В знак того, что мы Украина- на ХФ по п'ятницях писати українською мовою,інші дні в цій темі можна просто поспілкуватися

  • Автор теми FL
  • Дата створення
Суржик пригнічує. Не несіть хуйню!

Кацапський суржик (йазыг), ще й заправлений монголоїдним матом не те що пригнічує... Він озлоблює людей, виховує неповагу...
А українська мова заспокоює...
 
У дев'яностих роках минулого століття Раїса Кириченко зі своїм "паном полковником" не давала відпочити недільним ранком. З тих пір особисто в мене на цю пісню алергія

Усе добре в міру. Якщо увесь день їсти тільки солодощі , то до вечора знудить.:D
Отак і з піснями.
 
Добре, коли співають увечері. У дев'яностих роках минулого століття Раїса Кириченко зі своїм "паном полковником" не давала відпочити недільним ранком. З тих пір особисто в мене на цю пісню алергія:)

в кого в хаті лишився "брехунець", ше мають змогу періодично чути цю пісню :)
 
ООООО!! Порадували папочку. Такий фотографії в моїй колекції немає. Спасибо.
І ще .. Мат, як ознака чужої культури, буде втечуть. Таке право у мене є.
Вул. Рибна (нині Кооперативна).
Фото Олексія Михайловича Іваницького, 1893 рік.
108024_700.jpg
 
Мав вчора чергове неприємне спілкування з росіянами у мережі, хтось торкнувся теми "Геноциду власного народу, що роблять фашисти в Україні" й понеслося.
Це жахливе відчуття, ніби ти розмовляеш дійсно із зомбі, росіяни не помічають, якими страшними вони стали у своїх судженнях і словах, якими байдужими до аргументів.
Я хочу просто побажати всім не втрачати свої нервові клітини у цих баталіях в інтернеті, тут вже нічого не поробиш, не варто навіть ображатися на цих бідних людей.
Я, певно, також, намагатимуся.
 
Вспомнить все!
Хроніка заборон української мови
ZAXID.NET Шеф-редактор, 18 червня 2012 2012 12706 60

Українська мова упродовж століть зазнавала утисків з боку тих держав, які поневолювали Україну. Сьогодні ми живемо в незалежній країні, проте і сьогодні над українською мовою нависла чергова небезпека. І лише від згуртованої позиції свідомого українства залежить, чи не поповнить законопроект Колесніченка-Ківалова сумний список заборон, який наводимо нижче.
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ НА ЗАХИСТ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
Проекти / Битва за мову
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ НА ЗАХИСТ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
Українці, захистімо рідну мову! ZAXID.NET ініціює збір підписів, щоб не допустити прийняття антиукраїнського законопроекту Ківалова-Колесніченка. Якщо Ви розділяєте нашу думку, підпишіться під цим листом, вказавши своє прізвище, ім'я Детальніше... »
Битва за мову, українська мова

1622 — наказ царя Михайла з подання Московського патріарха Філарета спалити в державі всі примірники надрукованого в Україні «Учительного Євангелія» К. Ставровецького.

1696 — ухвала польського сейму про запровадження польської мови в судах і установах Правобережної України.

1690 — засудження й анафема Собору РПЦ на «кіевскія новыя книги» П. Могили, К. Ставровецького, С. Полоцького, Л. Барановича, А. Радзивиловського та інших.

1720 — указ Петра І про заборону книгодрукування українською мовою і вилучення українських текстів з церковних книг.

1729 — наказ Петра ІІ переписати з української мови на російську всі державні постанови і розпорядження.

1763 — указ Катерини IIпро заборону викладати українською мовою в Києво-Могилянській академії.

1769 — заборона Синоду РПЦ друкувати та використовувати український буквар.

1775 — зруйнування Запорізької Січі та закриття українських шкіл при полкових козацьких канцеляріях.

1789 — розпорядження Едукаційної комісії польського сейму про закриття всіх українських шкіл.

1817 — запровадження польської мови в усіх народних школах Західної України.

1832 — реорганізація освіти на Правобережній Україні на загальноімперських засадах із переведенням на російську мову навчання.

1847 — розгром Кирило-Мефодієвського товариства й посилення жорстокого переслідування української мови та культури, заборона найкращих творів Шевченка, Куліша, Костомарова та інших.

1859 — міністерством віросповідань та наук Австро-Угорщини в Східній Галичині та Буковині здійснено спробу замінити українську кириличну азбуку латинською.

1862 — закриття безоплатних недільних українських шкіл для дорослих в підросійській Україні.

1863 — Валуєвський циркуляр про заборону давати цензурний дозвіл на друкування україномовної духовної і популярної освітньої літератури: «ніякої окремої малоросійської мови не було і бути не може».

