Збільшити обсяги мобілізації...

ЗАКОН ПРО ЗРУЧНУ МОБІЛІЗАЦІЮ

Депутат Мар'яна Безугла заявила що ніякої демобілізації не буде і у всьому звинуватила Росію. Дослівно: "Далі буде тільки масштабніше, нас знищуватимуть в подіях третьої світової. Аж поки світ знову не переділять".

Давайте я спершу висловлю своє ставлення до демобілізації. От просто повірте, від війни я втомився так, що вже очі рогом лізуть. Мені насточортіло жити далеко від рідних. Мені остогидло робити те що треба, а не те що я хочу. Мені до сказу набридли ситуації штибу: "Дві години на збори - їдеш туди, не знаємо куди. Але бронік, каска, зброя й БК - напоготові".

Знаєте де я на найбільше відпочив останнім часом? На курсах на НЦ "Десна". Я там бодай нормально виспався і видихнув після постійної напруги. Так-так, на тій самій "Десні", якою лякають.

Проте. От якби мені зараз сказали щось типу: "Друже! Ти - вільний! Кидай все і чухрай до дому! Держава відпускає!" - що я зробив би? Ну, як мінімум я поставив би багато питань. Наприклад - а хто далі буде навчати на ті апарати на які навчаю я? А кому передати справи? І от якби я зрозумів, що без мене все посиплеться, а стояв би вибір між уходити і не уходити, певно я б залишився в ЗСУ.

Ну тому що так, я до чортиків втомився від служби, але це не відміняє факту що Україну треба захищати. Якщо я справді бачу, що нікому більше - я залишуся служити. Так - попри паршивий зір і спину що гнеться зі скрипом. І попри втому.

Якщо не ми, то ніхто - я з тих для кого ця фраза сповнена значення.

Проте.

Я дуже гарно знаю хто пішов в армію весною 22-го. І тому я добре знаю, що демобілізація потрібна.

Я знаю людину, у якої сім контузій і в неї пальці весь час живуть власним життям - вона потребує демобілізації.

Я знаю людину, яка кожної вільної миті валиться спати і це наслідок таких самих контузій - вона потребує демобілізації.

Я знаю людину, яка не може нормально виспатися і це наслідок поранення - вона потребує демобілізації.

Я знаю людину, яка постійно боїться і тому перетворилася на невростеніка - вона потребує демобілізації.

Я знаю людину отруєну газом і через те у неї нервовий тик - вона потребує демобілізації.

По хорошему, будь моя воля, я би всі ЗСУ прогнав би через медичну комісію і відправив би на дембель всіх хто не відповідає за станом здоров'я. Щось мені підказує що звільнити довелося б половину ЗСУ, а може й більше.

А у той самий час - одне задоволення пройтися у вихідний центром Києва, Дніпра або Львова. Ідеш ти такий у пікселі - дійшлий очкарик з хворою спиною - а навколо тебе тиняються натовпи непридатних. Молодих мускулястих хлопців - певно у них у всіх інурез. Здорових дядьків з рилами хоч цуценят бий - мабуть всі вони старждають від хворих сердець та печінок.

Я серед них - придатний, а вони всі - ні. Не смішно?

Кремезному менту, як бачимо треба водіїв зупиняти край дороги, а не посадки штурмувати. Сорокорічному військовому пенсіонеру, який жодного разу не чув кононади, на фронт - зась, а мені - можна.

Правда гарно?

Так от депутат Безугла нам відверто повідомила, що такий стан речей для правлячої партії - правильний. Що воювати будемо ми - ті хто в ЗСУ уже. А здорові бички з тилу воювати не будуть - бо винувата Росія.

Давайте подякуємо Безуглій. Свідомо чи ні, але вона підтвердила. Те, що прийняла Верховна Рада - то не закон про мобілізацію. То закон про те як владі відскіпатися від потреби у мобілізації з найменшими втратами.

А захист України мають намір знову згрузити на плечи тих, хто захищає Україну уже. Для цього й потрібен закон про зручну мобілізацію.
 
