Так, навскидку, ебля в туалете потянет на административку.
А вот легкие телесные - угловка.
Бити не можна. Можна застосовувати фізичний вплив при затриманні кримінальних злочинців.
Бо секс у громадському місці є кримінальним злочином що карається 4 роками позбавлення волі.
Девушка и парень зашли в мужской туалет и вдвоем заперлись в кабинке. Из кабинки стали раздаваться звуки характеризующие определенные действия. Запершийся с девушкой в кабинке парень на просьбы прекратить подобные действия отвечал нецензурной бранью.
Відповідно до закону № 2899-IV, громадське місце - це частина (частини) будь-якої будівлі, споруди, яка доступна або відкрита для населення вільно, чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу, в тому числі під'їзди, а також підземні переходи, стадіони.
Тобто туалет у парку є громадським місцем.
Таким чином ця пара, можливо (стверджувати може тільки суд своїи вироком) утворила дії, які слід кваліфікувати як кримінальний злочин, вчинений групою осіб за попереднеє домовленістю.
Санкція за такі дії передбачає до 4 років позбавлення волі. Пом'якшуючьою обставиною є те, що статевий акт вчинявся за зачиненими дверцятами кабінки туалету, відвудувачі туалету розуміли, що відбувається, але особи, що вчиняли розбещувальні дії не демонстрували оголене тіло назагал. Обтяжуючими обставинами справи є особливий цинізм - статевий акт відтворювався у місцях скупчення відпочиваючих зазвичай з малолітніми дітьми, непокора законним вимогам охорони, нецензурна лайка та попередня домовленність групою осіб у кулькості двох людей на скоєння злочину.
Судова практика України суворо боронить суспільство від розбещення. Ось приклади судових рішень за цією категорію справ з Державного реєстру України:
"...знаходячись на території місцевої автостанції, з мотивів явної неповаги до суспільства, ігноруючи загальноприйняті правила поведінки, моральності та добропристойності оголив свій статевий орган, після чого в групі з ОСОБА_2, грубо порушуючи громадський порядок, діючи з винятковим цинізмом, проявляючи безсоромність, в присутності інших осіб, здійснюючи особливо непристойні рухи тіла, вступили у статеві зносини між собою, здійснивши статевий акт неприродним способом, шляхом орогенітального контакту, цим самим завдавши істотної шкоди суспільним інтересам.
З огляду на наведене, ОСОБА_1 вчинив кримінальне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 3 ст. 296 Кримінального кодексу України, а саме: грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується винятковим цинізмом, вчинене групою осіб.
ОСОБА_2 вчинила кримінальне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України, а саме: грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується винятковим цинізмом, вчинене групою осіб.
Керуючись ст.ст. 349, 370, 371, 374 КПК України, Суд
ухвалив:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 296 КК України та призначити йому покарання - 2 (два) роки 1 (один) місяць позбавлення волі.
ОСОБА_2 визнати винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 296 КК України та призначити їй покарання - 1 (один) рік 3 (три) місяців позбавлення волі.
Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги вирок, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення апеляційним судом.
Апеляційна скарга на вирок може бути подана до Апеляційного суду Волинської області через Ратнівський районний суд Волинської області протягом 30 днів з дня його проголошення, обвинуваченим, який перебуває під вартою - в цей же строк з моменту вручення йому копії вироку.
Копію вироку після його проголошення негайно вручити обвинуваченому та прокурору, інші учасники судового провадження копію вироку мають право отримати в суді.
Суддя Лозицький С.О.