1864 — прийняття Статуту про початкову школу, за яким навчання має проводитись лише російською мовою.

1869 — запровадження польської мови в якості офіційної мови освіти й адміністрації Східної Галичини.

1870 — роз'яснення міністра освіти Росії Д.Толстого про те, що «кінцевою метою освіти всіх інородців «незаперечне повинно бути обрусіння».

1876 — Емський указ Олександра П про заборону друкування та ввозу з-за кордону будь-якої україномовної літератури, а також про заборону українських сценічних вистав і друкування українських текстів під нотами, тобто народних пісень.

1881 — заборона викладання у народних школах та виголошення церковних проповідей українською мовою.

1884 — заборона Олександром IIІ українських театральних вистав у всіх малоросійських губерніях.

1888 — указ Олександра IIІ про заборону вживання української мови в офіційних установах і хрещення українськими іменами.

1892 — заборона перекладати книжки з російської мови на українську.

1895 — заборона Головного управління в справах друку видавати українські книжки для дітей.

1876 — Емський указ Олександра П про заборону друкування та ввозу з-за кордону будь-якої україномовної літератури, а також про заборону українських сценічних вистав і друкування українських текстів під нотами, тобто народних пісень.

1881 — заборона викладання у народних школах та виголошення церковних проповідей українською мовою.

1884 — заборона Олександром IIІ українських театральних вистав у всіх малоросійських губерніях.

1888 — указ Олександра IIІ про заборону вживання української мови в офіційних установах і хрещення українськими іменами.

1892 — заборона перекладати книжки з російської мови на українську.

1895 — заборона Головного управління в справах друку видавати українські книжки для дітей.

1911 — постанова VIIдворянського з'їзду в Москві про виключно російськомовну освіту й неприпустимість вживання інших мов у школах Росії.

1914 — заборона відзначати 100-літній ювілей Тараса Шевченка; указ Миколи ІІ про скасування української преси.

1914, 1916 — кампанії русифікації на Західній Україні; заборона українського слова, освіти, церкви.

1922 — проголошення частиною керівництва ЦК РКП(б) і ЦК КП(б)У «теорії» боротьби в Україні двох культур — міської (російської) та селянської (української), в якій перемогти повинна перша.

1924 — закон Польської республіки про обмеження вживання української мови в адміністративних органах, суді, освіті на підвладних полякам українських землях.

1924 — закон Румунського королівства про зобов'язання всіх «румун», котрі «загубили матірну мову», давати освіту дітям лише в румунських школах.

1925 — остаточне закриття українського «таємного» університету у Львові

1926 — лист Сталіна «Тов. Кагановичу та іншим членам ПБ ЦК КП(б)У» з санкцією на боротьбу проти «національного ухилу», початок переслідування діячів «українізації».

1933 — телеграма Сталіна про припинення «українізації».

1933 — скасування в Румунії міністерського розпорядження від 31 грудня 1929 p., котрим дозволялися кілька годин української мови на тиждень у школах з більшістю учнів-українців.

1934 — спеціальне розпорядження міністерства виховання Румунії про звільнення з роботи «за вороже ставлення до держави і румунського народу»всіх українських вчителів, які вимагали повернення до школи української мови.

1938 — постанова РНК СРСР і ЦК ВКП(б) «Про обов'язкове вивчення російської мови в школах національних республік і областей», відповідна постанова РНК УРСР і ЦК КП(б)У.

1947 — операція «Вісла»; розселення частини українців з етнічних українських земель «урозсип»між поляками у Західній Польщі для прискорення їхньої полонізації.

1958 — закріплення у ст. 20 Основ Законодавства СРСР і союзних республік про народну освіту положення про вільний вибір мови навчання; вивчення усіх мов, крім російської, за бажанням батьків учнів.

1960-1980 — масове закриття українських шкіл у Польщі та Румунії.

1970 — наказ про захист дисертацій тільки російською мовою.

1972 — заборона партійними органами відзначати ювілей музею І.Котляревського в Полтаві.

1973 — заборона відзначати ювілей твору І. Котляревського «Енеїда».

1974 — постанова ЦК КПРС «Про підготовку до 50-річчя створення Союзу Радянських Соціалістичних Республік», де вперше проголошується створення «нової історичної спільноти — радянського народу», офіційний курс на денаціоналізацію.

1978 — постанова ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР «Про заходи щодо подальшого вдосконалення вивчення і викладення російської мови в союзних республіках»(«Брежнєвський циркуляр»).