Когда человек не такой, как вообще, потому один такой, а другой такой, и ум у него не для танцевания, а для устройства себя, для развязки свого существования, для сведения обхождения, и когда такой человек, ежели он вчёный, поднимется умом своим за тучи и там умом своим становится ещё выше лаврской колокольни, и когда он студова глянет вниз, на людей, так они ему покажутся такие махонькие-махонькие, всё равно как мишы… пардон, как крисы… Потому что это же Человек! А тот, который он, это он тоже человек, невчёный, но… зачем же?! Это ж ведь очень и очень! Да! Да! Но… нет!
 
Когда человек не такой, как вообще, потому один такой, а другой такой, и ум у него не для танцевания, а для устройства себя, для развязки свого существования, для сведения обхождения, и когда такой человек, ежели он вчёный, поднимется умом своим за тучи и там умом своим становится ещё выше лаврской колокольни, и когда он студова глянет вниз, на людей, так они ему покажутся такие махонькие-махонькие, всё равно как мишы… пардон, как крисы… Потому что это же Человек! А тот, который он, это он тоже человек, невчёный, но… зачем же?! Это ж ведь очень и очень! Да! Да! Но… нет!
Надо на ВЛК наркологу такоє задвінуть на вопрос - наркотікі прінімаєте?
 
У цирк влаштувався? Проста, більше ні в кого броні нема з цивілів. Укроборонпром, мєнти і цирк. Решта посасує.
Так я с начала войны бронь оформил и бываю в ТЦК регулярно,ее продлевая.
Сам уже давно записался в штурмовики??
Сказки о том,что был в ТЦК,прошел ВЛК и ждешь повестку,
уже даже домохозяйки не поверят...:D
 
Надо на ВЛК наркологу такоє задвінуть на вопрос - наркотікі прінімаєте?
ты туда ваще можешь и без ног приковылять и если не задерешь штанину и не покажешь, что их нету то будешь годен. раз дышишь значит годен
вон чувака без обеих рук признали годным, а когда журналисты подняли хай включили заднюю
 
Провокатор распространяет видео с ю/канала провокатора.

Скарга на канал - оформлена.
Ссылка на этих деятелей - службе божей - так же. :клас:

Там и разберутся.
И где служит один, и служит ЛИ вообще,
и где "работает" другой. :клас:
Т.е. по вашему, права есть только у части граждан?
 
Т.е. по вашему, права есть только у части граждан?
а вот если задуматься над этим, то есть ли на самом деле права у всех или это иллюзия для показа что мы человеки отличаемся от животного мира.
человек может теоретически получить автомобильные права, но при этом он не может сесть на чей то автомобиль и поехать, потому что автомобиль нужно купить себе, тоесть права есть, а вот возможности реализовать их нет.
 
Кстати смотрю обсуждают всякую ерунду, а про закон никто словом не обмолвился, его же уже и подписали и опубликовали.
Через месяц начнется движняк, кто еще не успел, то готовтесь.
 
а вот если задуматься над этим, то есть ли на самом деле права у всех или это иллюзия для показа что мы человеки отличаемся от животного мира.
человек может теоретически получить автомобильные права, но при этом он не может сесть на чей то автомобиль и поехать, потому что автомобиль нужно купить себе, тоесть права есть, а вот возможности реализовать их нет.
Ты только, что затронул один из ключевых вопросов юриспруденции
 
Шо там готуватись. Нікого вони не наловлять. Може 10% від плана.
Так як нових не наловлять, то у старих теж урветься терпіння.
Да, і наловити це ж не рішає нічого. Ефективність таких "солдатів" нижче плінтуса.
После первых штрафов нарид сам потянется.
 
Через месяц начнется движняк, кто еще не успел, то готовтесь.
Якой двіжняк? Дають два мєсяца дошкандибать до воєнкомата і добровольно здацца. Хто не здавсь - передадуть справу поліцаям на розшук злочинця-ухилянта. Поліцаям воно канєш і в йух не впіралось когось усєрдно шукать. Прийдуть додому з впровадженням. Єслі двері одкриють, пошукають по хаті. Потом у родичів. Навєрно і всьо.
А от на вуліце якщо попадьосся - то да. Кайданкі і в обєзьяннік. Єслі грошей нема коррумпіровать.
 
Назад
Зверху Знизу