Олег Пономарь
2 год. ·
Доброе утро, друзья.
Неделя пролетела - пятница.
Что важного еще?
- Коридор для Трампа:
Апелляционный суд США оставил в силе запрет указа Трампа о мигрантах.
- Некрасиво получилось:
Турецкий Генштаб: в результате «случайного» авиаудара ВВС росиии под Аль-Бабом погибли 3 турецких солдата, 11 ранены.
РФ в Сирии, как и в Украине, пользуется пересменкой власти в США. Но выработка позиции США по Сирии заканчивается и она будет жестче, чем обамовская.
- По итогам визита нашего Премьера в хэд-офис НАТО:
НАТО остается союзником Украины.
- Это радует:
Британские специалисты завершили внешнюю оценку внутреннего аудита Министерства обороны Украины, по результатам которого работа департамента внутреннего аудита по разным критериям оценена на "отлично" и "хорошо".
- Процесс пошел:
Нацрада оштрафовала 8 радиостанций за несоблюдение квот на украинскую музыку.
Вот такие новости на сейчас.
Хорошего всем дня.
Прес-центр штабу АТО
43 хв. ·
Зведення прес-центру штабу АТО
за минулу добу 9 лютого 2017 року
Минулої доби запроданці України та російські окупанти продовжили обстріли наших позицій.
На Донецькому напрямку з мінометів різних калібрів загарбники обстрілювали Луганське, Авдіївку, Троїцьке та Верхньоторецьке. З гранатометів та стрілецької зброї – Зайцеве, Авдіївку, Опитне та Піски. По наших позиціях в районі Авдіївки та Опитного вогонь вели БМП противника.
На Луганському напрямку з мінометів, гранатометів та стрілецької зброї загарбники обстріляли Шарів Кут, Лобачеве, Новоолександрівку та Новозванівку. БТР вів вогонь по Водяному.
На Маріупольському напрямку з мінометів – Водяне та Павлопіль. З гранатометів та стрілецької зброї – Павлопіль, Новотроїцьке, Широкине, Мар’їнку, Гнутове, Лебединське, Водяне. Наших захисників в районі Широкиного обстрілювала БМП противника.
Загалом зафіксовано 61 обстріл. Втрат серед наших військових немає.
Американский военный самолет P-3C Orion опасно сблизился с китайским разведывательным самолетом. Об этом сообщает CNN со ссылкой на двух чиновников в оборонном ведомстве.
По словам одного из источников, китайским самолетом был KJ-200 военно-воздушных сил КНР.
Два самолета пролетели на расстоянии около 300 м друг от друга в общей зоне над спорным рифом Скарборо в Южно-Китайском море.
В тихоокеанском командовании ВВС США подтвердили инцидент и уточнили, что военный P-3C выполнял обычную операцию в соответствии с международным законодательством.
Один из чиновников отметил, что американскому самолету пришлось изменить курс, чтобы избежать столкновения.
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
Министерство юстиции Украины подготовило иск в Европейский суд по правам человека (ЕСПЧ) относительно запрета россией Меджлиса крымскотатарского народа, сказал министр юстиции Павел Петренко во время брифинга 9 февраля, сообщает агентство "Укринформ".
"Это дело готово к подаче в суд, но мы ждем согласования всех деталей с представителями Меджлиса крымскотатарского народа", – подчеркнул он.
Петренко напомнил, что Украина подала в ЕСПЧ пять межгосударственных исков.
"Первое заявление касается оккупации Крыма в феврале-марте 2014 года. Второе – военных действий росиии на территории Донецкой и Луганской областей в 2014 году. Третье и четвертое заявления – это продолжение хронологии дел в отношении Крыма и Донбасса в 2015 году. Пятый иск – это дело детей-сирот", – сказал он.
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
Глава министерства иностранных дел Украины Павел Климкин планирует встретиться со всеми кандидатами на пост президента Франции. Об этом он сказал в эфире телеканала 1+1.
Климкин отметил, что сейчас МИД работает со штабами кандидатов и разными политическими партиями, а в марте он хотел бы встретиться со всеми кандидатами.
