В знак того, что мы Украина- на ХФ по п'ятницях писати українською мовою,інші дні в цій темі можна просто поспілкуватися

  • Автор теми FL
  • Дата створення
Можливо дарували за наклеп?


зовсім гаряче і правильно. Але чому приймає подарунок не мав право образитися? Розгадка близько! вона вже поруч. Тому що дарували її на свято "!!!"? Яке свято.? Навіть підкажу слово "День _____?"

якщо "коли" - це загально відзначальна дата, то, припускаю, що на 1 квітня.
саме!! не побачив раніше ваше повідомлення.

90930727_1005523953.jpg




Лет сто назад друзьям и недругам можно было отправить по почте открытку «Ваши разговоры навевают на меня скуку», приглашение на «Всемирный конкурс глупости», «Билет в желтый дом» или «Свидетельство, выданное племяннику Ивана Александровича Хлестакова», намекнуть на пристрастие к алкоголю, супружескую неверность или позабавить картинкой с изображением студенческих или семейных нравов – в общем, поздравить с 1 Апреля.
Днем дурака можно было прикрыться в неприятных выяснениях отношений хоть с тещей, хоть со страной. Первоапрельские открытки позволяли говорить корреспонденту неприятные, порой грубые вещи. Их сюжеты в основном далеки от веселых газетных розыгрышей, которые с XIX века набирают популярность: открытки не подлавливают на доверчивости или глупости, а прямо сообщают нелицеприятное мнение отправителя. Но решался ли кто-то отправить первоапрельскую открытку с указанием на скверный характер или с изображением фиги? На обороте почтовых карточек из музейной коллекции встречаются первоапрельские записки. Но когда Пасха выпадала на 1 апреля, открытки могли использоваться для пасхальных писем. Писали на таких карточках родным совсем невеселые письма и солдаты во время Первой Мировой войны.
Немецкий «туалетный юмор», избыточно красивые французские карточки с «апрельской рыбой», истории мужей-подкаблучников, галлереи выпивох и студентов, открытки на темы любовной магии, флирта, женской эмансипации — темы и сюжеты открыток разнообразны.
Первоапрельская открытка — малознакомый современной публике феномен. Сегодня также популярные разные шуточные открытки, но неочевидно их бытование сто лет назад.
Первоапрельские шутки, розыгрыши и открытки нарушают этикетные правила. Ранние открытки к Дню дурака создавались в эпоху сложения массовой культуры — новых культурных привычек жителей городов, за которыми стоит и желание справится со скукой, и коммерциализация досуга. Однако открытки свидетельствуют и о том, как человек постоянно учится говорить вслух то, о чем обычно в силу разных причин вынужден молчать.

dulya.jpg
 
Останнє редагування:
саме!! не побачив раніше ваше повідомлення.
розкішно! у наших пращурів і з інтелектом, і з почуттям гумору було все добре :)

трошки не в тему. я не люблю залізобетоний, аморальний, люмпенізований харків. але ось по листівкам та фоткам бачу, що він не завжди був таким. і тепер схильний сприймати його сьогодняшній стан, як тимчасовий. тимчасово зіпсований пролетаріатом.
 
залізобетоний, аморальний, люмпенізований харків
Таке чуство що ми живемо в різних містах. Для мене Харків завжди цветущій.і влітку і восени і замой. (хоч я і "Понаїхавший") І люди тут живуть особливі. Можливо, винна в цьому моя професія. Мене багато що коробить в нашому місті, але я відношу все це до тимчасових явищ і пам'ятаю, що "Зло" завжди програє. Суд історії завжди виносить свій вирок. (але ніколи не приводить його у виконання).
У Харкові дуже багато загадок. І безліч загадкових людей.
Пропоную поговорити про старовинний Харків.
 
Пропоную поговорити про старовинний Харків.
ну на теми стровинного харкова я більше слухач, ніж співрозмовник :)
Таке чуство що ми живемо в різних містах. Для мене Харків завжди цветущій.і влітку і восени і замой.
для мене будь-яке місто - це люди. у харкові люди різні, але переважна більшість цих людей мене не надихає на палке кохання до харкова та харків"ян.
 
Пропоную поговорити про старовинний Харків.
Миколаївська площа (нині — пл. Конституції) виникла одночасно з фортецею і отримала свою назву від побудованої тоді ж у східному передстін’ї дерев’яної церкви.
За переказом, саме в ній у 1709 р. був на богослужінні завітавший до Харкова Петро І, помилково прийнявши її за головний храм міста. У XVIII ст. на місці церкви, що згоріла, з’явилася нова кам’яна.
Площа виникла одночасно з Харківською фортецею і до XIX ст. називалася Ярмарковою ( з 1659 р. тут проходив щорічний Успенський ярмарок , що став до сер. XIX ст. одним з найбільших у країні). Взимку площа була улюбленим місцем катання на санках. У XIX ст. на площі з'явилися перші кам'яні будівлі. Зокрема, Дворянське зібрання , біля якого стояли дві гармати , колись знаходилися на озброєнні Харківської фортеці. Навпаки за проектом арх. А. Бекетова були споруджені будівлі банків : Петербурзького міжнародного ( д.22 ; нині Центральна ощадкаса ) , Волзько- Камського ( д.24 ; нині Театр ляльок ) , Московського купецького ( д.26 ; нині Будинок техніки) та Земельного ( д.28 ; нині автотранспортний технікум) . У нач. XX в . забудову площі доповнила готель " Метрополь" , багатоквартирний житловий будинок страхового товариства "Росія" ( д.1/17 ; нині Палац праці) , будівля Азовсько- Донського банку ( д.14 ; нині факультет "Укрсоцбанк" ) та ін У 1919 р . Миколаївську площу назвали ім'ям члена Харківського підпільного обкому КП ( б) У М. Тевелєва . У радянські часи для прокладки трамвайної колії були знесені будинок біржі та Миколаївська церква . Під час Другої світової війни багато будинків були зруйновані. Після звільнення міста харків'яни відновили площу , зокрема Бекетівські будівлі. Довгий час площа носила ім'я революціонера Тевелєва , потім - Радянської України . C 1996 р. - площа Конституції.