1983 — постанова ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР «Про додаткові заходи з поліпшення вивчення російської мови в загальноосвітніх школах та інших навчальних закладах союзних республік» («Андроповський указ»),

1984 — постанова ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР «Про дальше вдосконалення загальної середньої освіти молоді і поліпшення умов роботи загальноосвітньої школи».

1984 — початок в УРСР виплат підвищеної на 15 % зарплатні вчителям російської мови порівняно з вчителями мови української.

1984 — наказ Міністерства культури СРСР про переведення діловодства в усіх музеях Радянського Союзу на російську мову.

1989 — постанова ЦК КПРС про «законодавче закріплення російської мови як загальнодержавної».

1990 — прийняття Верховною Радою СРСР Закону про мови народів СРСР, де російській мові надавався статус офіційної.

2012 - прийняття Верховною Радою України у першому читанні проекту Закону "Про основи державної мовної політики", який загрожує значним звуженням сфери використання української мови у ключових сферах життя в більшості регіонів України.

Щоб цей сумний список не отримав продовження - підтримайте Відкритий лист до керівників держави з вимогою недопустити прийняття антиукраїнського закону.
 
доброго ранку :D

l3Vru9YNDmA.jpg
 
Гарна пропозиция спілкуватися українською
 
Таке можна пiдтримати!
 
в кого в хаті лишився "брехунець", ше мають змогу періодично чути цю пісню
Мені було набагато приємніше слухати гуморески Павла Глазового:)
"Брехунець" давно не працює, а років шість тому якась добра людина підказала оформити письмову відмову, аби не сплачувати 6 грн невідомо кому, невідомо, за що:)

Усе добре в міру. Якщо увесь день їсти тільки солодощі , то до вечора знудить.
Отак і з піснями.
Та отож. Хіти мають таку властивість - спочатку вони надихають, а згодом від них нудить:)
 
привіт усім! як справи,панове?
 
Отличная резервация! Не выходите за её пределы пожалуйста! :іржач:
 
Отличная резервация! Не выходите за её пределы пожалуйста!

Доброзичливець?:D:D:D Йдіть, краще "Онєгіна" почитайте. Гарний був хлопець - Сашко Пушкін, справжній російський геній, хоча й на Обаму трохи схожий.:D:D:D
 
Доброзичливець?:D:D:D Йдіть, краще "Онєгіна" почитайте. Гарний був хлопець - Сашко Пушкін, справжній російський геній, хоча й на Обаму трохи схожий.:D:D:D

моя мала колись написала у творі:"Пушкин-великий украинский писатель"...:D Чесно!Не обманюю!:D
 
Я думаю, что можно исправлять ошибки грамматики в этой теме. Только делать это нужно крайне толерантно.

я сам Русскомовыный и в Харькове живу с 1976 года ( 38 лет.). К своему стыду я не выучил язык. Мне очень стыдно. НО мы единая страна, и у нас два языка. не владеть языком страны в оторой живешь - признак отсутствия мозга, и фатальной лени, умноженной на отсутствие времени
Я был в Киеве на майдне, но В последнее время, когда начались политические игры

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
,
одним из способов позиции является переход на Украинский язык, хотя бы один день в неделю.
Призываю весь форум по пятницам писать на ХФ по-украински. Этим мы покажем и свою позицию и немного укрепим себя в понимании страны, в которой живем.
Лично я завтра перехожу на форуме на один день на Украинский
Добавлю.
В этот день мы не делаем замечаний друг друг по грамматике. Каждый ковыляет как может. на мове или на суржике или в гугл переводчике. Пока мы сами не создадим среду в которой живем, нас никто перевоспитает.



ну и понятное дело. ТСЕ.

є ще поправка від алексея.

Хуйня какая. Я тоже русскоязычный, но трудности от общения с людьми по-украински не испытываю вообще никакой, отвечаю по-русски, поскольку не настолько знаю украинский язык, чтобы на нём говорить и писать. Тему считаю провокационной, почему - по пятницам? Почему - не в любой день, когда заблагорассудится? Что за бред вообще?

Украина - многонациональная страна, я пойму любого, кто говорит не на языке быдла, насилия или чиновно-извращённом суржике "официальных" блядей.
 
Дев'ята вечора, час для діда Панаса (Петро Вескляров): Та йди ти в ж...шо ти собі думаєш!:):):)

e8KwQdVgoEE

Всім надобраніч!
 
моя мала колись написала у творі:"Пушкин-великий украинский писатель"... Чесно!Не обманюю!
Ви можете назвати багатьох великих українських письменників?
Пушкін, Достоєвський, Толстой відомі у всьому світі. Не треба принижувати досягнення цих письменників. На мій погляд, слід прагнути того, щоб наші діти читали на мові оригіналу і Пушкіна, і Українку, і Гюго.
 
Назад
Зверху Знизу