"Я буду в марте минимум дважды в Париже. (...) Попросил нашего посла, чтобы он мне сделал встречу, если получится, также и с Марин Ле Пен. И я ей покажу материалы, которые мы подготовили, в том числе относительно Крыма, в рамках нашего иска", - сказал министр.
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
Чим саме займається Націо*нальне агентство з питань протидії корупції — реальною роботою чи "проїданням" бюджетних коштів і демонструванням "імпотенції" в питаннях, які вона мала б вирішувати? Експерти почали обговорювати це з початку осені. Тепер якість роботи НАЗК стала предметом широкої дискусії.
Прем'єр-міністр Володимир Гройс*ман на засіданні Кабміну 1 лютого розкритикував голову агенції Наталію Корчак і за провальну роботу, і за небажання звітувати за неї перед членами уряду.
— Я слухав вас майже 10 хвилин і нічого не зрозумів, — каже Гройсман.
Можливо, Корчак і хотілося за викладацькою звичкою відповісти "слухайте мовчки", але ж так можна й посади позбутися. Вона продовжує очолювати НАЗК, однак чи довго це триватиме? Надто багато неприємних питань постає до агенції.
Насамперед ідеться про нестабільну роботу системи електронного декларування. Вона майже "лягла", коли нею користувалися 100 тис. чиновників. Між тим у квітні число людей, яким слід буде заповнити е-декларацію, сягне двох мільйонів. Той, хто почне заповнювати декларації в березні, вочевидь встигне "проскочити". А от далі виникнуть проблеми з фіксацією даних. У результаті, за найскромнішими підрахунками, в день закінчення прийому декларацій не зможуть зареєструвати дані практично чверть чиновників. Держпідприємство "УСС", яке надає послуги захищеного доступу до мережі інтернет і впроваджує електронний документообіг, попереджало — реєстр може не витримати 2,5 млн декларацій.
То чим займається НАЗК? За минулий і цей рік бюджет агенції склав понад 1 млрд грн. Громадські активісти провели розслідування, в ході якого з'ясували — керівництво НАЗК, яке жодними гучними справами поки що не прославилося, отримує гігантські премії. Зокрема, Наталія Корчак виписала сама собі премію в розмірі 180 тис. грн. Керівництво НАЗК заявляє, працює під тиском. Однак активісти наголошують, в агенції поки що робили все, щоб уникнути тиску політичної еліти. І заради цього навіть підігрували їй. Керівництво НАЗК мало б право отримувати величезні зар*плати, якби було суперефективне. Однак зараз антикорупційний орган, основним завданням якого є боротьба з корупцією, цю ж корупцію і породжує. А значить, дискредитує ідею створення НАЗК як такої.
Можливо, в агенції справді трудяться профі, які варті сотень тисяч гривень? То чому вони ніяк не можуть налагодити спів*працю з відомствами, з якими повинні взаємодіяти, як годинник? Скажімо, "фахівці" НАЗК, зазначають юристи, неспроможні правильно підготувати документи щодо перевірки електрон*них декларацій. Та й навіть неправильно оформлені документи не можуть подати вчасно. Порядки перевірки декларацій чиновників агентство повинно було розробити до кінця минулого літа. Однак глибокої осені агенція, за влучним порівнянням преси, розпочала "пінг-понг" із Мін'юстом.
У розроблених НАЗК порядках перевірки декларацій допущено ряд невідповідностей законодавству. Між тим Міністерство юстиції неодноразово заявляло: якщо документ не відповідає Конституції, законам і здоровому глузду, реєструвати його не можна. Адже як можна розглядати документ, якщо він фактично дозволяє чиновникам легально ухилятися від відповідальності, а співробітникам НАЗК отримувати можливості корупційного впливу на чиновників?
У порядків перевірки перспектива — туманна. Створено робочу групу, тривають обговорення, зустрічі, круглі столи. Член НАЗК Руслан Радецький заявив: "У кожного свої підходи до роботи. Як кажуть, два юриста — три думки". Цікаво, про яке розмаїття думок говорить Радецький, якщо йдеться про закон України, Конституцію і притягнення до кримінальної відповідальності топ-корупціонерів?
Стосовно перевірки декларацій чиновників до НАЗК теж є серйозні претензії.
