). Можно ли своим ходом...
57 хв. тому
T
Всем добрый день.
Подскажите, кто недавно проходил процедуру оформления автомобиля из США.
Автомобиль уже растаможен и находится в...
Вчора 23:01
Завантаження...