12.jpg
 
Миколаївська площа (нині — пл. Конституції) виникла одночасно з фортецею і отримала свою назву від побудованої тоді ж у східному передстін’ї дерев’яної церкви.
Хорошо.Хотіте поговорити про Миколаївську Площа? Давайте шукати про неї історії та старовинні види та фотографії. У кого що є.

gKfSJCNLIi8.jpg


ChjTChirhz8.jpg


zujjmVfHURc.jpg


f4cWc_24G-s.jpg
і давайте загадки.
Де на Миколаївській площі знаходиться Монастирський провулок?
 
Останнє редагування:
Та в інтернеті все є, було б бажання шукати.
1309522625721.jpg



Де на Миколаївській площі знаходиться Монастирський провулок?
Між Миколаївською площею та Свято-Покровським монастирем.
data=VLHX1wd2Cgu8wR6jwyh-km8JBWAkEzU4,xgv-nPxRKP-ZzDVM-MIn6At_0U1fpaxCskUsR_I6y3xHowzkj63rxFmhkTm-xt7IBKoGOi3jV_n5_aRcmUtnuOOzIRUccA7Zu6j2ChCkSNnqLO7YeXvQWQ8AkRJlkTsZmmbd5SdWFwBsvc748HS4vvqyYOik9-sIB9LkUECOTiQO92nn1lRfktTSa8SP3xBnp-bMkctCU7Jwy2VUk2p1ESwT1ilpSw
 
Останнє редагування:
Між Миколаївською площею та Свято-Покровським монастирем.
нині провулок спартака.

Можливо, Ви маєте бажання створити тему про старовинний Харків? Із задоволенням завітаю до неї, якщо запросите
чому б в цій темі не поспілкуватися. бо тема для спілкування українською мовою заради української мови - це щось страшне. у теми повинен бути предмет діалогу. і чому цим предметом не може бути тема старовинного харкова?
 
Можливо, Ви маєте бажання створити тему про старовинний Харків? Із задоволенням завітаю до неї, якщо запросите
таких тем вже на ХФ валом і дуже цікавих, наприклад
https://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=73438&page=22

і чому цим предметом не може бути тема старовинного харкова?
абсолютно згоден. Просто потрібні цікаві знахідки, які складно знайти за допомогою пошукових систем. А я днями їду працювати по містах України і вже не зможу підтримувати розмову. Зараз збираю речі. Шкода звичайно.



при цьому важливі не просто цікаві історії, а історії пов'язані з життям простих городян. такі картинки можна розглядати нескінченно
CPa7taIZngM.jpg
 
Таке чуство що ми живемо в різних містах. Для мене Харків завжди цветущій.і влітку і восени і замой. (хоч я і "Понаїхавший") І люди тут живуть особливі. Можливо, винна в цьому моя професія. Мене багато що коробить в нашому місті, але я відношу все це до тимчасових явищ і пам'ятаю, що "Зло" завжди програє. Суд історії завжди виносить свій вирок. (але ніколи не приводить його у виконання).
У Харкові дуже багато загадок. І безліч загадкових людей.
Пропоную поговорити про старовинний Харків.

На суржике писать можно не только по пятницам ...
Пока убивают детей (видать к инагурации на Донбассе),Вы разводите непонятную демагогию.
 
Зараз збираю речі. Шкода звичайно.
не переймайтеся. я далі буду підтримувати ваш почин. сподіваюсь, люди також підтримають.
На суржике писать можно не только по пятницам ...
самі розберемось.
Пока убивают детей (видать к инагурации на Донбассе),Вы разводите непонятную демагогию.
дітей жалко? так їдьте на донбасс - рятуйте. ніхто не тримає. демогогія чи ні - яка вам різниця? люди про своє спілкуються, вам не заважають, от і ви не заважайте.
 
як вам? Досить рідкісна фотографія з історії Харкова Харкові .. Будівництво Благовіщенського собору. Зліва Благовіщенська церква.
Паводок річки Лопань.
Фотограф: Іваницький Олексій Михайлович
1893 р.
ucEd5RHxs6Q.jpg
 
як вам? Досить рідкісна фотографія з історії Харкова Харкові .. Будівництво Благовіщенського собору. Зліва Благовіщенська церква.
Паводок річки Лопань.
Мене більше тривожить, що хрест то гнеться, то горить, то падає. Там щось недобре... на тому місці.
 
Вул. Рибна (нині Кооперативна).
Фото Олексія Михайловича Іваницького, 1893 рік.
108024_700.jpg
 
чмо вил!зло згори з нори. Доброго ранку Харк!в!!!
 
доброго дня! зранку забув, що сьогодні п"ятниця і трошки стратив, поки добрі люди не нагадали. сьогдні вже 6 п"ятниця, як ми спілкуємось українською. вже не мало!
 
П'ятниця, вечір. Посідали та й заспівали:

oRZ9rLsxY9E

Дівчата, зателефонуйте своїм полковникам.:yahoo:
 
П'ятниця, вечір. Посідали та й заспівали
Добре, коли співають увечері. У дев'яностих роках минулого століття Раїса Кириченко зі своїм "паном полковником" не давала відпочити недільним ранком. З тих пір особисто в мене на цю пісню алергія:)
 
Назад
Зверху Знизу