Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: This feature may not be available in some browsers.
Хитро .У меня запрет на алкоголь во время капельниц. Про пиво не сказано.
Довбодятли! Хай виходять на владу та складають акти передачі харчових продуктів. Доки одні никають їжу на майбутнє (а в неї є термін придатності), інші голодують.Питали у волонтерів у гуртожитку, кажуть що не мають права віддавати харчі комусь - тільки ВПО.
У волонтерских фондов тоже есть своя отчетность. Отчитаются, что передали городу вместо ВПО - хуй что им дадут в следующий раз. Потому что спонсоры ментально застряли в 22 году.Довбодятли! Хай виходять на владу та складають акти передачі харчових продуктів. Доки одні никають їжу на майбутнє (а в неї є термін придатності), інші голодують.
А таргани та миші - то окрема пісня. Тільки декілька місяців тому міські дератизатори у нас поклали край їх навалі!
И кто им доктор? И никто не видит сложившейся ситуации? Из-за тугодумов одни выбрасывают/гноят гумку, другие голодают? "Замечательная" организация процесса! Почти как давить "санкционку" гусеницами тракторов у ипанутых соседей.Потому что спонсоры ментально застряли в 22 году.
Ну таблетки же надо запивать ,что бы проглотить.А никто не говорил ,чем запивать.Мстите своему врачу ?
Знайомо. Подякуйте, що хоча б порад не давалиТільки спостерігали... Які всі ледачі...

С рябиной идея плохая: яблоня рядом с ней будет страдать от рябиновой моли и гусениц, урожая не получите, и болезни общие...погибнет яблоня.У нас, біля будинка, на алеї залишилися дуже старі дерева - ті, що росли ще до забудови. Нових ніхто не саджав, тільки спилювали.. Придбала кілька дерев, схотілося посадити рябінки, яблуньку-райку. Спитала сусіда, чи не допоможе викопати ямки.. Промовчав.. В це такий жук, що допомагає тільки за гроші.. Пішла вчора копати. Земля забита, глина з щебнем. Не копаю, а вибиваю штиком і вибираю землю.. Навколо повно народу - чоловіки різного віку з собачками, хлопці по лавках з пивом, ну і жінки різні... Наблюдають за мною.. Хоч би хтось підійшов допомогти... Жоден.. Тільки спостерігали... Які всі ледачі...
А пишуть ,что чоловіків немає ,мобілізовувати нікого. Працювати нема кому ,індусів завезлиНавколо повно народу - чоловіки різного віку з собачками, хлопці по лавках з пивом,
Мысль в голову пришла, рожденная цитатой.Наш колокол звонит каждые 5-10 мин, не отделяя агнцев от козлищ. И кто бы вспомнил о Джоне Донне: слушают его, раскачивают...

Из личного опыта. Типа совет, заранее извиняюсь, что непрошенный.У нас, біля будинка...
Так, буває.. А ще, коли ота банда двірників з бензопилами лазе і випилює всі паростки, які могли б бути деревами..Из личного опыта. Типа совет, заранее извиняюсь, что непрошенный.
В прошлой жизни. Звонит мама, рыдает: "Дочка, спилили мой орех..."
Мама посадила возле дома орех со своей дачи. Ухаживала за ним, несколько
лет он рос - красавец. После смерти папы мама дачу продала, и этот орех был
частью её воспоминаний об отце, об их счастливой жизни, о любимой даче.
И в одну ночь его кто-то спилил... Это была трагедия.Я тоже плакала - было
безмерно жалко маму. До сих пор слёзы наворачиваются, как вспомню тот звонок.
Может получиться, что деревья, высаженные вами, кто-то невзлюбит, будет
ломать, вредить. А вы всё время будете на это смотреть, страдать.
Ещё и такие равнодушные люди вокруг... Короче, "не делай добра, не получишь зла",
как-то так.
Уже цивильнее выглядит👍
В мене параноя.Уже цивильнее выглядит👍
