По-перше, Ви вирішили і робите у зручний для Вас час. Не завжди це зручно для інших. У мене, наприклад, стан, що я взагалі копати не можу. Тож або зазделегідь обговорите з сусідами, або не треба жалітисяНаблюдають за мною.. Хоч би хтось підійшов допомогти... Жоден.. Тільки спостерігали... Які всі ледачі...
По-друге. , Ви вирішили посадити. В інших Ви запитали? Бо я, наприклад, проти дерев перед вікнами. Я сонечко полюбляю, мені сонечко до вподоби .Ну і т.д.
Я суницю намагався посадити. Була ділянка покинута, заросла травою. Мені здавалося гарною їдеєю зробити палянку ягідну. Покосив, переорав, посадив. Усю двірники повикопували. Не можна бо ..


