Статус: Офлайн
Реєстрація: 29.11.2013
Повідом.: 31181
Реєстрація: 29.11.2013
Повідом.: 31181
А що робить тим, кому природної краси не дано?
Живуть же і такі якось...деякі дуже непогано живуть...



