Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: This feature may not be available in some browsers.
Посмотрите на Жорика.Интересно, американцам не стыдно ,за то ,что несёт их президент?
Навряд чи. Скоріше за все піхуй, якщо справа йде про Україну. .Интересно, американцам не стыдно ,за то ,что несёт их президент?
Так он часто и не про Украину несёт ,там и по внутренним спичам есть пургаНавряд чи. Скоріше за все піхуй, якщо справа йде про Україну. .
В таких випадках мені піхуй, як і більшості українців)))Так он часто и не про Украину несёт ,там и по внутренним спичам есть пурга
А з чого випливає що їй вистачає? Вони вже воюють каліками на ослах а в бюджеті трильйонна діра. Воюватимуть навіть мосінками та ветеранами куліковської битви бо більше нічого не вміють.Московія продає рівно стількі щоб вистачало на війну. Мені більш цікаво, хто кінечний беніфіціар, хто в цьому театрі "барнум"? Трап, комітет, чі Мао. І коли почалась перша вистава? 40ві, 90ті, чі зараз?, Чі ще раніше?
мені цікавіша роль США, як бачить її "лідор вільного світу", у вирішенні геноцидної агресії московії проти України. у чому його роль? примусити жертву до зникнення, самознищення, аби вітьок мав змогу вести від імені ПОТУСа бізнес з агресором?Интересно, американцам не стыдно ,за то ,что несёт их президент?
Мабуть байдуже якою ціною завершити війну .зараз і негайно ,щоб підписали на камеру ,подали руки друг другу ,а що там завтра байдуже.Та йому байдуже хто ,що як ця війна йде ,почалася .Таке враження , мабуть так воно і є ,він зовсім не знає історії,суспільства ,воно йому не цікаве .просто: формулювання.
Але ж це в цілому характеризує людину і ця людина при владі ,в данному випадку США ,але такі люди не повинні бути при владі ніякої державиВ таких випадках мені піхуй, як і більшості українців)))
Датишо??Это для нас оно безумное. Кто то ловит рыбку в мутной воде. Играется сценарий, просто театр мирового масштаба.
Воно дуже старе чтоб этим интересоваться.Мабуть байдуже якою ціною завершити війну .зараз і негайно ,щоб підписали на камеру ,подали руки друг другу ,а що там завтра байдуже.Та йому байдуже хто ,що як ця війна йде ,почалася .Таке враження , мабуть так воно і є ,він зовсім не знає історії,суспільства ,воно йому не цікаве .
Повне лайно дорвався до влади.
Яке там формулювання.
В тюрьме он должен сидеть.Такие должны уже сидеть в саду на кресле-качалке и наслаждаться природой.
А це нiчого не змінюе, так сяк СВО триває, каліки та осли самознищуются "За Родину". Як що що, ким солдатів дасть, китай техникою забеспечує, трамп санкції зніме. В них все гаразд.А з чого випливає що їй вистачає? Вони вже воюють каліками на ослах а в бюджеті трильйонна діра. Воюватимуть навіть мосінками та ветеранами куліковської битви бо більше нічого не вміють.
А ти подивись, яке у нього слово-маркер щодо нашої війни!Мабуть байдуже якою ціною завершити війну .зараз і негайно ,щоб підписали на камеру ,подали руки друг другу ,а що там завтра байдуже.Та йому байдуже хто ,що як ця війна йде ,почалася .Таке враження , мабуть так воно і є ,він зовсім не знає історії,суспільства ,воно йому не цікаве .
Повне лайно дорвався до влади.
Яке там формулювання.
Ыыыыыыыы