За законом, її повинні проводити виключно члени НАЗК. Але агентство збирається задіяти осіб, не наділених таким правом. Порушенням експерти-правники вважають і той факт, що в порядку перевірки декларацій чітко прописано лише один із її напрямів — достовірність заявленої інформації. Між тим закон "Про запобігання корупції" передбачає ще три напрямки — точність оцінки, наявність конфлікту інтересів, ознаки незаконного збагачення.
НАЗК визначило термін перевірки у 180 днів із можливістю продовження ще на стільки ж. Це неприпустимо довгий період, на думку громадських активістів. А можливість призупиняти процес на невизначений термін може призвести до того, що перевірка триватиме нескінченно. На радість корупціонерам.
Агенція не змогла забезпечити головного — організувати автоматичний процес пошуку, перевірки й аналізу декларацій топ-чиновників. Перевірку "вручну" здійснюють громадські активісти. А просте розміщення декларацій на сайті НАЗК — це не є боротьба з корупцією. Особливо в країні, де суспільство вимагає реальних, а не декларативних кроків із покарання корупціонерів.
То в чому тоді сенс роботи НАЗК? На що виділяють бюджетні кошти? Масштабувати корупцію, щоб у ручному режимі керувати процесом перевірки декларацій? Здійснювати політичний тиск на перевірюваних? Імітувати антикорупційну діяльність?
Своєрідною відповіддю на ці питання можна вважати думку відомого блогера Карла Волоха: "Я бачу, НАЗК вийшло зовсім імпотентним. Хоча за наявності на чолі пасіонарних людей воно може бути дикою занозою в будь-якому місці у купи корупціонерів. Але щоб так було, треба хотіти цим серйозно займатися".
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
Alex Petrov
6 год. ·
Где-то в комментариях проскочила примерно следующая фраза, "Солдат возмущает тот факт, что в тот момент когда их кроет артиллерия, по соседней ж/д ветке гонят очередной состав".
Начну с того, что когда тебя кроет арта, то тебе совершенно по хрену, что и куда гонят?! С какой скоростью, цвет и количество вагонов, имя машиниста... У тебя совершенно другие мысли и лучше их простому люду не знать, никогда.
Ну если честно, то помимо вышеуказанного факта меня возмущает ещё очень многое.
Например общее количество уклонистов за все шесть волн мобилизации, которым хоть бы хны, но в свою очередь они очень любят поговорить на тему "за шо царя убили?"
Меня возмущает то количество депутатов ВР, которые вдруг забыли для чего им народ вручил этот мандат?! А количество народных избранников в сессионном зале возмущает вдвойне.
Да, тусня в элитных клубах в тот момент когда в стране идёт война, тоже возмущает.
Аж зуб крошится, когда вижу некоторые рожи с паспортом гражданина Украины, выступающие на ордынских телеканалах и со всей силы льющих воду на мельницу оккупанта.
Бессоница мучает, когда другие рожи, выглядывая из окон "майбахов" скулят о социальной несправедливости и о сумасшедшем налоге на армию.
Меня столько всего возмущает...
Добрых снов тебе любимая Украина, а парням на передовой желаю, чтобы эта ночь была тихой и спокойной, ни одна падла не шарилась, кофе и сигареты не заканчивались, а батареи в теплике и рации не садились...
Волноваська Хунта
@solomazheka
Читать
Еще
В Докучаевске ходят по домам и организациям и заставляют подписать какое то "обращение , чтобы ВСУ не стреляло". Дебилы , блеать
Paul K @2714aa 8 ч.8 часов назад
Еще
Плюси задовбали розганяти маразматичну цифрову зраду. Повний текст і сюжет ТСН за посиланням на Facebook
…
Дядюшка Шу @Shulz 33 мин.33 минуты назад
Еще
10 февраля — День дипломатического работника в росиии. Ну, не чокаясь!
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
Здрастуйте. на свьязи добрый дипуйтат
Барон Мюнхгаузен @BaronM_ 18 мин18 минут назад
Еще
Украинцы зря обижаются на вату. У неё нет никакой ненависти к ним. Ей вообще без разницы. Скажет власть: пингвины - враги, накинется на них.